7 днівВідкриття Ювілейного року у Ватикані
Марія Повч, Венеція, Рим, Ватикан, Асиж, Відень
13.12.2015 р.  —  19.12.2015 р.
360€+100грн

8 грудня 2015 р. відкриттям Святих Дверей у базиліці Святого Петра у Ватикані відкривається Святий рік Милосердя, який оголосив Папа Франциск. 13 грудня двері, що є символом відкриття надзвичайного шляху до спасіння, будуть відчинені у Папських базиліках святого Йоана на Латерані (катедрі Римської дієцезії) та Святого Павла за мурами, а також у кафедральних соборах світу. Паломники з України також прибудуть до Ватикану, щоби увійти у Рік Милосердя разом з усією Католицькою Церквою.Двері Собору Святого Петра

Програма паломництва до Риму з нагоди відкриття Ювілейного Року Милосердя

1 день:

Виїзд зі Львова. Приїзд до Марії Повч.

maria-powch1

Угорське містечко Марія Повч стало осередком прощ завдяки чудотворній іконі Божої Матері. У другій половині XVII століття її подарували греко-католицькій церкві в селі Повч. Ікона простояла там 20 років без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця не привернула до себе увагу. Під час Богослужіння люди побачили сльози на очах Божої Матері, зображеної на іконі. Впродовж місяця, з невеликими перервами, ікона «плакала». Створена комісія ретельно перевірила численні чудеса, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам «плач» ікони. Комісія прийшла до висновку, що причиною сліз є тільки надприродна сила, а всі чудеса і справді допомога Пречистої Божої Матері через цю ікону. Так, ікону було проголошено чудотворною, а село змінило назву на Марія Повч. Ми теж зможемо помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері, випросивши благодаті Божої для себе та своїх рідних.

Нічний переїзд до Венеції.

2 день: ВЕНЕЦІЯ

Як можна подорожувати до Риму і не завітати до міста романтиків і гондольєрів? Тож по дорозі до Вічного Міста ми зупинимось в одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу – Венеції.

P222

Знайомство з Венецією ми розпочнемо з самого ранку. Блукаючи вузькими заплутаними вуличками, побачимо її справжню красу і велич. Дізнаємося про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм – Базиліку святого Марка, де знаходяться мощі євангеліста. Тут, у Базиліці покровителя міста, у нас відбудеться Літургія.
У вільний час можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, просто прогулятися містом. Останній штрих у враженнях від цього надзвичайного міста ми зробимо, мандруючи водяним трамваєм по Великому Каналу і дивлячись на Венецію з води.

Переїзд до Риму. Вечеря та нічліг у готелі.

3 день: РИМ

a9a48550066edace765a67d3c62b438bСніданок. Літургія.

Насичена екскурсія в перший день перебування в Римі вимагатиме від нас неабиякого запасу сил для вражень. Тож ми відвідаємо Папську Базиліку св. Павла за мурами, де помолимося біля гробу Святого Апостола Павла. Окрім того ми побачимо величний Колізей та Римські форуми, Папські Базиліки св. Івана на Лятерані та Санта Марія Маджоре. 

Вечеря та нічліг у готелі.

4 день: Рим 

Сніданок. Літургія.

В цей день на площі Святого Петра або в Аулі Павла VI ми зможемо долучитися до Загальної Аудієнції з Папою Франциском і отримати його благословення. А потім продовжимо знайомство з величним містом. Наступним об’єктом нашого знайомства з Вічним Містом стане Держава Ватикан. На нас чекають Базиліка та площа Святого Петра, після чого – пішохідна екскурсія «Рим античний». Ми побачимо мури фортеці св. Ангела, пройдемося площею Навона, побуваємо в Храмі всіх богів Пантеоні.

 папа3

Вечеря та нічліг у готелі.

5 день:
Сніданок. Переїзд до Асижу.

assisi Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, таБазиліку Св. Клари.

Нічний переїзд до Відня.

 

6 день: 

Сніданок. Переїзд до Відня.

vienna

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні, де ми відвідаємо Собор Св. Стефана та Українську церкву Св. Варвари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель.

Екскурсія. Літургія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

 

7 день:

Повернення до Львова.

Вартість виїзду: 360 євро + 100 грн (можлива оплата в гривні по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 3 нічліги у готелях, 3 сніданки та 3 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро;  витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 40 Євро. Можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.

Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи. Для цього паломництва відкривається шенгенська віза в Угорському консульстві у м. Ужгород або Берегово. Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.