Авіапаломництво до Фатіми

8 днівАвіапаломництво до Фатіми
Мадрид, Авіла, Сантьяго-де-Компостела, Фатіма (3 дні), Толедо,
14.11.2017 р.  —  21.11.2017 р.
1120€+200 грн.

Фатімські об’явлення Пресвятої Богородиці належать до найвідоміших у світі. Протягом шести місяців, з 13 травня до 13 жовтня 1917 р. у португальскому містечку Фатіма Богородиця з`явилася трьом дітям-пастухам Франсішку, Жасінті та Лусії, просячи людство за їхнім посередництвом про навернення та покуту. Серед найвідоміших фатімських об’явлень – закінчення Першої світової війни, початок Другої світової війни та загроза поширення комунізму по всьому світу та замах на Папу Римського. А також те, що є особливо актуальним у світлі сучасних подій: заклик молитися за навернення Росії.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА

1 день:

Ранковий виліт зі Львова. Прибуття в Мадрид. Вільний час.

Мадрид – столиця та одне з найгарніших міст Іспанії. В місті багато храмів: Торре-де-Сан-Ніколас, Францисканський монастир Дескальсас-Реалес. Довгий час серед пам’яток Мадрида не було кафедрального собору, поки, нарешті, в 1993 році папа римський Іванн Павло II не освятив собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Кафедральний собор Мадрида побудований на тому самому місці, де раніше стояла мавританська фортеця Маджіріт, від якої і пішла назва іспанської столиці.

Нічліг у готелі.

2 день:

Сніданок. Екскурсія в Мадриді. Переїзд у Авілу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Авіла – Авільський собор — був спланований як собор-фортеця, його абсида є однією з башт міської стіни. Авільський собор вважається першим готичним собором в Іспанії. В Авілі дотепер збереглися потужні середньовічні стіни з 86-ма круглими зубчастими вежами і 9-ма брамами, загальною довжиною понад 2500 метрів.

Це місце відоме серед католиків, оскільки тут народилась свята Тереза, перша жінка-богослов, яку Папа Павло VI оголосив Учителем Церкви. Головним помічником св. Терези в справі реформи Ордену Кармелітів був св. Іван від Хреста, якого також Папою Пій ХІ назвав Учителем Церкви.

Переїзд до Сантьяго-де-Компостела. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Сантьяго-де-Компостела. Екскурсія. Вільний час.

Catedral de Santiago de Compostela

Сантьяго – де – Компостела. З часів раннього середньовіччя місто є третьою католицькою святинею після Рима та Єрусалима. Цінність і важливість цьому місту надають в першу чергу поховані тут останки святого Якова. Серед міських споруд особливий інтерес представляє Сантьягський собор та два монастирі: Сан Мартін та Сан Пелайо.

Переїзд на нічліг у Фатіму.

4-6 день:

Сніданок. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. Літургія. Хресна Дорога. Участь у процесії. Екскурсія. Вільний час на приватну молитву та купівлю сувенірів.

fatima3

13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам — Луції, Гіацинті і Франциску, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа кожного місяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви на вервиці в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві на розарії.

IMG_0779_1

Нічліг у готелі.

7 день:

Сніданок. Переїзд у Толедо. Екскурсія.

Толедо – місто, яке було колись католицьким центром. У 1088 році папа Урбан II перевів сюди головну папську резиденцію. Велика мечеть, колись зведена на місці вестготського храму, в свою чергу була переобладнана під міський собор. Новий собор почав зводитися лише в 1226 році, а закінчений він був в 1493 році. Майже два століття Толедо був столицею величезної Іспанської імперії. Толедо – Місто Трьох Культур: Християнської, Ісламської і Єврейської. Кожна з культур, протягом столітть принесла в нього своєрідні риси, і це відобразилось в архітектурі міста. 

Переїзд у Мадрид.

Тут також можна побачити одну з найкрасивіших будівель всього Мадриду – Королівський палац. Саме його вважають найбільшим королівським палацом у всій Західній Європі та найвизначнішою пам’яткою Мадриду. Недалеко від Королівського палацу розташована базиліка з величезним куполом в 33 метра – Сан-Франсиско-ель-Гранде. Вирушимо до центральної площі Мадрида – La Puerta del Sol. Колись вона символізувала вхід у місто, була воротам Мадриду.

Нічліг у готелі.

8 день:

Сніданок. Мадрид. Літургія. Екскурсія. Вільний час в першій половині дня.

Виліт з Мадриду в другій половині дня. Повернення до Львова.

 

У вартість входить:  авіапереліт; проживання в готелі – 7 нічлігів, 7 сніданків; переїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; супровід духівника та керівника; медичне страхування.

У вартість не входить: витрати на міський транспорт та оглядові екскурсії 60 євро; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.