Християнський відпочинок у Єгипті

8 днівХристиянський відпочинок у Єгипті
Хургада, коптські монастирі, Луксор
Готель: ROYAL LAGOONS AQUA PARK & RESORTS*****
All inclusive
Виліт з Києва
13.12.2017 р.  —  20.12.2017 р.
Акція! 265$+200 грн. 380$+200 грн.
Країна найдавнішої в світі цивілізації, Єгипет, виглядає на перший погляд типовою ісламською державою. Але досить уважно озирнутися на вулицях, щоб із сотень незвичної форми хрестів, які, ніби квіти, розпускаються під спекотним сонцем, помітити ненав’язливу присутність християнської меншини.
Запрошуємо і Вас разом із Рафаїлом відвідати цю екзотичну і теплу країну в час, коли у нас падатиме сніг!

1 день, 13.12.2017, середа:

Виліт з аеропорту Бориспіль (Terminal D) о 13:30. Переліт до Хургади (Єгипет) о 17:25. Трансфер з аеропорту до готелю.

Поселення в готелі ROYAL LAGOONS AQUA PARK & RESORTS (5 зірок) – All inclusive. На території готелю є басейни, зокрема дитячий з підігрівом води, аквапарк, гірки, активне аніматорство для дітей та інші послуги.

Вечеря. Нічліг.

2 день, 14.12.2017, четвер:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі (парасолі, шезлонги, матраси, рушники – безкоштовно) або на території готелю. Обід.

Вечеря. Нічліг.

3 день, 15.12.2017, п’ятниця:

Сніданок. Літургія. Екскурсія до Луксор  (орієнтовно 40-60$ з особи).

Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Луксор, раніше відоме як стародавнє місто Фіви, прекрасне місто єгипетського бога Амон Ра, є одним з найбільш затребуваних туристичних напрямків. Він почав полонити туристів, ще починаючи з греко-римських часів. Основні його пам’ятники це Луксор, Карнак, Хатшепсут і Рамзес III.
Саме місто складається з трьох частин: Луксор на східній стороні Нілу, місто Карнак і місто Фіви на західній стороні Нілу на протилежній стороні від Луксора.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4-6 день, 16-18.12.2017, субота-понеділок:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі (2 лінія, 5 хвилин на трансфері готелю) або на території готелю. Обід.

 

Вечеря. Нічліг.

7 день, 19.12.2017, вівторок:

Сніданок. Літургія. Екскурсія до коптських монастирів (вартість уточнюється).

На північ від Хургади в 250 км, на тлі красивих гір Східної пустелі, знаходяться два найстаріших монастиря – Св. Павла і Св. Антонія. Побувати в них і помолитись біля реліквій варто кожному, адже саме тут, на землі Єгипетській, багато століть тому з’явилося чернецтво. Тут жив Антоній Великий, що пішов в юності в пустелю і вів аскетичний спосіб життя. У нього з’явилися послідовники. Таким чином з’явилася перша християнська громада, а Св. Антоній вважається «батьком монашества». Після його смерті ченці заснували найдавніший християнський монастир.
Тут зберігаються рідкісні старовинні ікони, в їх число входить копія ікони Володимирської Божої Матері, і найдавніші письмена арабською і коптською мовами.
Інший монастир — св. Павла — заснований на місці відокремленої печери, де до кінця життя жив св. Павло. Згідно з легендою, преподобний за поживу мав лише воду і хліб, який приносили йому з волі Божої вороном. Над печерою знаходиться стародавня церква, на стінах якої у дуже хорошому стані збереглися  найдавніші фрески. До слова, тут знаходяться мощі св. Павла.

Вечеря. Нічліг.

8 день, 20.12.2017, середа:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі або на території готелю.

Обід. Виселення з готелю.Трансфер в аеропорт. Виліт о 18:25. Приліт в Бориспіль (Terminal D) о 21:30.

Вартість: 265 $ + 200 грн.*  380 $ + 200 грн.

* оплата в гривнях по курсу туроператора в день оплати.

У вартість входять: авіапереліт; проживання у 2-3 містних номерах та харчування (All inclusive) у готелі; супровід духівника-керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входять: відкриття візи – 25 $; витрати на екскурсії.