Sunrise-in-Prague1

1 день:

Виїзд зі Львова, перетин кордону, переїзд до Будапешта.

 

2 день:

Приїзд до Будапешта. Екскурсія, Літургія, вільний час.

View across the Danube to Pest from The Buda Castle Hill, with the Szecheni Chain Bridge ( Lanchid ). Budapest, Hungary

Сім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешта, столиці Угорщини. Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту, найбільшу в Європі, Собор св. Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини. У вільний час можна буде відвідати термали або здійснити прогулянку по Дунаю.

Переїзд на ночівлю до готелю.

 

3 день:

Сніданок. Переїзд до Відня. Екскурсія, вільний час.

hideaways_vienna-austria-hero

«Серцем Європи» називають столицю колишньої Австро-Угорської імперії, а нині Австрії – Відень. Ближче познайомившись з містом, ми дізнаємося його історію. Побачимо Зимову резиденцію Габсбургів, династії, завдяки якій Австрія стала могутньою імперією; овальну церкву св. Петра зі смарагдовим куполом; Оперний театр – музичну Мекку не тільки Європи, а й усього світу. Після екскурсії можна буде скуштувати неповторну віденську каву і неймовірно смачний штрудель.

Переїзд до Праги. Екскурсія, Літургія, вільний час.

prague (1)

Прага – столиця та найбільше місто Чеської Республіки. Значна частина будівель та споруд центральних історичних районів Праги — справжні витвори архітектурного мистецтва. Найвідомішими архітектурними пам’ятками є собор Святого Віта, будівництво якого велося понад 600 років, готичний Карлів міст збудований у XIV столітті з галереєю скульптур епохи бароко, астрономічні куранти на ратушній вежі (чес. Orloj).

Нічний переїзд до Львова.

 

4 день:

Повернення до Львова.

 

Вартість виїзду: 3835* грн (165 євро + 100 грн)
* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:
У вартість поїздки входить: 1 нічліг у готелях, 1 сніданок, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.
У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро; витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 10 євро; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.

 ** Паломницький центр залишає за собою право змінювати порядок програми без зменшення загального обсягу послуг.