Після кожного паломництва у кожного з нас лишаються спогади, враження, емоції. Запрошуємо поділитися ними!

Rome_1400x600px

Поїздка сподобалась як завжди, але хотілося побільше побути в Ла Салеті, Сантьяго де Компостела. Сподобалась Фатіма, Падуя та Барселона. Дрезден не рухаємо))). Побували третій раз, хочемо ще.

Senora-Fatima-procesion-homonoma-Portugal_TINIMA20130518_0095_5

Софія та Оксана

P. S. Фістера Супер.

28.08.13

 

люрд

Поїздка надзвичайно сподобалась. Добавити ще хоч один день у Люрді. Щиро дякую.

Марія

28.08.13

 

Вперше подорожувала з прочанами по Європі. Дякую за все побачене і почуте, за духовну програму. Щодо сервісу, звичайно, не можливо виключити нічні переїзди. Проте 9 годин не мати доступу до автобуса – це дуже втомлює. Адже паломник після безсонної ночі завантажений одежею, їжею. Варто мати через 4-5 годин доступ до одного відсіку багажника, де зберігати їжу і те, що найбільш необхідне. Все таки обслуговуючий персонал для нас, а не навпаки. Нас наші земляки – заробітчани вичисляють за політеленовими пакетами, якими ми обвішані. Просимо це врахувати і зробити полегшення прочанину протягом 9-ти годин. Щодо інших маршрутів, бажано відкривати їх по Україні, Грузії, а також цікавить Тибет, Індія, Китай.

Успіхів вам і вдячна за все.

 

hideaways_vienna-austria-hero

Бракувало ще одної ночі в готелі, замість ночі, проведеної в автобусі. У Відні вільного часу було забагато. Загалом організація гарна, було цікаво. Дякую

12.10.13

 

Для перебування паломників у Відні необхідно збільшити час для екскурсії. Щтро дякую за поїздку

Оксана

 

Мені сподобалась поїздка.

Вважаю, що сильними сторонами були:

 • дуже чітка організація:
 • насправді допомагають шарфики;
 • кількоразове попереднє оголошення графіку наступного дня;
 • коротке підсумовування пережитого і побаченого;
 • попередження про несподіванки і особливості, які є в кожному місці;
 • чітке призначення місця і часу;
 • поступове подання інформації (порціями 🙂 );
 • ділення на маленькі підгрупи.
 • Доволі гарні готелі (особливо останній) і оптимальним є чергування нічних переїздів та готелей.

Слабкі сторони:

 • Замало вільного часу в базиліці св. Петра, дуже, дуже мало!!!
 • Хотілося б трохи більше чемності і ввічливості зі сторони водіїв (можливо наперед чіткіше повідомити, що можна, а що не можна).

с. Моніка

02.11.13

 Рим античний

Гарне паломництво, мені сподобалось. При можливості, хотілось би збільшити кількість днів перебування у Римі.

Томлене тіло, в піднесеному стані душа… Незабутня паломницька подорож.

Бажаю натхнення.

 

Броніцькі Люба і Борис вдячні і дуже задоволені. Бажаємо успіхів у Вашій нелегкій роботі, ми пізнали багато завдяки Вам, духовно збагатились. До нових зустрічей.

 

Щиро вдячна за чудово проведений час з паломницьким центром «Рафаїл». Окрема подяка от. Роману Тереховському та п.  Андрію за якісну організацію та теплий супровід.

 

budapesht-81  Дякую Богові, що знайшла час і гроші на поїздку до Марії Повч. Відкрила для себе місто Будапешт, хотілося б і ще раз побувати у цьому місті. Дуже задоволена керівником групи п. Володимиром. Організація переїздів, ночівлі, харчування – на високому рівні. Особлива подяка хлопцям – водіям , справжнім майстрам своєї справи. Окреме слово для духівника отця Андрія – ви неперевершений. Так тримати! Надіємось ще хоча б на одну спільну прощу.

З повагою Мирослава та Роман.

21.11.14р.

 

Я дуже задоволена цією паломницькою поїздкою, оскільки така духовна поїздка для мене вперше. Перш за все хочу подякувати Паломницькому духовному центру “Рафаїл”, а також отцям: Володимиру та Віталію. Дякуючи цій екскурсії я дізналась багато нового для себе підвищила свій рівень IQ , розкрила свій світогляд і, мабуть, стала більш цінувати духовні цінності цього життя. І дуже надіюсь, що це моя не остання поїздка. Ще раз щиро дякую. Хочу побажати Вашій духовній організації ще більшого процвітання. Ця паломницька поїздка мені дуже допомогла і, думаю, змінила моє життя в кращу сторону.

З великою повагою Уляна

30.11.14

 

chestohova

Поїздкою дуже задоволений. Гарне поєднання паломництва з туристично-пізнавальною мандрівкою. Добра організація переїздів та екскурсій. Але є одне, що хотілось би покращити, – щоб вистачило часу на відвідини музею Івана Павла II і другої частини концентраційного табору. Загалом враження дуже приємні. Дякую!

Роман

 

Спасибі за чудову поїздку і час проведений разом із нашою групою. Усе було як найкраще. А ті маленькі незручності, що виникали при нічних переїздах чи зупинках є нагодою для цінування усіх інших приємних моментів прощі. Як побажання, при можливості(!!!) брати готель не так близько біля аеропорту, бо шум від літаків є сильним й уночі потрібно закривати вікно, а це створює незручність – брак свіжого повітря. Проте це є лише моїм побажанням і з цим можна змиритися 🙂 . Усе було супер файно 🙂 .

Оля

 

rome-

Завдяки паломницькому центру “Рафаїл” отримала чимало вражень від поїздки в Італію, особливо в м.Рим, збагатилась духовно й інформаційно. Дякую керівнику групи п. Володимиру, який старався надати нам побільше інформації, а також водіям, які доставляли нас у зазначені місця, і нам вдалося милуватися пейзажами та краєвидами. Проте проща є фізично нелегка і як на мою думку, краще було б море виділити окремо (2 дні) зменшивши при цьому переїзди упродовж дня.

Марія

22.08.14

 

Щиро дякуємо нашому духовному провідникові Володиру та адміністрації центру “Рафаїл”. Подорож продумано дуже чітко, з вражуваннням всіх людських потреб. Це було знаменито!!! Подорож залишила в наших серцях надзвичайний відбиток. Дороги Господні незбагнені, наповнені високим високим почуттям та відчуттям. При допомозі відповідних місць зрозумілим стали тлумачення Г. Сковороди: “Людина щаслива тоді, коли вона вільна від грошей і слави”. Дякуємо Господу за кожен прожитий день у цьому паломництві за повсякчасну присутність Всевишнього! Лише милосердя, доброта та велика любов врятує нас християн. Чим зміряю свою любов до тебе? Чи височінню зоряного неба? Чи глибочінню моря-океану? Чи шириною золотого лану? Нема на світі ще такої міри, щоб зміряти могло криницю Віри. Я стверджую собою і Тобою Любов лиш можна зміряти Любов’ю. Великої Любові, здоров’я, досконалості в духовності бажаю Володі та всій адміністрації центру “Рафаїл”. До нових зустрічей. З наступаючими Різдвяними святами Вас.

З повагою та любов’ю Л. Левицька та У. Весклярова.

28.12.13р.

 

Паломництво надзвичайно цікаве. Велике спасибі керівнику групі за надзвичайно цікаві розповіді. Одне, щоб хотіла зауважити: “ Ніякої демократії”, що сказав керівник – Закон. І ще одне, програма дуже насичена, може, було би варто врахувати на вік паломників.

Велике спасибі

 

Дякувати Богу за поїздку і п. Володимиру за зрозумілість до потреб паломників. На мою думку, варто придбати якийсь зручний гучномовець, щоб п. Володимира було краще чути надворі під час екскурсій і не доводилось повторювати сказане по декілька раз. Нехай Господь благословить всі паломницькі поїздки центру “Рафаїл”.

о. Андрій

 

Жоден з нас не може охопити і зрозуміти до кінця, що таке святість. Але я вдячна Богу за те, що Він повів мене між цих людей, котрі хочуть змінити в першу чергу себе і довіряють у своїх молитвах найдорожчих людей Божому Милосердю. Я вдячна Богу за те, що у цій паломницькій подорожі Він дав мені знак своєї опіки і додає завжди сили духовні миритися з тим, що мене гнітить. Бажаю усім подорожуючим зі мною відчувати кожної миті свого життя присутність Бога. Нашому керівнику Володимиру бажаю творчих і особистих злетів, Ви маєте дар створювати атмосферу толерантності і терпеливості. Вдячна Вам за допомогу у віднайдення Боженки. Надіюсь, що це не останнє моє паломництво (чи моїх дітей) з Вами.

Ірина

23.04.14р.

 

LaSaletteFallavaux_20120814Я загубилась у тому житті. Ні суєта Парижа, ні спокій Люрда не дали мені відповідь на запитання. Лише в тиші альпійських гір в Ля Салет я найшла відповідь, яку шукала десятиліття. Я дуже вдячна Всевишньому за цю поїздку.

Тетяна.

 

Варто відзначити наступні моменти подорожі:

1. Висока ерудиція керівника групи.

 1. Недостатня організованість групи (часто втрата часу через запізнення окремих членів групи – керівнику, на мою думку, варто проявити більшу твердість, щоб по можливості такого уникати.
 2. Добрі екскурсії по Кракову та Відню.
 3. Хороше поселення в готелі, особливо харчування. Здивувало відсутність мила у готелі.
 4. Відвідання моря – це плюс, хоч в останній день небажане через відсутність можливості прийняти нормально душ.
 1. Може, варто виділити один день на море і відвідання розкопок Ostia без заїзду в Рим.
 2. Екскурсію по Риму можна мати цілий день і навіть з місцевим екскурсоводом.
 3. На море варто їхати зранку, тобто варто планувати раніше підйоми, цілий день на морі бути не варто.
 4. Загальні враження — оціна “добре” у порівнянні зі Святою Землею, де було все “відміннно”.

 

З паломницьким центром “Рафаїл” подорожуємо втретє і це не випадково. Після першого паломництва зрозуміли, що подальше проведення поїздок має великий життєвий сенс. Під час поїздок в першу чергу проходить духовне збагачення, а вже пізніше враження від екскурсій побаченого і почутого. Дуже вдячні за високу професійну організацію всіх поїздок. Вмілий підхід до всіх прочан, які завжди є різного віку і поглядів на життя. Будемо з Вами продовжувати паломництва й надалі.

З повагою Уляна та Юля.

І вдячність п. Володимиру.

 

Дякую за добре організоване паломництво! Рівень якого щоразу зростає. На мою думку, все ж таки необхідно більше часу приділяти в автобусі молитві. Думаю, що тільки ранішніх і вечірніх молитов не достатньо. Можливо треба було ще молитись спільно на вервиці, оскільки спільна молитва має велику силу! Більше на мою думку, треба надавати науці паломників. В цілому паломництвом задоволена і надіюсь,що Бог нам усім допоможе ще раз здійснити потрібні подорожі. Дякую!

М. Стельмах