Католицький погляд на Реформацію

9 днівКатолицький погляд на Реформацію
Лейпциг, Віттенберг, Мюнстер, Брюгге, Париж, Айзенах, Прага
12.10.2017 р.  —  20.10.2017 р.
395€+200 грн.

Дещо нестандартне паломництво християнською Німеччиною та Європою. Для тих, хто хоче знати більше. Разом із нами, в рік 500-річчя Реформації, Ви дізнаєтесь про її багату історію, головних діячів та вплив цих подій на історію людства. Відвідаєте музеї друкарства та дім, у якому жив-творив сам Йоганн Себастьян Бах! І не лише це… Долучайтесь!

1 день:

Виїзд зі Львова. Переїзд до Лейпцига.

2 день:

Наше паломництво розпочнеться із Лейпцига — найбільшого міста Вільної держави Саксонії.

Найвизначніша церква міста — Церква святого Хоми, де працював кантором Йоганн Себастьян Бах. Лейпциг здавна відомий своїми визначними жителями та діячами. Один із них — Йоганн Гутенберг. Ознайомимося з його постаттю та знаменитим його винаходом — друкарським верстатом. І, звісно, відвідаємо музей друкарства всі прилади якого, інструменти і машини,  є в робочому стані.

Нічліг в готелі.

3 день:

Сніданок. Переїзд до Віттенберга. Екскурсія містом.

У XVI столітті це місто було великим центром культурного і політичного життя Німеччини та зіграло помітну роль на початку Реформації. Зокрема, воно було місцем діяльності Мартіна Лютера. Саме тут ми дізнаємось усі деталі його діяльності, переконань та життєвих принципів. Відвідаємо місце, де Мартін Лютер спалив папську буллу, що відлучала його від церкви.  До числа головних туристичних визначних пам’яток міста Віттенберг відноситься церква Всіх Святих або Замкова церква (Шлосскірха), побудована в період 1496–1506 років. До дверей її головного входу Мартін Лютер прикріпив свої 95 тез в 1517 році.

Нічліг в готелі.

4 день:

Сніданок. Приїзд у місто Мюнстер.

Мюнстерське католицьке єпископство, засноване понад 1200 років тому і є одним з найстаріших на півночі Німеччини і відіграє велику роль за межами Вестфалії. Екскурсія містом, ознайомлення з його історією. Історичний екскурс “Протистояння католиків та анабаптистів в Мюнстері у XVI ст.”.

Нічліг в готелі.

5 день:

Сніданок. Переїжджаємо у бельгійське місто Брюгге.

Саме тут знаходиться визначна святиня усіх християн – Базиліка Святої Крові.  Початково вона була збудована у 12-му сторіччі (між 1131 та 1157 роками) як каплиця резиденції графів Фландрії. У церкві зберігається шанована реліквія Святої Крові, за легендою зібраної Йосипом Ариматейським та привезеної зі Святої землі Тьєрі Ельзаським, графом Фландрії. Церкві  Папа надав статус малої базиліки 1923 року. Також відвідаємо славні своєю красою сади Версалю — невід’ємну частину заміської резиденції королів Франції.

Нічліг в готелі.

6 день:

Сніданок. Переїзд у Париж.

У Парижі розташована величезна кількість визначних пам’яток, до яких відносяться не тільки архітектурні споруди, але також і вулиці, мости та майдани. Під час екскурсії містом ми зможемо не лише милуватися містом, яке по-особливому прикрашають Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелева вежа, а й довідатися його цікаву історію. Під час екскурсії ми дізнаємося про передумови та історію заснування Ордену єзуїтів, відвідаємо церкву, де прийняли чернечі обіти Ігнатій Лойола та його прихильники.

Нічний переїзд в Айзенах.

7 день:

Приїзд в Айзенах.

Німецьке містечко Айзенах відоме насамперед замком Вартбург, що видніється неподалік, і завдяки якому з’явилося місто. У нас буде можливість побувати на екскурсії у ньому. Вартбург тісно пов’язаний з німецькою історією. З 1221 по 1227 роки тут жила свята Єлизавета Тюрингська. У 1521—1522 роках в замку під ім’ям «Юнкер Йорґ» переховувався реформатор Мартін Лютер. Саме тут він переклав Новий Заповіт на німецьку мову — створив переклад, відомий як Біблія Лютера. Крім того в місті Айзенах народився геніальний композитор Йоганн Себастьян Бах. Будинок, де зростав відомий композитор, зараз є музеєм. Туди ми також потрапимо.

Нічліг в готелі.

8 день:

Сніданок. Переїзд до Праги. Екскурсія містом.

Празький собор святого Віта — це один з найвідоміших соборів у світі, видатний взірець культового будування, як за технічними характеристиками, так і за художнім рівнем, один із символів Праги. Староміська площа з домінантними костелом Божої Матері перед Тином та Староміською ратушею з астрономічними курантами на ратушній вежі. Базиліка св. Георгія, Празький Град (замок).

Нічний переїзд до Львова.

9 день:

Приїзд до Львова.

 

У вартість поїздки входить: 5 нічлігів у готелях, 5 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: вхідні квитки на екскурсії у музей друкарства (вартість уточнюється), у замок Вартбург (10 € ) , музей Баха (9 €), Лувр (вартість уточнюється) та відвідання Версальських садів (орієнтовно 6-7 €), 4 екскурсії містом (25 € );можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.