Вже понад півсторіччя відбуваються зустрічі Taizé, де молодь має можливість спільно у тиші, у піснях чи у молитві зблизитись з Господом, а на тематичних семінарах, що проводять брати, роздумати над Словом Божим. З роками число відвідувачів Тезе продовжує зростати, сюди прибуває все більше молодих людей з усіх континентів.

У Taizé вас чекають: Біблійні роздуми та семінари з доповідачами з різних церков і різних континентів. Молитва відкрита для усіх, у присутності лідерів церков, представників інших релігій і молоді з кожного континенту. Медитативний спів, що є невід’мним елементом молитви. І час тиші, що допоможе глибше зрозуміти себе, свою віру і віднайти у собі покликання.

 

Taize_Rood_by_BattleChicken

1 день: 

Виїзд зі Львова від головного залізничного вокзалу. Перетин кордону. Нічний переїзд до Любляни.

2 день:

Любляна – політичний і культурний центр Словенії; один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи. Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Екскурсія містом. Літургія. Люблянський замок (Люблянський Град), розташований на високому пагорбі над старим містом, із якого відкривається чудовий краєвид усього міста. Міська площа – центр старої Любляни, розташовану на правому березі річки, між річкою й Люблянським градом. На площі розташована старовинна Ратуша. Кафедральний Собор св. Миколая – собор у стилі бароко, побудований 1707 року за проектом італійського архітектора Андреа дель Поццо. Церква – св. Якоба (1615), урсулинок (XVIII ст.), св. Флоріана (1672). Вільний час.

Переїзд на нічліг до готелю в околицях Венеції.

Castle-Ljubljana-Panorama

3 день:

Сніданок. Переїзд до Венеції. Вже протягом багатьох століть Венеція вважається найпрекраснішим містом на планеті. Венеція – це столиця провінції Венето, і розташована вона на північному сході Італії. Всі краси міста знаходяться на 118 островах, а складається вона з шести районів, але саме місто розділене на дві частини Великим каналом, а також павутиною з 150 каналів. Протягом нашої екскурсії ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто, відвідаємо Базиліку Св. Марка. Літургія. А опісля, під час вільного часу, пропливемо на красивому річковому трамвайчику Великим каналом, протяжністю більше 4 км. Під час поїздки можна буде помилуватися незвичайно витонченими, чарівними палацами, соборами і будинками.

  28

Нічний переїзд до Тезе.

4 день:
Прибуття до Тезе. Реєстрація, поселення. Початок програми ТЕЗЕ.

5-10 день: 
Програма Тезе.

taize123

11 день:

Ввечері виїзд з Тезе та нічний переїзд до Відня.

Звичайний тиждень в Тезе

Від понеділка до п’ятниці

-taiz-2

8.15 Ранкова молитва. Потім сніданок
10.00 Введення дня з братом спільноти, після чого – роздуми у тиші або обговорення в малій групі.
12.20 Денна молитва, потім обід.
14.00 Репетиція співів, за бажанням. Протягом дня: міжнародні малі групи або практична робота.
17.15 Чай.
17.45 Від вівторка – тематичні семінари.
19.00 Вечеря.
20.30 Вечірня молитва, потім вечірні чування із піснями у церкві та нічна тиша

П’ятниця

Після вечірньої молитви молитва навколо Хреста.

Teize_3

 Субота

prayer taize

15.15 Тематичні семінари
20.30 Вечірня молитва зі свічками, що символізують Пасхальне світло

Неділя

maxresdefault

8.45 Сніданок
10.00 Літургія/Служба Божа
13.00 Обід
19.00 Вечеря
20.30 Вечірня молитва.

12 день:

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні. У Відні ми відвідаємо Собор Св. Стефана та Українську церкву Св. Клари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати Віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Виїзд до Львова.

 P6

13 день: 

Повернення до Львова.

Вартість виїзду: 225 євро та 100 грн

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 1 нічліг у готелі, 1 сніданок, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування. Проживання та 3-ох разове харчування у ТЕЗЕ.
У вартість поїздки не входить: 35 євро – Реєстраційний внесок в ТЕЗЕ та 15 євро – екскурсії згідно маршруту.

Перелік документів на візу