11 днівНоворічна зустріч Тезе у Ризі (довга програма-1)
Люблін, Каунас, Рига (участь у Новорічних зустрічах Тезе), Таллін, Вільнюс
для молодих людей віком від 17 до 35 років
25.12.2016 р.  —  04.01.2017 р.
175€+100 грн. 185€+100 грн. - при реєстрації до 25.10.2016р.

Щороку у новорічний час християнська спільнота Тезе з Франції проводить Міжнародні міжконфесійні зустрічі молоді в одному з європейських міст. На Європейські Дні довіри збирається від 30 до 60 тисяч молодих людей з усіх країн Європи, щоб у спілкуванні та молитві зустріти Новий рік. Приймаюче місто і країна відкривають для гостей двері всіх церков і парафій. А місцеві християни на 5 днів приймають паломників у свої родини.

Щоб подивитись актуальну дату і ціну, натисніть тут

downtown-view-from-the-sant-peter-cathedral-riga-latvia_01

1 день:

Виїзд зі Львова в обідню пору. Перетин польського кордону. Прибуття до Любліна. Вечірня екскурсія містом.

_dsc2096

Люблін – місто з більш ніж 700-річною історією. Старі мури й провулки донині приховують історичні події, сповнені гідності. Збережене в такому хорошому стані Старе місто, Архикафедральний собор, Базиліка отців домініканців, Вежа тринітаріїв, люблінський Ринок та Замок.
Вікові, справжні будівлі створюють неповторну й чарівну атмосферу міста, в якому перетиналися культури й релігії багатьох народів.

Поселення в готелі.

2 день:

Літургія. Вільний день у Любліні.

Можливість відвідати святині міста. В Любліні знаходиться концтабір “Майданек”, місце мученицької смерті  українського греко-католицького священника-місіонера о. Омеляна Ковча.

lublin1

Нічний переїзд до Каунаса.

3 день:

Прибуття до Каунаса.

Літургія. Екскурсія містом. Вільний час.

15531886

Каунас – місто оточене 12 старовинними фортецями,  які зв’язані між собою тунелями. В цей день побачимо залишки Каунаського замку, церкву Вітацтва, кафедральний собор Петра і Павла, костел кармелітів, церкву Св. Трійці та палац Масальських.

Нічний переїзд до Риги.

4-8 дні:

Зранку прибуття до Риги.

4 Riga-Christmas

Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії. А також Домський собор, Ризький замок, Порохова вежа та інші цікаві місцини.

Участь у програмі Європейської зустрічі молоді:

Середа, 28 грудня

Реєстрація учасників. Перша зустріч із парафією та сім’єю, що приймає.

4233487589_a2c3af3716_b-ae3d3

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та у Арені Rīga.

Четвер 29, П’ятниця 30 та Субота 31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, потім маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід.

11702527054_0a09fbd127_c--8aed5

4065561902_e6dd9040d0_z-4b2ca

Денна молитва у церквах в Старому Місті та у Виставковому центрі Ķīpsala.

Семінари у різних місцях в центрі міста на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

31 грудня: зустрічі по країнах.

15997355629_8a2ed8d370_z-50417

Вечеря, потім вечірня молитва у Виставковому Центрі Ķīpsala та Арені Rīga.

5310132549_04c33b65ca_b-46494

31 грудня: молитовне чування за мир у всьому світі, що продовжуватиметься “фестивалем народів” у парафії, що вас приймає.

Неділя, 1 січня
Участь у ранковій службі в місцевих церквах, потім обід разом з сім’єю, що вас приймає.

3204332024_df3f97074f_b-74608

Від’їзд починаючи з 16 години.

16157625416_9c65e6ef28_c-3b433

Переїзд до Талліна. Вечірня оглядова екскурсія.

108

Таллін — головний культурний осередок Естонії. До наших днів збереглася велика частина будівель, мережа середньовічних вулиць і велика частина стіни. У Старому місті знаходяться: Талліннська ратуша, церква Святого Миколая, церква Святого Олафа (Ольовісте), церква Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також православний собор Олександра Невського і церква Миколи Чудотворця.

Ночівля у готелі.

9 день:

Літургія. Вільний день у Талліні. Можливість відвідати святині міста.

Таллінський Домський собор вважається найстарішою церквою столиці Естонії. Собор був побудований на місці старої дерев’яної церкви, перші згадки про яку датуються у 1233 року. Через десять років після побудови церкви почалося будівництво кам’яного храму. Вежа Домського собору побудована в стилі бароко, численні каплиці відносяться до пізніших архітектурних стилів.

Церква Святого Олафа (Ольовісте) – найвища споруда в Середньовічній Європі. Побудована в готичному стилі. Перші згадки у 1267 році. Висота шпиля – 124 метра. З оглядового майданчику можна помилуватися стародавнім Таллінном.

Нічний переїзд до Вільнюса.

10 день:

Вранці прибуття до Вільнюса.

Vilnius6601

Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні.

Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків.

Santuario Divina Misericordia Lutuania

У Вільнюсі зберігається оригінал ікони Ісуса Милосердного, яку попросив намалювати святу сестру Фаустину Ковальську Сам Господь. Це перший образ, який був намальований з опису святої Фаустини. Другий зберігається у Санктуарії Божого Милосердя у Кракові.

У місті також є багато красивих церков, соборів та релігійних споруд: костел Святого Франциска, відома на цілий світ Остробрамська каплиця з чудотворним образом Матері Божої та Святої Терези, католицький Архікафедральний собор Святого Станіслава та Святого Казимира, костел Св. Іоаннів, костел Святих Петра і Павла, костел Святого Духа і домініканський монастир, костел Святого Миколая та багато інших святинь. Ну і, звичайно, греко-католицька Церква Пресвятої Трійці.

Нічний переїзд до Львова.

11 день:

Повернення до Львова.

Вартість виїзду: 

175€+100 грн. 185€+100 грн.  – при реєстрації до 25.10.2016р. (можлива оплата в гривні*)

 * – вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 1 нічліг у готелі зі сніданком, переїзд автобусом, супровід керівника групи та духівника, медичне страхування, оформлення документів та допомога в відкритті шенгенської візи.

Додатково оплачується: реєстраційний внесок в Тезе – молоді люди до 34 років: 35 євро;
дорослі, старші 35 років: 55 євро, який включає квиток на міський транспорт у Ризі, роздаткові матеріали, проживання 5 днів/4 ночей у Ризі (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі, екскурсії у містах згідно маршруту – разом 15 євро (можливе відвідання факультативно).

Щоб подивитись актуальну дату і ціну, натисніть тут

Переглянути перелік необхідних документів можна за посиланням: Посольство Латвії.

Також пропонуємо переглянути програми:

Новорічна зустріч Тезе у Ризі (коротка програма)

Новорічна зустріч Тезе у Ризі (для волонтерів)

Новорічна зустріч Тезе у Ризі (довга програма-2)

Трохи інформації про Європейські зустрічі Тезе:

Шановні паломники! Паломницький центр не відповідає за розклад руху паромів при штормових умовах.
У разі шторму програма може бути зміненою.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Зберегти

Зберегти

Зберегти