Паломництво в Неділю Божого Милосердя

3 дніПаломництво в Неділю Божого Милосердя
Кальварія-Зебжидовська, Вадовіце, Ченстохова, Лагєвніки, Краків
Духівник: о. Михайло Городиський
21.04.2017 р.  —  23.04.2017 р.
75€+100 грн.

Попри те, що Польща – наша сусідка, вона має чим нас здивувати. Її святині не лише неймовірної краси, не лише глибинної історії, а й особливих Божих ласк. Кальварія-Зебжидовська, Вадовіце, Лагєвніки, Ченстохова, Краків – католицька Польща відкрита для кожного, та для наших паломників зокрема.

Запрошуємо!

Паломництво в Неділю Божого Милосердя

Санктуарій Божого Милосердя, Лагєвніки

1 день:

Виїзд пізно ввечері в п’ятницю зі Львова. Перетин кордону з Польщею.

Переїзд до Кальварії-Зебжибовської.

vseredyni kalvarii

У Кальварії-Зебжидовській – невеличкому проте чарівному містечку південної Польщі – найвідомішим є монастирський комплекс, зведений на початку 17-го століття. Костел періоду раннього бароко цікавий не лише своєю архітектурою. В ньому зберігається чудотворна ікона Божої Матері з Немовлям, яку особливо шанують миряни. На території є близько 300 га прокладених доріжок, уздовж яких споруджена знаменита Хресна Дорога та більше 40 каплиць. До речі, їхнє розташування відповідає географії Єрусалима.

Переїзд до Вадовіц.

Вадовіце – місце народження святого папи Івана Павла ІІ. Перший в історії понтифік-слов’янин народився тут 18 травня 1920 року в родині поручника польської армії та вчительки. Щодня сотні людей відвідують музей, на місці якого раніше було помешкання, де народився і зростав Кароль Войтила – майбутній Папа і святий.

Звісно, що ніхто би і не знав про існування Вадовіц, якби це мале містечко не було колискою святого Папи Івана Павла ІІ. Про те, яким близьким було це місто Іванові Павлові ІІ, не забув і його наступник на святому престолі – папа Бенедикт XVI, який відвідав Вадовіце під час візиту до Польщі. Вадовіце – це своєрідний символ релігійного відродження поляків, який тепер стає місцем паломництва християн з усього світу.

Відвідини музею Івана Павла ІІ (по можливості).

Переїзд до Ченстохови. Літургія. Екскурсія Ченстоховою — духовною столицею Польщі.

chestohova

Про Ченстохову годі багато розповідати – це місце однієї з найвідоміших маріїних святинь Європи. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської (пол. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskie). Однойменно називається католицький монастир отців-паулинів, які тут живуть і служать. Ясногорський монастир відомий насамперед завдяки чудотворній іконі Матері Божої Ченстоховської, з якою пов’язано багато див та зцілень.

Вечеря. Поселення в готель. Нічліг.

 2 день:

Сніданок. Переїзд до Лагєвнік.

Паломництво в Неділю Божого Милосердя

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II свого часу проголосив Світовим центром милосердя. Саме тут ви знайдете всесвітньо відому копію Образу Ісуса Милосердного, який у містичному видінні побачила свята Фаустина Ковальська 22 лютого 1931 року. Поруч зі старим костелом, де похована сестра, можна віддати пошану її  мощам. Свого часу сестра пережила велике одкровення про Боже милосердя і відтоді все життя й після смерті поширювала цей культ. Завдяки цьому святиню розбудували, зокрема, зведи нову базиліку, яку 17 серпня 2002 року освятив Папа Римський. Тоді ж Папа Іван Павло ІІ увесь світ урочисто доручив Божому Милосердю. Вівтар в санктуаріумі оформлений в образі куща, який хилить вітер в одну сторону, й ікона “Ісусе, на тебе уповаю”. Паломництво в Лагєвінки у другу неділю після Пасхи – Неділю Божого Милосердя, дозволить нам отримати особливі ласки від Господа.

Літургія. Вільний час на приватну молитву. Коронка до Божого Милосердя о 15:00.

Переїзд до Кракова. Екскурсія, вільний час у Кракові.

Mary-Basilica-Krakow

Краків – місто, яке ще називають культурною столицею Польщі. Його однозначно варто побачити. Зокрема, відомий його Вавельський Замок, Катедральний Собор святих Станіслава і Вацлава, головну Ринкову Площу, послухати мелодію відомого Краківського сурмача, дізнатись про історію старовинного міста, його святих покровителів та значення цього міста в житті святого Івана Павла ІІ.

 

Повернення до Львова.

 

Вартість паломництва: 75€+100грн (можлива оплата в гривнях по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість входить: 1 нічліг в паломницькому будинку із сніданком та вечерею; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро; витрати на вхід у музеї – орієнтовно 15 євро.

Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи. Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

 

Зберегти

Зберегти