Літаком до святинь Італії

5 днівЛітаком до святинь Італії
Рим, Ватикан, Монтекасіно, Суб'яко, Катакомби св. Каліста
Виліт зі Львова
Готель BEST WESTERN Hotel Roma Tor Vergata**** 
Духівник: о. Роман Тереховський
30.04.2018 р.  —  04.05.2018 р.
650€+200 грн. (в т.ч. екскурсії)

Ви давно шукали паломництво до Італії без нічних переїздів? А як щодо паломництва без переїздів взагалі!? Саме зараз маєте таку можливість! Авіапаломництво до Італії, в якому Ви зможете побачити Рим із всіх сторін,  відвідаєте Катакомби святого Калліста – одні з найбільших християнських катакомб Рима,  навідаєтесь до діючого бенедиктинського монастиря у Монте Касіно, а на додаток ще й заїдете у місто Суб’яко – місце народження першого чернечого ордену католицької церкви. 

День 1:

Виліт зі Львова пізно ввечері. Приліт до Рима. Трансфер у готель. Поселення в готелі BEST WESTERN Hotel Roma Tor Vergata ****.

День 2:

Сніданок. Літургія. Екскурсія Римом.

17088

Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку Св.Павла (за мурами), Базиліку Святого Івана на Лятерані та Базиліку Матері Божої Більшої. Святі Сходи, по яких Ісус підіймався на суд до Пилата.

Цього дня відвідаємо греко-католицький прокатедральний собор Святої Софії у Римі.

Повернення у готель. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Літургія. Продовження екскурсії Римом. Ватикан.

Плаща та Базиліка св. Петра, Фортеця св. Ангела ззовні, Площа Навона, античний храм всіх богів Пантеон, Фонтан ді Треві, Іспанські сходи.

Повернення у готель. Нічліг.

4 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсія. Катакомби сан Калісто, Мантекасіно, Суб’яко.

Катакомби святого Калліста – одні з найбільших християнських катакомб Рима. Розташовані в зоні Старої Аппієвої дороги. Використовувалися для поховань протягом II-IV століть. Містять безліч фресок і написів цього періоду, які свідчать про життя і смерті членів християнської громади Риму перших століть нової ери.

Місто Субяко відоме як місце народження бенедиктинського ордена – першого чернечого ордену католицької церкви. Латинська назва Sublaqueum, «Підземний», вказує на його розташування нижче трьох штучних озер, які влаштував за допомогою зведення 50-метрової дамби імператор Нерон, який проводив багато часу на прилеглій віллі.  У віддалений грот над озерами в 494 р усамітнився св. Святий Бенедикт. Він заснував в окрузі 12 монастирів, перш ніж відбути в Монте-Кассіно. 

Монтекассіно – діючий бенедиктинський монастир. Приблизно в 530 році Святий Бенедикт заснував тут орден бенедиктинців (лат. Ordo sancti Benedicti), найстаріший західноєвропейський католицький чернечий орден. Бенедикт залишався тут до кінця своїх днів. У Монтекасіно він написав свій «Статут Святого Бенедикта», що став осноположним принципом західного чернецтва.

Переїзд в аеропорт. Нічний виліт з Риму.

5 день:

Повернення до Львова.

У вартість паломництва входить: авіапереліт, транфер, проживання в двомісних номерах зі сніданками, екскурсії, супровід духівника, медичне страхування.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.