Паломництво до Меджугор'є

6 днівПаломництво до Меджугор'є
Меджугор'є, водоспад Кравіца (Боснія і Герцоговина)
Духівник: о. Тарас Чорний
30.04.2017 р.  —  05.05.2017 р.
120€+150 грн.

На півдні Боснії і Герцоговини, неподалік берегів Адріатичного моря, розляглося невелике містечко Меджугор’є, яке більш відоме як місце з’яви Пресвятої Богородиці. І хоч немає тут на перший погляд чогось надзвичайного, щороку цю місцину відвідують близько 2 млн паломників з різних країн світу! Приєднайтеся до них і ви. Кажуть, після відвідин Меджугор’є, неможливо залишитися тим самим – це місце живої віри й особливих Божих ласк!

1 день:

Вранці виїзд з УкраїниПереїзд в Меджугор’є.

2 день:

Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель. Екскурсія.

Відвідання церкви cв. Якова, хреста Воскреслого Спасителя, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для місцевої парафії. Обід. Вільний час. Можливість взяти участь у молитовній вечірній програмі та Літургії. Ночівля в готелі.

3 день:

 Літургія. Сніданок. Молитва вервиці на горі Подбрдо. Обід. 

Можливе відвідування спільноти «Ченаколо», яку заснувала італійська монахиня – сестра Ельвіра Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Екскурсія до водоспаду Кравіца.

Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Ночівля в готелі.

4 день:

Літургія . Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід. 

Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. 

Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Ночівля в готелі.

5 день:

Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. 

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

6 день:

Прибуття в Україну.

Вартість поїздки: 120 €* + 150 грн.  (можлива оплата в гривнях по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

 

У вартість поїздки входить: переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту; супровід священика і керівника групи; проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*; сніданки, обіди та вечері згідно з програмою; медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року життя віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро; вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 євро); приватні витрати.

Для власників біометричних паспортів ВІЗА НЕ ПОТРІБНА

Документи  на візу можна переглянути за посиланням Посольство Угорщини.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.