8 днівПодорож святинями Прибалтики
Люблін, Каунас, Юрмала, Рига, Таллін, Гельсінкі, Вільнюс, Тракай, Варшава
18.06.2017 р.  —  25.06.2017 р.
255€+100 грн.

Прибалтика – історичний регіон на узбережжі Балтійського моря, що об’єднує три держави: Латвію, Литву та Естонію.

У столиці Литви – Вільнюсі ми молитимемося біля оригіналу ікони Ісуса Милосердного, яку попросив намалювати святу сестру Фаустину Ковальську Сам Господь. Це перший образ, який був намальований з опису святої Фаустини. Другий зберігається у Санктуарії Божого Милосердя у Кракові.

Помолимося біля чудотворної Остробрамської ікони Матері Божої, яка також зберігається у Вільнюсі та є найбільшою католицькою святинею Литви.

У Литві теж відвідаємо Гору Хрестів, пагорб, на якому встановлено приблизно 50 тисяч великих хрестів та маленьких хрестиків.

Під час паломництва побачимо Прибалтику як регіон християнських святинь, величних замків, колоритних середньовічних вуличок та пейзажів.

1 день:

Вранці виїзд зі Львова. Перетин польського кордону. Коротка зупинка в Любліні. Літургія, вільний час.

14_07_2012

Люблін – місто з більш ніж 700-річною історією. Старі мури й провулки донині приховують історичні події, сповнені гідності. Збережене в такому хорошому стані Старе місто, Архикафедральний собор, Базиліка отців домініканців, Вежа тринітаріїв, люблінський Ринок та Замок.
Вікові, справжні будівлі створюють неповторну й чарівну атмосферу міста, в якому перетиналися культури й релігії багатьох народів.

Переїзд на ночівлю до готелю.

2 день:

Сніданок. Каунас (Литва). Літургія. Екскурсія, вільний час.

kaunaslithuania

Каунас — стародавнє місто, порт на річці Німан. Місто оточене 12 старовинними фортецями, серед маловиразної архітектури є й значуща: залишки Каунаського замку, церква Вітацтва, кафедральний собор Петра і Павла, палац Масальських і багато інших древніх цікавих споруд.

Переїзд до Гори Хрестів.

%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%b0-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be%d0%b2

Гора Хрестів — католицька святиня в Литві, одне з найвідоміших місць паломництва. На пагорбі встановлено безліч хрестів, загальна кількість яких складає приблизно п’ятдесят тисяч. Тут можна знайти хрести будь-яких видів: від величезних дерев’яних хрестів заввишки до декількох метрів, до натільних хрестиків, кетягами яких обвішані більші хрести. Одне розп’яття було встановлене Папою Римським Іваном Павлом II під час його візиту до Литви 7 вересня 1993 року. Цей жест зробив Гору Хрестів відомою у всьому католицькому світі, що привело до значного збільшення кількості паломників і туристів, які відвідують гору. Зараз на горі встановлюють хрести не тільки католики, але і представники інших християнських конфесій.

Jurmala-Aero-360-gradu-panoramas-virtuala-ture-950x300

Переїзд до Юрмали. Найбільше місто-курорт Латвії, розташоване за 25 км від Риги. Це довга смуга (32 км завдовжки й 3 км завширшки) уздовж Ризької затоки. Відпочинок на морі.

Поселення в готелі. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Рига. Екскурсія, Літургія, вільний час.

riga

Столиця Латвії є одним із найбільших міст серед усіх Балтійських країн. Місто чудово поєднує в собі стародавні традиції, етнічну сутність та сучасні тенденції. Рига розташована на берегах річки Даугава. Під час екскурсії Вам відкриється дивовижна атмосфера стародавнього міста Риги. Церква Святого Петра – один із символів і одна з головних визначних пам’яток міста; Собор Святого Якова – пам’ятка у стилі готики, та четверта за величиною церква Риги, головна католицька церква Латвії.А також Ризький замок, Порохова вежа, Домський собор та інші цікаві місцини.

sv.iakova

Переїзд на ночівлю до готелю.

4 день:

Сніданок. Таллін. Екскуріся, Літургія, вільний час.

Vaated_3a.TIF

Таллін — головний культурний осередок Естонії. До наших днів збереглася велика частина будівель, мережа середньовічних вулиць і велика частина стіни. У Старому місті знаходяться: Талліннська ратуша, церква Святого Миколая, церква Святого Олафа (Ольовісте), церква Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також православний собор Олександра Невського і церква Миколи Чудотворця.

Ночівля у готелі.

5 день:

Переїзд паромом у Гельсінкі.

Helsinki, Finland

Гельсінкі – столиця Фінляндії –  чарівне місто. Його вишукана архітектура втихомирює, а мінімалістична природа – сосни та берези – дозволить українцю відчути себе в далекій північній столиці, як удома. Тут знаходяться чудові святині: церква Святої Трійці, церква Каруна, церква Калліо, церква Міхаель Агрікола, собор Санкт-Генрі, церква Святого Павла, церква Св. Іоанна, а також Успенський православний собор.

Повернення о 23.30. Нічний переїзд до Вільнюса.

6 день:

Вранці прибуття до Вільнюса. Літургія, екскурсія, вільний час.

1472311280

Вільнюс розташований на південному сході Литви при впадінні річки Вільня в річку Няріс та є найбільшим містом Литви. Тут розташована Замкова гора, увінчана баштою Гедимінаса, яка залишилася від укріплень Верхнього замку і вважається символом міста. На даху вежі влаштовано оглядовий майданчик, із якого відкривається панорама Старого міста й долини річки Вільні.

vilnius

Біля підніжжя Замкової гори розташована Кафедральна площа з пам’ятником князю Гедимінасу, Кафедральним собором Святого Станіслава та Святого Владислава та дзвіницею. Найбільший і найскладніший архітектурний ансамбль міста – комплекс Вільнюського університету, який складається з 13 будівель у кілька корпусів, включаючи костел Св. Іоанна, дзвіницю та 13 двориків.

La_cathédrale_et_le_beffroi_de_Vilnius_(7667465050)

У місті також є багато красивих церков, соборів та релігійних споруд: костел Святого Франциска, відома на цілий світ Остробрамська каплиця з чудотворним образом Матері Божої та Святої Терези, католицький Архікафедральний собор Святого Станіслава та Святого Казимира, костел Св. Іоаннів, костел Святих Петра і Павла, костел Святого Духа і домініканський монастир, костел Святого Миколая та багато інших святинь. Ну і, звичайно, греко-католицька Церква Пресвятої Трійці.

Остробрамська ікона

Ночівля у готелі.

7 день:

Сніданок. Літургія. Молитва біля ікони Ісуса Милосердного.

cropped-okładka1

Переїзд до озера Тракай. Відпочинок на озері.

trakai-main_28edf

Переїзд до Польші.

Ночівля у готелі.

8 день:

Сніданок. Переїзд до Варшави. Служба Божа, екскурсія, вільний час.

Panorama_Warszawy

Останнім пуктом нашої подорожі буде столиця Польщі – Варшава. Зберігаючи стародавню історію, це динамічне місто активно розвивається. У цьому місті можна навіть розмітити шлях Місіонерки Божого Милосердя – Святої Фаустини Ковальської, оскільки з її перебуванням в столиці пов’язані не тільки монастир Конгрегації Сестер Божої Матері Милосердя  і колишня каплиця сестер (нині – прихід Божого Милосердя і св. Фаустини), але й інші місця. Протягом екскурсії ми оглянемо Старе місто та Королівський замок, Архикатедру святого Іоанна Хрестителя, Базиліку Святого Хреста, та інші відомі місця столиці.

Після екскурсії та прогулянки матимемо вільний час, після якого вирушимо до Львова.

Переїзд до Львова.

Вартість виїзду: 255* євро + 100 грн (можлива оплата в грувні по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 6 ночей в готелях, 6 сніданків, переїзд автобусом єврокласу зі Львова, супровід духівника та керівника групи, оформлення документів для відкритття шенгенської візи, медичне страхування.

У вартість не входить: відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року життя віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро, витрати на екскурсії та транспорт – загалом 50 євро: екскурсії в усіх містах згідно маршруту, квиток на паром до Хельсінки; можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи.  Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

Документи  на візу можна переглянути за посиланням Посольство Литви

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Зберегти

Зберегти

Зберегти