1 день:

Виїзд зі Львова вранці. Перетин угорського кордону. Зупинка у Марія Повч, молитва перед чудотворною іконою.

maria-powch1

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

В дорозі до Вічного Міста Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції.

venetsia

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

Venice-Beach-Images-HD-Wallpaper-Desktop

Переїзд на вечерю та нічліг  у біля Риму.

3 день:

Сніданок, приїзд до Риму.

ikonaMBNP

Літургія у церкві Св. Альфонса, де знаходиться оригінал ікони Божої Матері Неустанної Помочі.

Рим античний

Продовжимо наш день екскурсією до Базиліки св. Павла, відвідаємо Колізей (зовні).

Повернення на вечерю та нічліг у готелі біля Риму.

4 день:

Сніданок. Літургія.

DSC4289

Продовжимо нашу екскурсію відвидинами Базиліки Св. Петра, Замку св. Ангела, Площі Навона, Пантеону, Фонтану ді Треві. Також в цей день ми будемо молитися в серці українського Рима –  Соборі Святої Софії.

Sobor

Нічний переїзд до Відня.

5 день:

Відвідини Відня.

hideaways_vienna-austria-hero

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні, де ми відвідаємо Собор Св. Стефана та Українську церкву Св. Варвари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель.

6 день:

Приїзд до Львова.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 2 нічліги у готелях, 2 сніданки та 2 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування, всі екскурсії згідно маршруту.

У вартість поїздки не входить: Відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, учнів та студентів до 21 року та пенсіонерів), послуги візового центру (20 Євро); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.