Рим з відпочинком на морі

9 днівРим з відпочинком на морі
Марія Повч, Венеція, Ватикан, Рим, Асиж, Падуя
Духівник: о. Тарас Мілян
18.08.2017 р.  —  26.08.2017 р.
370€+100 грн.

Недаремно Рим називають Вічним Містом. Адже історія столиці Італії розпочалась 2,7 тис. років тому. А місто досі залишається по особливому прекрасним. Навкруги вимальовуються живі коллажі з базилік, фортець, фонтанів, площ, ринків і, звичайно, моря… Дорогою заїдемо у Марію Повч, Венецію та Відень.  Міста залиті сонцем та літом. Духовне паломництво збагатиться щоденними Літургіями, молитвами біля чудотворних ікон, мощей святих відомих храмів Європи.

1 день:

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Прибуття у Марія Повч. Літургія. Молитва біля чудотворної ікони.

maria-powch1

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

В дорозі до Вічного Міста Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. День розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками міста. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію цього міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка відбудеться літургія. Після літургії, матимемо вільний час, коли можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Також помилуватись красою зможемо, пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса. Переїзд на вечерю та нічліг  у готель біля Риму.

venetsia

 3 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро): Ватикан, площа та Базиліка Св. Петра, молитва біля гробу Св.Івана Павла ІІ, можливість піднятись на купол Базиліки Св.Петра (7 євро). Повернення на вечерю та нічліг у готель.

Pliaji-Rima

4 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро): Рим Античний: Замок св. Ангела, Плоза Навона, Фонтан ді Треві, Пантеон. Вечеря та нічліг у готелі.

20130628_142031

5 день: 

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро): Базиліка Св. Павла (за Мурами) та Колізей (ззовні). Вечеря та нічліг у готелі.

destinations-rome-museums-hero

6 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро): Аппієва Дорога, церква Domine Quo Vadis, Катакомби Св.Калліста (8 євро). Повернення на вечерю та нічліг у готель.

Базиліка

7 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро): Базиліка Св. Івана в Латерано, Святі Сходи. Повернення на вечерю та нічліг у готель.

Rome_1400x600px

8 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. Екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро). Базиліка Санта Марія Маджоре, молитва перед іконою Матері Божої Неустанної Помочі у церкві Св.Альфонса. Нічний переїзд до Відня.

Рим античний

9 день:

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні, де ми відвідаємо Собор Св. Стефана та українську церкву Св. Варвари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Нічний переїзд до Львова.

hideaways_vienna-austria-hero

10 день:

Приїзд до Львова вранці.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 6 нічлігів у готелях, 6 сніданків та 6 вечерь, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії, відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року – віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро. В’їзд, екскурсія, та пароплав у Венеції. Факультативні екскурсії 15 євро при наборі групи від 15 осіб. Вхідні квитки; можливе одномісне поселення за додаткову оплату.