Луїджі Оріоне, якого називають “апостолом милосердя”, народився в Італії в 1872 році. Будучи семінаристом, у 20 років розпочав цікавитися бідними хлопцями, приймаючи їх у маленькій хаті у Тортоні.

Щоб реалізувати свій проект любові до Христа і до Церкви, він заснував Малу Справу Божого Провидіння. Сьогодні його згромадження діє у 30 країнах, а з 2001 року має свій осідок також в Україні, у Львові, де засновано нову парафію Божого Провидіння (УГКЦ).

Луїджі Оріоне

Програмою Св. Луїджі Оріоне, яку продовжують його духовні сини та доньки, було поширювати Христа усюди у світі і працювати для навернення малих, молодих людей і народів до Церкви і Папи, для реалізації слів апостола Павла: “Об’єднати все у Христі” (Еф. 1, 10), через діла милосердя.

Тож у Ювілейний рік Милосердя ми разом із часописом “Скинія” запрошуємо у паломництво до Риму, до Святих Дверей, під духовним супроводом св. Луїджі Оріоне.

1 день:

Виїзд зі Львова. Перетин угорського кордону. Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони.

maria-powch1

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

Прибуття до Венеції. Екскурсія містом. Літургія в Базиліці св. Марка. Вільний час.

venice (3)

В дорозі до Вічного Міста – Рима, ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. Тут ми дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці візьмемо участь у літургії.
Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів. Cимвол Венеції – кафедральний Собор святого Марка, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Venice-Beach-Images-HD-Wallpaper-Desktop

Виїзд з Венеції. Переїзд до Верони. Оглядова екскурсія містом (час відвідання може змінюватись).

Приїзд до Тортони. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Екскурсія Тортоною.

Почнемо екскурсію містом святого Луїджі Оріоне з будинку паломника Mater Dei (Центр Божої Матері), в якому ночували, та побачимо один з найбільших механізованих рухомих вертепів у світі.

tortona-05

Після того протягом екскурсії побачимо Катедральний Собор Тортони, де святий Луїджі під час навчання жив в семінарії, працював сторожем та різничим, та, власне, Семінарію, в якій св. Оріоне навчався; відвідаємо перший монастир Згромадження Оріоністів – Paterno (“батьківський дім”), де воно зародилось  і де зараз знаходиться Музей св. Луїджі Оріоне.

Santa Maria Guardia

Після чого вирушимо до Санктуарію Матері Божої Хоронительки (Santuario di Nostra Signora della Guardia), який побудував святий Луїджі Оріоне і де зараз покояться його  мощі.

Молитва біля мощей св. Луїджі Оріоне.

Saint_luigi_orione_body

На завершення екскурсії відвідаємо середньовічну пустельню св. Альберто з Бутріо, яку о. Оріоне заселив монахами-пустельниками свого Згромадження. Це місце пов’язано з життям і чудами брата Аве Марія, мощі якого знаходяться в цьому монастирі.

Вільний час.

Переїзд до готелю на вечерю та нічліг.

4 день:

Сніданок у готелі. Переїзд до Риму.

11 квітня 2015 року папа Франциск оголосив про Святий Рік Божого Милосердя, який триває з 8 грудня 2015 р. до 20 листопада 2016. Протягом цього часу будуть відчиненими Святі Двері у чотирьох папських базиліках. Ювілейний рік  – це особливий рік, в якому Святіший Отець закликає вірних до покаяння та отримання відпуст гріхів через прийняття святих тайн та здійснення паломництва до Риму: до Святих Дверей папських базилік та базилік Риму.

Рік Милосердя Божого

Екскурсія Римом: Церква Всіх Святих – парафія заснована св. Луїджі Оріоне на прохання Папи Пія Х; церква Св. Хреста Єрусалимського, Базиліка св. Івана на Лятерані, церква св. Севастьяна, Аппієва дорога.

Вечеря та нічліг у готелі біля Риму.

5 день:

Сніданок. Рим. Літургія в церкві св. Софії, Базиліка св. Павла, Колізей (ззовні), Базиліка св. Лаврентія.

Rom, Sankt Paul vor den Mauern (San Paolo fuori le Mura)

Вечеря та нічліг у готелі.

6 день:

Сніданок. Рим. Екскурсія в Римі: Базиліка св. Петра, у яку ми ввійдемо через Святі Двері; Замок св. Ангела, площа Навона, Пантеон, Фонтан ді Треві, Базиліка Санта Марія Маджоре.

rafail-rym

 

Вільний час. Нічний переїзд до Відня.

7 день:

Приїзд до Відня. Екскурсія містом.

«Серцем Європи» називають столицю колишньої Австро-Угорської імперії, а нині Австрії – Відень. Ближче познайомившись з містом, ми дізнаємося його історію. Побачимо Зимову резиденцію Габсбургів, династії, завдяки якій Австрія стала могутньою імперією; овальну церкву св. Петра зі смарагдовим куполом; Оперний театр – музичну Мекку не тільки Європи, а й усього світу. Після екскурсії можна буде скуштувати неповторну віденську каву і неймовірно смачний штрудель.

Нічліг у Відні.

8 день:

Сніданок. Переїзд до Польщі. Лагєвніки.

SANKTUARIUM_BOŻEGO_MIŁOSIERDZIA

Санктуарій Божого милосердя в Лагєвниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Тут знаходиться відомий на весь світ Образ Милосердного Ісуса. Його малюнок був показаний у видінні, яке св. Фаустина мала 22 лютого 1931 року в Плоцькому монастирі. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, знаходяться її  мощі. Завдяки цьому було розбудовано святиню, зокрема, зведено новий костел – базиліку, яку 17 серпня 2002 року освятив св. Іван Павло ІІ. Там же Папа посвятив увесь світ Божому Милосердю. В оформленні вівтаря в Санктуарії використаний образ Неопалимої купини, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісусе, на тебе уповаю». Також зможемо побувати у Санктуарії св. Івана Павла ІІ.

Переїзд до Львова.

9 день:

Приїзд до Львова.

 

Вартість паломництва: 395*€+100грн (можлива оплата в грувні по курсу)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість входить: 5 нічлігів у готелях, 5 сніданків, 3 вечері; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро (окрім дітей, студентів до 21 року та пенсіонерів) та послуги візового центру – 20 євро; витрати на вхід у музеї; екскурсії та транспорт за маршрутом – 40 євро.

Шановні паломники! Згідно з новими правилами відкриття шенгенської візи, які діють з 23.06.2015 року, особиста присутність заявника у консульстві та збір біометричних даних (відбитків пальців) є обов’язковою умовою для відкриття шенгенської візи. Для цього паломництва відкривається шенгенська віза в Угорському консульстві у м. Ужгород або Берегово. Дату подачі документів буде повідомлено додатково.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.