8 днівСвятині Італії на празник св. Миколая
Венеція, Сан Марино, Ланчано, Барі, Сан Джованні Ротондо, Монте Сан Анджело, Асиж, Падуя
Духівник: о. Ігор Кунець
Керівник: Володимир Шутяк
06.05.2018 р.  —  13.05.2018 р.
АКЦІЯ! 345€+200 грн. 395€+200 грн. - при реєстрації та оплаті завдатку до 20.04.2018р.

Італія – це завжди прекрасно! А бути в Італії на 931 річницю від дня перевезення мощей святого Миколая у місто Барі, та ще й мати можливість взяти участь в урочистостях з нагоди храмового празника і помолитись перед мощами святого – така нагода випадає не кожному. Та і це ще не все! Наша група паломників також відвідає батьківщину Падре Піо – Сан-Джованні-Ротондо, де знаходиться гріб святого.

1 день, 06.05.2018, неділя:

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Можлива коротка зупинка у Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони.

maria-powch1

Марія Повч – місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері, яка належить до так званих “плакучих” ікон. Історія її така. В 1676 р. замовив собі один селянин ікону Божої Матері. Вона мала бути намальована на дошці. Але вартість ікони виявилася для нього завелика, і він її не викупив. Незабаром купив ікону інший селянин, Лаврентій Гурта, який подарував її до греко-католицької церкви в селі Повч. Ікону поставлено в церкві, але двадцять років вона була в тій церкві без особливого почитання, поки сама Пресвята Богородиця привернула до себе увагу цього світу. 4 листопада 1696 р., люди, що були в церкві на Богослужінні, побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на цій іконі, і цей “плач” ікони Божої Матері тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила всі ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, та зокрема сам “плач” ікони. Комісія ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Божої Матері через цю ікону. Після того змінено назву села Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною. І так місцевість Марія Повч стала осередком побожних паломництв багатьох народів.

Нічний переїзд до Венеції.

2 день, 07.05.2018, понеділок:

Приїзд до Венеції. Літургія у Базиліці святого Марка. Екскурсія. Вільний час.

Ми дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. 
У цього храмі зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями. Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

venezia-dal-mare2
Те, що ми не зможемо побачити під час піших прогулянок,  ми побачимо, пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг у готель.

3 день, 08.05.2018, вівторок:

Сніданок. Переїзд до Сан-Марино. Екскурсія.

san-marino

Сан-Марино, офіційна назва якого Найсвітліша республіка Сан-Марино, є однією з найменших країн світу, і розташована всередині Італії, на схилі гори Титано. Цікавим є те, що попри те, що більше 97% населення сповідують католицьку віру, у Сан-Марино відсутня єпископська кафедра. Історично склалося, що різні парафії в Сан-Марино були розділені між двома італійськими єпархіями, в основному — між єпархіями Монтефельтро та Ріміні.

Переїзд до Ланчано. Літургія.

Тут ми відвідаємо місце де у 8 столітті відбулось чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінились на Тіло і Кров.

Переїзд на нічліг у готель.

4 день, 09.05.2018, середа:

Сніданок, ранковий виїзд до Барі. Участь в урочистостях з нагоди храмового празника.

Саме 9 травня 1087 року італійським купцям вдалося перевезти тіло святого Миколая з лікійського міста Міри в місто Барі (в Італії). У Барi зберігається документ, датований ХІІ ст., в якому докладно описано перевезення мощів Святого. У цьому місті також побудовано базиліку. У крипті цієї базиліки знаходиться гробниця святого Миколая з чудотворною іконою, яку 29 вересня 1098 р. освятив папа Урбан ІІ. Нинішню базиліку святого Миколая у Барі побудовано в ХІІ ст., однак крипта походить із 1098 р. Сторожами мощів святого Миколая є Отці Домініканці.

13:00 Літургія на гробі св. Миколая.

Вільний час. Можливість придбати подарунки на святковому ярмарку.

18:00 Меса з нагоди празника (931 річниця), благословення святим миром.

Переїзд на нічліг у готель.

5 день, 10.05.2018, четвер:

Сніданок. Сан Джовані Ротондо. Літургія. Екскурсія. Вільний час. Час на приватну молитву біля гробу о. Піо.

Відвідини Санктуарію Санта Марія-делле-Граціе, Базиліки Сан Піо (мощі св. отця Піо), музею отця Піо, де зберігаються його особисті речі.

Переїзд до Монте Сан Анджело. Екскурсія.

Переїзд на нічліг у готель.

6 день, 11.05.2018, п’ятниця:

Сніданок. Переїзд до Асижу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

basilica-of-saint-francis-of-assisi

Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей св. Франциска та св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку св. Клари.

Переїзд на нічліг у готель.

7 день, 12.05.2018, субота:

Сніданок.

Переїзд до Падуї. Екскурсія. Літургія, вільний час.

12325-wg-po-padua-basilika-justina-008

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є св. Антоній, вшанувати його мощі приїжджають паломники зі всього світу.

Нічний переїзд до Львова.

8 день, 13.05.2018, неділя:

Приїзд до Львова.

 

Вартість виїзду: 395 євро + 200 грн (оплата в гривні по курсу)

У вартість входить: нічліг у готелях зі сніданками; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: екскурсії та витрати на міський транспорт – разом 20 євро; туристичний збір у готелях (city-tax).

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.