Сімейний відпочинок у Болгарії

10 днівСімейний відпочинок у Болгарії
Сонячний Берег, Несебр
готель SunSet (★★★★) All Inclusive
Духівник: о. Олег Барбуляк
23.06.2017 р.  —  02.07.2017 р.
АКЦІЯ! 345€+200 грн. 360€+200 грн. - при реєстрації та оплаті завдатку до 16.04.2017 р. Для дітей до 7 років - знижка 250€!

Сонце, море, літо, пісок, краса – чи це все, що потрібно для щастя? Ні, звичайно… Ще комфортний готель, де хтось сам подбає про харчування і прибирання. І ще рідні люди поруч. І ще духовна складова відпочинку – щоденна молитва і Таїнства. І щоб хтось організував це все від початку до повернення.

Це все можливо! Реєструйтеся в поїздку й омріяний відпочинок стане реальністю!

1 день:

Збір групи. Виїзд зі Львова.

2 день:

Прибуття до Болгарії. Поселення в 4-зірковий готель SunSet (Сонячний Берег, Болгарія). Готель SunSet (дослівно перекладається як “захід сонця”) типу All Inclusive, тобто “все включено”. Всього 200 м від Чорного моря, кілька хвилин  і ви на пляжі.

Відпочинок на морі. Обід.

Сонячний берег – один із найпопулярніших відпочинкових комплексів Болгарії, що заслужив багато нагород за свої екологічні та кліматичні умови, зокрема, відзначений сертифікатом “Блакитний прапор”.

Довжина пляжної смуги майже 10 км, ширина подекуди понад 60 м. Дрібний золотистий пісок, чистий і пологий берег, спокійні й теплі хвилі Чорного моря це все робить відпочинок безпечним для сімей з дітьми. До всього тут довгий світловий день, курортний сезон триває травня по вересень включно, клімат теплий, але не занадто спекотний середня температура літнього повітря становить 27-29°C, а температура води коло 24°C…

Уздовж берега, крім сотень готелів, є також безліч різноманітних ресторанів, магазинів, атракціонів, простих кав’ярень та парків чи алей для прогулянок…

Вечеря. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі. Обід.

Та не пляжем єдиним… Факультативно відвідувачі мають можливість записуватись на екскурсійні тури по Болгарії і не тільки. Звісно, за бажанням, такі “тури” ви зможете організовувати собі самостійно.

Одним з найпопулярнішим місць для відвідування, що розляглося буквально за кілька кілометрів від пляжу, є невелике старовинне містечко Несебр. Зараз це затишне містечко рибалок та виноробів (Болгарія – чи не найбільший виробник вин у Східній Європі),  1956-го року місто було оголошено археологічним заповідником,  а 1983-го року стару частину міста включили в світову спадщину ЮНЕСКО.

Також можна відвідати церкву Христа Пантократора – святиня ще з середньовічних часів.

Вечеря. Нічліг.

4 – 8 день:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі. Обід.

Вільний час.

Ще один варіант екскурсійного туру – місто, що об’єднує два континенти (Європу й Азію), одне з найбільш відвідуваних міст світу, свого часу столиця трьох імперій – Стамбул (колись Константинополь або Цагород). Турецький мегаполіс від Сонячного берега всього в двох годинах їзди. Варто скористатися нагодою!

Трішки інший напрямок  Румунія. Ви можете долучитись до поїздки в Бухарест, потрапити у відомий Музей села, відвідати різноманітні замки, якими славиться Румунія.

Можна зекономити на дорозі й обмежитися оглядинами Болгарії, що розташована найближче 🙂 Повірте, там є на що подивитися! Адже болгари  перші з слов’янських народів, що прийняли християнство. Також цікаво що Болгарія перша країна, що потрапила в ЄС з кириличним алфавітом. Натомість третьою вона вважається за кількістю археологічних розкопок та кількістю об’єктів, внесених в ЮНЕСКО (після Греції та Італії).

Рильський монастир – це найбільший стародавній чоловічий монастир Болгарської церкви, найвідоміше визначне місце Болгарії. Заснував його через своїх учнів преподобний пустельник Йоан Рильський ще в Х ст. Святиня знаходиться в долині однойменної ріки Рильська, 170  км на південь від Болгарської столиці Софії. Монастирський комплекс також включає в себе різноманітні церковні, житлові та господарські будівлі. В Рильському монастирі зберігається чудотворна ікона Богородиці Одигітрії (Осеновиці) XII ст.

Як бачите, поєднання духовного й фізичного відпочинку цілком можливе. Зрештою, Болгарія може запропонувати нам й більш атракційне проведення вільного часу. Наприклад, аквапарк, риболовля чи різні морські круїзи. А для любителів більшого екстриму є так зване “джип сафарі”…

Адже Болгарія, вона така різноманітна…

Вечеря. Нічліг.

9 день:

Виселення з готелю. Повернення до України.

 

Для дітей до 7 років знижка 250 €. Кількість сімейних номерів обмежена.

* – вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входять: супровід духівника, керівника групи, страхування, проїзд комфортабельним автобусом, проживання в 4-зірковому готелі (7 нічлігів) зі All Inclusive, тобто “все включено”.

У вартість не входять: вартість екскурсій; послуги візового центру Болгарії та консульский збір  45 євро; витрати на факультативні екскурсії; особисті витрати; можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.