Пережити Різдво у паломництві – у дорозі… Адже Ісус народився саме під час подорожі… З одного боку, незвичне для нас Різдво, а з іншого – унікальне. Паломництво, під час якого в нашому серці може по-особливому народитися Христос. Святкова та радісна атмосфера Різдвяного Кракова… Участь у Пастирці – Різдвяній Службі Божій…  Щоб прийнявши Новонародженого Ісуса у наші серця, здійснювати подальше, наше життєве паломництво.

1 день, 23.12: 

Виїзд зі Львова пізно ввечері.

2 день, 24.12: 

Приїзд до Кальварії Зебжидовської.

kalvaria

Кальварія Зебжидовська (Монастирський комплекс бернардинців, зведений на початку 17-го століття магнатом Миколаєм Зебжидовським і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). Кальварія побудована на кшталт Хресної Дороги у Єрусалимі. У цьому архітектурно-парковому комплексі на території близько 300 га розташовані: собор у стилі бароко, монастир бернардинців, 42 невеличких костели та каплички і багатокілометрові кальварійські стежки. У соборі знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими.

Екскурсія. Літургія.

Переїзд до Кракова. Екскурсія містом.

krakow

Вечеря. Можливість взяти участь у Пастирці. Нічліг у готелі.


3 день, 25.12, Різдво: 

Сніданок. Переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі. Літургія.

original_0000000285

Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії  була перенесена  з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.

Апостольською Столицею 2017 рік було проголошено Ювілейним, який пов’язаний з  300-річчя коронації Ченстоховської ікони.

chestohova

Вільний час на приватну молитву.

Переїзд до Лагевнік.

44262346

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю». Літургія. Вільний час на приватну молитву.

Екскурсія. Виїзд до Львова.

4 день, 26.12: 

Ранкове повернення до Львова.

Вартість паломництва: 85 євро + 200 грн. (можлива оплата в гривні по курсу)

У вартість паломництва входить: 1 нічліг зі сніданком та вечерею; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника-керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату, витрати на екскурсії загальна вартість – 10 євро.