8 днівСвята Земля у вересні (8 днів)
Назарет, Кана Галилейська, Капернаум, Вифлеєм, Єрусалим, Єрихон, Мертве Море, Йордан
Виліт з Києва або Вінниці
+/- 3 дні
18.09.2017 р.  —  25.09.2017 р.
НАЙНИЖЧА  ЦІНА РОКУ! 655$+200грн.670$+200 грн. - при реєстрації та повній оплаті до 18.08.2017 р.

Священна Земля світових релігій. Гори, які бачили Божих пророків. Море, яке пам’ятає Христа. Земля, де Бог з любові до нас приніс віддав на жертву Свого Улюбленого Сина. Свята Земля!

1 день:

Зустріч в аеропорту, виліт до Тель-Авіва. Приліт в місцевий аеропорт. Трансфер на нічліг до готелю у Вифлеємі.

2 день:

Сніданок. Вифлеєм, Храм Різдва Христового, Молочна печера.

Без сумніву, найбільш значимим для серця християнина місцем у велелюдному Вифлеємі є печера, де більше 2000 років тому народився Ісус. Тепер на цьому місці видніється відома у всьому світі зірка із чотирнадцятьма променями, яка стала одним із найпоширеніших символів Вифлеєму.

Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Переїзд до Єрусалима. Церква “Dominus Flevit” (“Сльоза Господа”). Монастир “Pater noster”.

holy_land10

Єрусалим (у перекладі з єврейської – «місто миру») є не тільки столицею держави Ізраїль, але й найбільшим спільним духовним центром для всіх прибічників трьох монотеїстичних релігій світу – християнства, мусульманства та юдаїзму, з огляду на постать Авраама, єдиного праотця всіх віруючих в єдиного Бога, котрий своїм життям і діяльністю тісно пов’язаний із територією, на якій розташоване Святе Місто.

Оливна гора. “Церква Всіх Націй” – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Церква “Співаючого когута”.

Гетсиманський сад, в якому і досі ростуть багатовікові потомки оливних дерев часів Спасителя, вже самою своєю назвою (слово «гетсиманія» з єврейської перекладається як «місце, де чавлять оливи») передає внутрішній драматизм цих переживань Ісуса, коли Він неначе по краплині вичавлює зі Себе природну святість Свого Божества, щоби, прийнявши навзамін повноту людського гріха, приреченого до смерті на хресті, могти сказати у Свої останні хвилини: «Мій Боже, чому Ти покинув мене?».

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4 день:

Сніданок. Вифезда – “овеча купіль”. Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

Храм святої і праведної Анни збудований на місці, де раніше стояла будівля дому свв. Йоакима і Анни. Саме в ньому близько двох тисяч років тому, очевидно, народилася Пречиста Діва Марія. Сьогодні церква св. Анни втішається титулом малої базиліки. Зовсім неподалік – величезний старовинний резервуар для омивання овець, яких в давнину приносили для жертви у Єрусалимському храмі. Це, власне, і є ота новозавітня Витезда – «овеча купіль, що мала п’ять притворів», поблизу вод якої Ісус зцілив розслабленого (Йо. 5, 1-15). Сама назва місця може бути перекладена як «дім джерела» або ж «дім милосердя».

Via Dolorosa – Хресна Дорога.

Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній.

Стіна Плачу.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

5 день:

Сніданок. Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць для одружених паломників.

Сьогодні Кана Галилейська – місце, яке притягує величезну кількість християн, особливо подружніх пар. Щороку тисячі пар прибувають сюди для того, щоб відновити тут свої подружні обітниці.
Пройшовши воротами в подвір’ї храму, паломник зауважує значну кількість виставлених там археологічних знахідок. У зовнішньому і внутрішньому оформленні храм істотно нічим не відрізняється від своїх сучасників західної католицької традиції. Про те, що ми перебуваємо власне в храмі, де відбулося перше чудо Ісуса, 
нагадує хіба лише тематика розпису і картин, з яких центральним, поза сумнівом, є іконографічне зображення весілля в Кані Галилейській.

Гора Тавор.

Гора Тавор має також і певне символічне значення: у Старому Завіті знаходимо порівняння могутності й величі єгипетського царя поміж народів до місця, що його займає Тавор, який гордовито виноситься з-поміж усіх пагорбів округи (Єр. 46,18).

Щороку в день святкування Переображення Господнього на Фаворський пагорб сходить біла хмарина, яка цілковито затягує його на довший проміжок часу, а сонячний диск породжує дивну гру світла. Цей нічим не пояснюваний феномен щорічно притягує до себе увагу сотень тисяч паломників.

Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Храм св. Йосифа.

Назарет – місто Галилеї, в якому, згідно з Євангеліями, провів Своє дитинство, юнацький і молодечий вік Ісус Христос. Сьогодні воно є найбільшим арабо-ізраїльським містом, центром арабського життя на півночі Ізраїлю.

Переїзд у готель. Вечеря. Нічліг.

6 день:

Сніданок. Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у ріці Йордан.

Відповідно до євангельської розповіді св. Іван Предтеча охрестив Ісуса у водах ріки Йордан (пор., напр., Мр. 1, 9), тож саме тому до Йордану щоденно поспішають численні паломники з усього світу. Дехто із них приймає св. Таїнство Хрещення по-справжньому, однак більшість приїжджає сюди, щоби урочисто відновити хрещенські обітниці.

Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – церква Первенства Петра. Галилейське море.

Капернаум – “місто Ісуса”.

Капернаум або, з єврейської, «поселення Наума» – колишнє місто в Ізраїлі, на березі Тиверіадського озера, неподалік від гори Блаженств, час заснування якого лежить від нас на відстані довгих 2500 років. У результаті археологічних розкопок було виявлено планування вулиць та культурний пласт, притаманний добі бронзового віку.

Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа.

Гора, на якій, як вважають, Христос і проголосив Свої знамениті вісім Блаженств, які стали немовби конституцією християнства, підноситься на 125 метрів над рівнем південно-західного берега Галилейського моря. Оскільки кожне із відповідних повчань у Благовістуванні від Матея розпочинаються словом «блаженні» (пор. Мт. 5, 1-12), то і сам пагорб отримав назву «гори Блаженств». Тут же, за євангельською традицією, Христос обирає і дванадцять Своїх апостолів.

Переїзд до Вифлеєму, поселення в готелі. Вечеря, нічліг.

7 день:

Сніданок. Поле Пастушків. Літургія.

Переїзд до Єрихона. “Дерево Закхея”. Монастир св. Герасима.

Наскельний Монастир “Спокус” (без підйому на гору).

Відпочинок на Мертвому морі.

Повернення до готелю. Вечеря.

8 день:

Ранкове виселення з готелю. Переїзд до аеропорту, виліт із Тель-Авіва.

У вартість поїздки входять: Супровід священика; авіапереліт; всі трансфери згідно програми; проживання в 3*-4* готелях зі сніданками та вечерями; медичне страхування; екскурсії згідно програми; дипломований гід та провідник.

У вартість поїздки не входять: Вхідні квитки згідно з програмою та чайові обслуговуючому персоналу (50 $ від особи). Факультативні програми: обід “рибою святого Петра” (20 – 25 $ від особи); можливе одномісне поселення за додаткову оплату. ПЛР-тест.

Пропонуємо почитати корисні поради по зборах в Паломництво до Святої Землі.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.