Чуда за посередництвом с. Лусії - візіонерки з Фатіми

До санкруарію в Фатімі поступають чисельні листи та повідомлення про благодаті, отримані за заступництвом сестри Люсії дос Сантос, яка була однією з дітей-візіонерів під час об’явлень Богородиці в цьому португальському місті – про це розповіла сестра Анжела Коельо, що в даному часі є віце-постулаторка беатифікаційного процесу цієї учасниці Марійних об’явлень.

Також до санктуарію надходять велика кількість прохань про молитву, а це вказує на “велику довіру до заступництва сестри Люсії”, – зауважує сестра Анжела.

Нагадумо сестра Лусія представилась до Господа в 2005 році і була останньою з трьох дітей, яким об’явилась Пречиста Діва в Фатімі в 2017 році. В цьому році, 13 лютого, завершився дієцезіальний етап беатифікаційного процесу сестри Люсії і понад 15 тисяч сторінок документації перейшли для вивчення до Конгрегації канонізації святих у Ватикані.

Запрошуємо в паломництва з нагоди святкувань 100-річчя об’явлень у Фатімі. Актуальні програми, які будуть доповнюватись, можна переглянути ТУТ.

Джерело: kmc.in.ua