location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Відпочинок на морі в Іспанії + Люрд-Барселона-Монсеррат

Під час подорожі до Іспанії пропонуємо поєднати відпочинок на одному з курортів іспанського узбережжя з  можливістю здійснити паломництво до місця об’явлення Пресвятої Богородиці в Люрді (Франція) та бенедиктинського монастиря в гірському масиві Монсеррат (Каталонія, Іспанія). 

1 День: 29.05, Пятниця:

17:40 Виліт зі Львова. 20:00 Приліт до Барселони.

Трансфер до готелю у Санта Сусанні.

Санта Сусанна – сонячне курортне містечко в Каталонії, Іспанії, неподалік Барселони. Крім старожитностей та чудового піщаного пляжу, тих, хто відпочиває в містечтку, приваблює фантастичний парк Натурал де ля Фонт дель Ботер, відомий своїми мінеральними джерелами.

2 День: 30.05, Субота: Відпочинок на морі.

3 День 31.05, Неділя: Відпочинок на морі або факультативна поїздка до Люрду.

Виїзд о 5:00 ранку.

Програма у Люрді: Екскурсія Слідами Бернадети Субіру, Літургія, вечеря, вечірня процесія зі свічками.

Нічліг у готелі в Люрді

Люрд – квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії.

4 День 01.06, Понеділок: Сніданок у готелі в Люрді. Купіль.

11:00 Виїзд до Санта Сусанни.

5 День 02.06, Вівторок: Відпочинок на морі.

6 День 03.06, Середа: Відпочинок на морі або факультативна екскурсія до Барселони та Монтсеррату.

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Під час відвідин Барселони можна побачити Катедральний Собор, Королівський Палац, будівлі Гауді та інше.

Храм Святого Сімейства (Барселона)

Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир.

Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У соборі щодня співає хор хлопчиків, які навчаються в монастирській музичній школі Escolania de Montserrat (заснована в XIII ст.), в монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.

7 День 04.06, Четвер: Відпочинок на морі або факультативна екскурсія в Жироні.

Жирона – місто в Каталонії, неподалік Барселони, що зберегло свій середньовічний вигляд зі стародавніми мурами, романськими та готичними церквами, вузенькими вуличками. 

8 День 05.06, Пятниця: Відпочинок на морі.

21:00 Виліт до Львова. 01.00 Приліт до Львова.

У вартість входить: Авіа переліт, трансфер до готелю, 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків та 6 вечерь.

Вартість 725 Євро + 200 грн.

При реєстріції та оплаті до 05.04 вартість 650 Євро + 200 грн.

При реєстрації та оплаті до 05.03 вартість 625 Євро + 200 грн.

Оплата в грн по курсу Join Up.

Додатково оплата за факультативні екскурсії

Люрд 140 Євро (за умови набору групи мнімум 15 осіб). У вартість входить: переїзд, екскурсія, нічліг, вечеря та сніданок.

Барселона та Монтсеррат – вартість уточнюється

Жирона – вартість уточнюється