location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовно-відпочинкова подорож до Албанії

Це паломництво – неймовірне поєднання пляжного відпочинку, духовних бесід та незабутніх екскурсій. Подорож, що має всі шанси стати улюбленою!

День 1: Виліт зі Львова . Приліт в м. Тирана. Трансфер до готелю в м. Дуррес.

Дуррес — друге за населенням місто Албанії, найстаріше та одне з економічно найважливіших міст країни. Дуррес розташований в центральній частині албанського узбережжя Адріатичного моря за 33 км на захід від столиці країни Тирани. Навпроти міста розташовані італійські міста Барі (за 300 км) та Бриндізі (за 200 км).

Поселення в готелі UJVARA HOTEL 4* ( готель може бути замінений на рівноцінний).

Ночівля в готелі.

День 2: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до іллірійського міста Аполлонія, яке засноване в VII ст. до н.е.

Apollonia Archeological Park

Переїзд до м. Берат

Берат – місто-музей, розташоване на півдні Албанії, яке є унікальним прикладом добре збереженої османської архітектури, завдяки чому був включений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Берат часто називають «містом тисячі вікон». Достатньо опинитися тут, щоб зрозуміти, чому білі османські кам’яні будинки підіймаються на пагорб до старого замку. Скрізь, куди б ви не вирушили, можна побачити відображення їх “очей”(вікон). Берат — це дивовижне місце, де протягом своєї історії мирно співіснували християни та мусульмани, будувалися мечеті та церкви. Місто розділене річкою на два райони: Гориця (християнський квартал) і Мангалем (мусульманський квартал).

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 4: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до м. Саранда. Саранда — місто на півдні Албанії, столиця району Саранда, префектури Вльора. Воно розташоване на узбережжі Іонічного моря, в північній частині затоки з однойменною назвою, навпроти грецького острова Корфу. Порт Саранда часто називають «південними воротами Албанії». Населення близько 37 тисяч (2009). Корінне грецьке населення становить близько 10% і місто є одним з двох основних (близько Гірокастри) центрів концентрації греків в Албанії.

Відпочинок і купання на найкрасивішому пляжі Албанії Ksamil.

Переїзд до міста, яке входить у спадщину Юнеско – Гірока́стра.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 5:Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 6: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до столиці Албанії м. Тирана. Тирана – найбільше місто Албанії, яке розташоване в центральній частині на річці Ішм в улоговині біля підніжжя гір Круя-Дайте. Засноване османським генералом Сулейманом-Паша Барджини в 1614 році. До XVIII століття воно було торговим містом, яке славилось великим базаром. Надалі Тирана стала одним з центрів боротьби албанців проти влади османів.

В програмі предбачено відвідини місцевого катедрального собору, огляд Піраміди Тирани і таємних підземних катакомб, де комуністична партія допитувала і масово вбивала політв’язнів і католицьких мучеників.

Переїзд до м. Круя. Круя — місто в Албанії з населенням близько 20 000 чоловік. Його назва походить від алб. krua — джерело. Це місто було столицею першого етнічно албанського державного формування — князівства Арберія (1190–1255), яке очолив Прогон. У XV ст. Круя — центр володінь клану Кастріоті.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до озера Коман в Албанії. Озеро Коман називають албанською Норвегією. І справді стрімкі скалисті береги і безмежна синь води віддалено нагадують знамениті фіорди.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8: Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Час на покупки сувенірів. Переїзд в аеропорт. Повернення до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання та харчування (сніданки) в готелі; супровід духівника та керівника групи; страхування, в тому числі Covid-19.

У вартість не входить:приватні витрати; всі екскурсії факультативні ( вартість кожної екскурсії в межах 40 – 60 Є).

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.