location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовно-відпочинкова подорож до Албанії

Це паломництво – неймовірне поєднання пляжного відпочинку, духовних бесід та незабутніх екскурсій. Подорож, що має всі шанси стати улюбленою!

День 1: Виліт зі Львова . Приліт в м. Тирана. Трансфер до готелю в м. Дуррес.

Дуррес — друге за населенням місто Албанії, найстаріше та одне з економічно найважливіших міст країни. Дуррес розташований в центральній частині албанського узбережжя Адріатичного моря за 33 км на захід від столиці країни Тирани. Навпроти міста розташовані італійські міста Барі (за 300 км) та Бриндізі (за 200 км).

Поселення в готелі UJVARA HOTEL 4*.

Ночівля в готелі.

День 2: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до м. Берат

Берат – місто-музей, розташоване на півдні Албанії, яке є унікальним прикладом добре збереженої османської архітектури, завдяки чому був включений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Берат часто називають «містом тисячі вікон». І досить просто опинитися тут, щоб зрозуміти чому білі османські кам’яні будинки підіймаються на пагорб до старого замку, тому скрізь, куди б ви не вирушили, можна побачити відображення їх “очей”(вікон). Берат — це дивовижне місце, де протягом своєї історії мирно співіснували християни та мусульмани, будувалися мечеті та церкви. Місто розділене річкою на два райони: Гориця (християнський квартал) і Мангалем (мусульманський квартал).

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до іллірійського міста Аполлонія, яке засноване в VII ст. до н.е.

Apollonia Archeological Park

Переїзд до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці (Ардениця).

Монастир був побудований візантійським імператором Андроником II Палеологом в 1282 році на честь перемоги над сицилійцями в битві під Бератом. На місці монастиря колись знаходився язичницький храм Артеміди. В X ст. на цьому місці був побудований храм Пресвятої Трійці.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 4: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 5:Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до м. Саранда. Саранда — місто на півдні Албанії, столиця району Саранда, префектури Вльора. Воно розташоване на узбережжі Іонічного моря, в північній частині затоки з однойменною назвою, навпроти грецького острова Корфу. Порт Саранда часто називають «південними воротами Албанії». Населення близько 37 тисяч (2009). Корінне грецьке населення становить близько 10% населення і місто є одним з двох основних (близько Гірокастри) центрів концентрації греків в Албанії.

Відпочинок і купання на найкрасивішому пляжі Албанії Ksamil.

Переїзд до міста, яке входить у спадщину Юнеско – Гірока́стра.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 6: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до столиці Албанії м. Тирана. Тирана – найбільше місто Албанії, яке розташоване в центральній частині на річці Ішм в улоговині біля підніжжя гір Круя-Дайте. Засноване османським генералом Сулейманом-Паша Барджини в 1614 році. До 18 століття вона була торговим містом, яке було відоме великим базаром. Надалі Тирана стала одним з центрів боротьби албанців проти влади османів.

В програмі предбачено відвідини місцевого катедрального собору, огляд Піраміди Тирани і таємних підземних катакомб, де комуністична партія допитувала і масово вбивала політв’язнів і католицьких мучеників.

Переїзд до м. Круя. Круя — місто в Албанії з населенням близько 20 000 чоловік. Його назва походить від алб. krua — джерело. Це місто було столицею першого етнічно албанського державного формування — князівства Арберія (1190–1255), яке очолив Прогон. У XV ст. Круя — центр володінь клану Кастріоті.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7: Божественна Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на Адріатичному морі.

Факультативна екскурсія до озера Коман в Албанії. Озеро Коман називають албанською Норвегією. І справді стрімкі скалисті береги і безмежна синь води віддалено нагадують знамениті фіорди.

Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8: Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Час на покупки сувенірів. Переїзд в аеропорт. Повернення до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання та харчування (сніданки) в готелі; супровід духівника та керівника групи; страхування, в тому числі Covid-19.

У вартість не входить: приватні витрати; всі екскурсії факультативні ( вартість кожної екскурсії в межах 25 – 75 Є).

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.