location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовно-відпочинкова подорож до Греції на о. Крит

Це паломництво – це неймовірне поєднання пляжного відпочинку, духовних бесід та можливості відкрити для себе красу і велич грецької культури. Подорож, що має всі шанси стати улюбленою!

День 1: Зустріч групи на львівському летовищі. Переліт зі Львова на о.Крит. Трансфер до готелю Mari Kristin Beach Hotel 4*. Поселення в готель.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 2: Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія в столицю Криту – місто Іракліон.

Під час цієї екскурсії ми відвідаємо собор апостола Тита, де знаходиться чесна глава апостола Тита, яка в чудесний спосіб  уціліла під час потужної пожежі у XVI столітті.

Далі ми відправимося в найдавніший жіночий монастир острова Крит – Панагія Паліані. Цей монастир згадується в літописних джерелах 632 року, але, як свідчить усний переказ, він був заснований набагато раніше. В цьому монастирі знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, на якій дерево стало проростати, поступово розрослося і приховало в собі ікону. Це дерево мирта і зараз росте в храмі обителі.

В цей день ми також плануємо відвідати жіночий монастир Калівіані в містечку Мессара. Цей монастир вражає своєю архітектурою та красою природи. З XIV століття тут зберігся храм Живоносного Джерела з чудотворною іконою Пресвятої Богородиці. Також тут є мощі монахів – мучеників, які були замучені мусульманами за християнську віру, біля яких відбувається багато чудес. Головною харизмою цього монашого згромадження є діла милосердя. Тому при монастирі діє притулок для дівчаток і пансіон для самотніх жінок.

На завершення цього дня ми зупинимось в перлині Лівійського моря – селі Mатала. Тут можна буде також покупатись і насолодитись смачним обідом в місцевому кафе.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3: Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до монастиря святого Георгія Епаносіфі, який заснований монахом Паїсієму 1614 році. Тут зберігається частина мощей великомученика Юрія Побідоносця і ще 21 мученика. В часі дуже сильної засухи, за молитвами і заступництвом св. Юрія, зі землі у храмі забило джерело води, завдяки якому багато людей було врятовано від неминучої смерті. Це джерело збереглося до наших днів. Також в монастирі діє дуже цікавий музей історії та побуту.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 4: Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія. В цей день ми плануємо відвідати монастир Арсаніу, з якого відкривається надзвичайно мальовничий вид на Середземне море. Згідно усного передання, цей монастир був заснований в кінці XVI століття.

Одним з найцінніших скарбів монастиря Арсаніу є ребро святого великомученика Юрія Побідоносця та частина мощей святого Харлампія. Через заступництво святого Харлампія особливо просять за осіб, які потребують зцілення від різних психічних розладів. Також в цей день плануємо відвідати древній монастир V століття св. Аркадія. Саме з цим монастирем пов’язані події національно-визвольної боротьби проти мусульманського панування. Героїчні вчинки мирян та монахів  – надихнули усіх критян на боротьбу за свою свободу.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля у готелі.

День 5: Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія на один з найпрекрасніших у світі островів – о. Санторіні. Приблизно 3600 років тому тут прокинувся вулкан, який розколов острів і 2/3 його занурилися під воду. Це дало поштовх місцевим мешканцям витворити унікальний тип архітектури «Скафте», яка притаманна цій місцевості. Люди навчилися використовували легку і міцну вулканічну породу для будівництва своїх казкових будиночків.

Казкова архітектура міст Ія і Фіра, знамениті пляжі Періволос з білим, червоним і чорним піском, теплі води Егейського моря, особливі сорти винограду, з яких виготовляють вино, відоме в усій Європі, гостинні жителі та ще багато цікавого – це приваблює сюди мільйони туристів з усього світу!

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 6Божественна Літургія. Сніданок. В цей день ми вирушаємо у жіночий монастир святої Ірини, який розташований біля підніжжя гори Врісіна. Монастир належить до найдавніших на Криті, хоча перша письмова згадка про нього відноситься до 1362 року. Найціннішим скарбами цього монастиря є чудотворна ікона і частинка мощей святої Ірини. Сестри цього монастиря займаються ткацьким ремеслом, пишуть ікони, виготовляють оливкову олію і цілющі мазі на основі трав за автентичними рецептами.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7: Божественна Літургія. Сніданок. В цей день ми відвідаємо монастир Кубе, заснований в часи венеціанського панування, а в часи турецького панування – зруйнований дощенту.
Відродження монастиря пов’язане з іменем афонського монаха Нестора, який народився на Криті. У 1935 році він тричі чув таємничий голос: «Ти повинен повернутися на Крит і відновити Мій дім». Тепер тут є жіночий монастир. Сестри свідчать про велику кількість чудес через заступництво і молитви святого Нестора. Тут збереглася його келія, автопортрет та особисті речі. Все це можна буде побачити.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8:Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту. Переліт до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; проживання 7 ночей в готелі
Mari Kristin Beach Hotel 4*, сніданки та вечері згідно програми, супровід духівника та керівника по маршруту; медичне страхування.

У вартість не входить: ПЛР-тест; чайові для гіда і водія, вхідні квитки в інші туристичні об’єкти, туристичний збір у готелях (city-tax); особисті витрати, всі екскурсії факультативні (вартість екскурсії від 40Є).

З правилами в’їзду можете ознайомитися за посиланням https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=gr

Дати вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.

Паломницький центр залишає право змінювати готель та програму паломництва без втрати значимості об’єктів.