location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовно-відпочинкова програма в казкову Грузію

 День 1: Зустріч групи на Львівському летовищі. Переліт зі Львова до Грузії. Трансфер до готелю Royal Georgia Batumi 3*. Поселення в готель.


Вечеря. Ночівля в готелі.

День2. Божественна Літургія. Сніданок.

Оглядова екскурсія по Батумі: Храм Святого Миколая, Святої Варвари, Собор Успіння Матері Божої, площа Чудес, найгарніша площа Піацца,  Причорноморський бульвар з прекрасним парком, Площа 6 травня, Площа Європи. Під час екскурсії зможемо почути захоплюючі історії про місто та його жителів, які жили, творили і просто відпочивали в Батумі.

Відпочинок на морі

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3: Божественна Літургія. Сніданок. Екскурсія в один із захоплюючих та загадкових регіонів Грузії – Самегрелло – регіон водопадів, гірських рік та озер, термальних джерел, недосліджених печер, вузьких мальовничих каньйонів, древніх храмів та фортець.

В цей  день ми плануємо відвідати Палац Дадіані зі скарбницею, де зберігається риза Богородиці (Катедральний собор міста Поті),  де розташовувалась літня резиденція княжої родини Дадіані Салхіно, Мартвільський каньйон, Печера Куміставі (Печера Прометея) та фортеця Нокалакеви (оглядово) – царські купальні і термальні сірко-водневі джерела Нокалакеви. Згодом на нас чекає дегустація справжнього грузинського вина у винному погребі та смачна вечеря з традиційними блюдами Мегрельської кухні.  Ця кухня вважається найсмачнішою в Грузії.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля у готелі в Кутаїсі.

День 4: Божественна Літургія. Сніданок. Екскурсія в Імеретію – місцевість, де зародилася Грузинська держава, де були короновані, правили і спочивають великі грузинські царі.  Саме тут тисячоліттями творилася історія країни. Ми плануємо відвідати монастир Гелаті, побудований найвідомішим царем Грузії – Давидом Будівничим у 12 столітті і монастир святих мучеників Давида і Константина – Моцамета, а далі храм Баграті та місто Кутаїсі, яке належить до найдавніших міст світу  та історично вважається другою столицею Грузії.

Обід. Реколекційна зустріч.  Переїзд на ночівлю в Тбілісі.

День 5: Божественна Літургія. Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія по Тбілісі. В часі цієї екскурсії ми матимемо можливість відкрити для себе таємницю заснування міста, ознайомить з головними пам’ятками Тбілісі.

Нас чекає храм Метехі, храм Давида на горі Мтацмінда з чудотворним джерелом Святого Давида, Головний катедральний собор Святої Тройці, храм Кашуеті, храм Сіоні і хрест Святої Ніно, зроблений з лози і волосся, храм Анчісхаті.

Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

День 6Божественна Літургія. Сніданок. В цей день ми вирушаємо в Кахетію. Нас чекає сонячна Алазанська долина, монастир Бодбе, місто закоханих Сігнаги, смак грузинських страв та вин. Місто закоханих Сігнаги – романтичне містечко, яке затишно розташоване на схилі гори, оточене захисними мурами і вежами. З цієї місцевості відкриваються неймовірні краєвиди на засніжені вершини Кавказу та Алазанську долину. Монастир оточений прекрасною природою.

Монастир Бодбе є одним з найважливіших місць в Грузії. Тут провела останні роки свого життя свята Ніно, завдяки якій християнство поширилось по всій країні. В монастирі знаходиться могила Святої Ніно і зберігаються кілька чудотворних ікон.

Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

День 7: Божественна Літургія. Сніданок. В цей день ми вирушаємо у Мцхету – релігійну столицю Грузії. Сьогодні це місто входить до світової спадщини Юнеско. Старовинні вулички міста, древній монастир Джварі, монастирський комплекс Самтавро, катедральний собор Светіцховелі на злитті двох річок Арагві і Кури – це лише маленька частина того, що нас чекає у цей день. Також матимемо можливість помолитися біля нетлінних мощів святого Габрієля і в храмі, де знаходиться хітон Ісуса Христа.

На завершення нашої подорожі плануємо відвідати церкву Атеніс Сіоні і скельне місто Уплісціхе, яке було центром язичницького культу у Грузії в дохристиянські часи.

Обід. Переїзд в Батумі на ночівлю.

День 8: Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі.

Виселення з готелю. Трансфер до аеропорту. Переліт до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; проживання 7 ночей у готелі 3* (Royal Gejrgia Batumi –3 ночі), у готелі в Кутаїсі (1 ніч), у готелі в Тбілісі ( 3 ночі); сніданки та вечері згідно програми, дегустація вина в Мартвілі, супровід духівника та керівника по маршруту; медичне страхування.

У вартість не входить: вхідні квитки в: палац Дадіані, фортецю Гоніо, Мартвільський каньйон , Печера Куміставі (Печера Прометея), скельне місто Уплісціхе; факультативні екскурсії туристичний збір у готелях (city-tax) – загалом – 45 $; особисті витрати, ПЛР-тест на Covid-19.

Паломницький центр залишає право змінювати готель та программу паломництва без втрати значимості об’єктів.