location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовні скарбниці Польщі (Ченстохова+Лагевніки+Краків)

Духовні скарбниці Польщі – це паломницькі місця світового значення.

Ласкаво запрошуємо у паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Лагевніках, що в околицях Кракова в Польщі. На сьогодні це один із найбільших паломницьких центрів Європи. Святіший Отець Іван Павло II проголосив це місце Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Тут знаходиться відомий на весь світ Образ Милосердного Ісуса, а також мощі сестри Фаустини Ковальської (1905-1938). У міжвоєнний період у цьому монастирі вона жила і померла. Святій Фаустині Христос передав послання Церкві та світові про Боже милосердя.

Кожен з нас матиме можливість помолитися біля Ченстоховської Чудотворної ікони Божої Матері, яка і донині прославляється численними оздоровленнями та чудами. У цих місцях особливої Божої присутності ми будемо возносити спільні молитви за припинення війни, охорону наших воїнів та за перемогу нашої України над ворогом.

1 день:

Вечірній виїзд зі Львова. Перетин польського кордону.

2 день:

Приїзд в Краків. Це місто називають культурною столицею Польщі.

Факультативна екскурсія в Кракові. Перебуваючи у ньому вартує відвідати Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Вавельський Замок, Головну Ринкову Площу.  Прислухавшись до  мелодії відомого Краківського сурмача, ви дізнаєтеся про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті святого Івана Павла ІІ.

Вільний час.

Переїзд до Ченстохови – духовної столиці Польщі.

Ночівля в готелі.

3 день:

Божественна Літургія. Молитва перед Ченстоховською Чудотворною іконою Божої Матері у Санктуарію Пресвятої Діви Марії Ясногорської.

Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.

У дні важких випробувань, що обрушилися на Польщу, Ченстоховська ікона Божої Матері була Святинею, що об’єднала всіх поляків, надихала та піднімала їх на боротьбу. Тож і ми будемо просити у неї материнського заступництва, щоб вона об’єднала зусилля українського народу прогнати ворога з наших земель.

Сніданок.

Переїзд в Лагєвніки. Молитва в санктуарію Божого Милосердя. Відвідини санктуарію святого Івана Павла II.

lagiewniki-new

Санктуарій Божого милосердя в Лагєвниках. Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча.

Переїзд до Львова.

У вартість поїздки входить: 1 нічліг в готелі із сніданком, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

 У вартість поїздки не входить: Тест на Covid 19, приватні витрати.