location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовні скарбниці Польщі (Ченстохова+Лагевніки+Краків)

Духовні скарбниці Польщі – це паломницькі місця світового значення.

Ласкаво запрошуємо у паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Лагевніках, що в околицях Кракова в Польщі. На сьогодні це один із найбільших паломницьких центрів Європи. Святіший Отець Іван Павло II проголосив це місце Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Тут знаходиться відомий на весь світ Образ Милосердного Ісуса, а також мощі сестри Фаустини Ковальської (1905-1938). У міжвоєнний період у цьому монастирі вона жила і померла. Святій Фаустині Христос передав послання Церкві та світові про Боже милосердя.

Кожен з нас матиме можливість помолитися біля Ченстоховської Чудотворної ікони Божої Матері, яка і донині прославляється численними оздоровленнями та чудами. У цих місцях особливої Божої присутності ми будемо возносити спільні молитви за припинення війни, охорону наших воїнів та за перемогу нашої України над ворогом.

1 день:

Вечірній виїзд зі Львова. Перетин польського кордону.

2 день:

Приїзд в Краків. Це місто називають культурною столицею Польщі.

Факультативна екскурсія в Кракові.

Перебуваючи у ньому, вартує відвідати Катедральний Собор Святих Станіслава і Вацлава, Вавельський Замок, Головну Ринкову Площу.  Прислухавшись до  мелодії відомого Краківського сурмача, ви дізнаєтеся про історію Кракова, його святих покровителів та значення цього міста у житті святого Івана Павла ІІ.

Вільний час.

Переїзд до Ченстохови – духовної столиці Польщі.

Ночівля в Домі пілігрима у Ченстохові.

3 день:

Молитва перед Ченстоховською Чудотворною іконою Божої Матері у Санктуарію Пресвятої Діви Марії Ясногорської.

Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.

У дні важких випробувань, що обрушилися на Польщу, Ченстоховська ікона Божої Матері була Святинею, що об’єднала всіх поляків, надихала та піднімала їх на боротьбу. Тож і ми будемо просити у неї материнського заступництва, щоб вона об’єднала зусилля українського народу прогнати ворога з наших земель.

Сніданок.

Переїзд в Лагєвніки.

lagiewniki-new

Божественна Літургія в каплиці святого апостола Андрія в санктуарії Божого Милосердя. 

Санктуарій Божого милосердя в Лагєвниках святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі в серпні 2002 року.

Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча.

Відвідини санктуарію святого Івана Павла II.

Переїзд до Львова.

У вартість поїздки входить: 1 ночівля із сніданком, факультативна екскурсія в Кракові, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: приватні витрати.