location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

ЕКЗОТИКА ЗАНЗІБАРУ

ДУХОВНО – ВІДПОЧИНКОВА ПРОГРАМА

Паломництво з нами – це відпочинок для духа, душі та тіла: неймовірне поєднання пляжного відпочинку, духовних реколекцій та естетичного споглядання РАЙСЬКОЇ краси природи….
ПОДОРОЖ, ЩО МАЄ ВСІ ШАНСИ СТАТИ УЛЮБЛЕНОЮ!!!

День 1:

Виліт з Києва. Приліт в Занзібар. Поселення в готелі Reef & Beach Resort Jambiani Zanzibar ( перша лінія, парасольки, шезлонги, матраци, рушники безкоштовно, на території є басейн ).

Обід. Реколекційна зустріч (факультативно). Вечеря.

Ночівля в готелі.

День 2:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океані або на території готелю. Обід.

Факультативна оглядова екскурсія в Кам’яне місто (Stone Town)

Кам’яне місто (Stone Town) є найстарішою частиною міста Занзібар, Танзанія, столиці острова Унгуджа, неформально відомого також як Занзібар Ця місцевість була заселена ще в XVI столітті, а в 1830-х роках тут з’явилися перші кам’яні будівлі. З 1840 по 1856 роки тут знаходилася столиця Оманської імперії. Багато років Кам’яне місто було найбільшим центром работоргівлі, через порт міста експортували спеції. Також ця місцевість була відправною точкою для численних європейських дослідників.

Спорудження Кам’яного міста включає елементи арабського, перського, індійського, європейського і африканського стилів з примітними різьбленими дерев’яними дверима і верандами. Серед будівель Кам’яного міста можна виділити Бейт ЕльАджайб або Будинок чудес — великий палац для церемоніальних цілей, і арабська форт, перебудований з португальського поселення в XVIII столітті. У 2000 році Кам’яне місто був включений в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історична частина міста дуже компактна, її можна обійти за день.

  • Любителі покупок полюбляють Занзібар за ювелірні вироби, сумочки, аксесуари, місцеві ремесла та продукти, які можна придбати на вулицях острівної громади.
  • Хаотичні, заплутані, строкаті і самобутні вулиці Кам’яного міста – це той Занзібар, про який навіть не здогадуються туристи.
  • Поринемо в історію работоргівлі в Танзанії на колишньому ринку рабів і біля Англіканського собору.
  • Розглянемо розписні віконниці і решітки, помилуємося океаном і резиденцією султана на оглядовому майданчику мальовничих садів.
  • Відшукаємо культове місце Кам’яного міста – будинок, де народився і жив вісім років лідер групи Queen, легендарний ФредіМеркьюрі.

Церква Христа – англіканський собор у Stone Town, належить до англіканської церкви Танзанії. Це визначна історична церква, а також один із найвизначніших зразків ранньохристиянської архітектури в Східній Африці.


Це перший католицький собор на території всієї Східної Африки, побудований в 1887 р., на місці колишнього ринку, на якому продавали рабів.Тут поєднується елементи готики і арабської культури.

Римо-католицький кафедральний собор Св.Йосифа – одна з найважливіших історичних споруд у Стоун- Таун, а також одне з найвідвідуваніших місць. Храм регулярно використовується місцевою католицькою громадою.


Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 3:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Факультативна екскурсія на острів Чанг.

Одне з найцікавіших місць на Занзібарі. На цьому острові була в’язниця, проте за призначенням вона так і не використовувалася. Арабські рабовласники використовували острів для утримання рабів, поки не знайдуть для них нових покупців.Так за островом і закріпилася назва.
У наш час острів знаменитий своїми білосніжними пляжами, багатим підводним світом, а також гігантськими черепахами. Зустрічаються такі, що досягли віку понад 100 років. У 1919р. губернатор Сейшельських островів подарував кілька величезних черепах Альдабра. Тварини швидко розмножувалися, і вже в 1955р. їх налічувалося 200. Однак місцеві жителі використовували черепах в їжу і для продажу, тому вже до 90-х років минулого століття їх налічувалося близько 20 штук.

Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 4:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океані.

Факультативна екскурсія до Кізімказі. Бухта дельфінів.

У південній частині острова Занзібар, в рибальському селі розташована бухта Кізімказі. Ця бухта знайшла свою популярність серед туристів завдяки великій кількості дельфінів, що тут мешкають.Дельфіни дуже дружелюбно налаштовані до людей. Вони підгодовані, не бояться людей і човнів, навіть дозволяють себе погодувати і погладити. Всі бажаючі можуть отримати насолоду від купанням в оточені цих прекрасних ссавців, зробити фото, в тому числі підводні.
Після купання бажаючі можуть відпочити на пляжі і покуштувати обід з найсвіжіших морепродуктів.

Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 5:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океанії.

Факультативна екскурсія в Зоопарк Zala, який побудований з ініціативи місцевого вчителя Мухамеда. Ідея створення зоопарку спочатку полягала в тому, щоб його могли відвідувати місцеві школярі і тим пропагувати серед дітей гуманне ставлення до тварин.

Тут підтримують колекцію різних тварин, що знаходяться під загрозою. Відомо, що на Занзібарі гине дуже багато тварин. Місцеві жителі вбивають їх задля задоволення або зі страху чи через вірування. У парку живуть ящірки, варани, антилопи, зебри, черепахи, хамелеони, пелікани, крокодили, страуси, мавпи, На додаток до вольєрах тваринами, є також природна стежка через мангрові ліси.

Обід. Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 6:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океані.

Факультативна екскурсія на ферму спецій.

Протягом декількох століть Занзібар є одним з основних експортерів спецій у всьому світі. Більш того, спеції це основне джерело доходу для економіки країни. Є плантації спецій відкриті для туристів. Одна з них – в селі Кізімбані. Тут ростуть такі спеції як гвоздика, ваніль, кардамон, мускатний горіх, кориця, різні види перцю.
Під час екскурсії туристи можуть подивитися, як вирощують спеції, дізнатися історію розвитку цього напрямку на Занзібарі, способи обробки прянощів, а також придбати свіжий якісний продукт. Можна побачити, помацати, понюхати і навіть «спробувати на зуб» ваніль, перець, імбир, лемонграсу, гвоздику, кардамон, корицю, мускатний горіх, куркуму, а також з десяток видів фруктів, назви яких нам невідомі.

Обід. Повернення в готель. Вечеря.Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 7:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океані.

Факультативна екскурсія до Cheetah’s Rock -дивовижне місце на острові Занзібар, де за дикими тваринами можна поспостерігати без обмежень.

Кожен мешканець цього заповідника має історію порятунку з дикої природи. Тварини живуть в гідних умовах, що імітують природне середовище. Їх тренують в «спілкуванні» з людьми. Господиня притулку Дженні зустрічає гостей і проводить екскурсію англійською мовою. У притулку Cheetah’sRock живуть зебра Чакко, лемури, лев Аслан, гепард Тайсон, гієни, мавпочки, павичі і козулі З вихованцями можна пограти, погодувати і погладити.

Обід. Повернення в готель. Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 8:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на океані.

Факультативна екскурсія до парк Джозані.

У серці острова знаходиться Національний парк Джозані – справжній Парк Юрського Періоду, де зберігся манговий ліс, живуть антилопи суни, дикі кішки, хамелеони. Також лише тут ви побачите рідкісних мавп Червоних колобусів, яких у світі налічується не більше 1,5 тисяч особин, оскільки вони знаходяться під загрозою вимирання.
Ліс Джозані – єдине місце на острові Занзбар, де збереглась автентична природа. У кронах дерев живе понад сорок видів птахів.Не менш різноманітний підводний світ Національного парку Джозані – тут мешкають акули, марліни та дельфіни. У лісі є гвоздичні дерева, різноманітні ліани, папороті, пальми, фікуси та махагони.

Обід. Повернення в готель. Вечеря. Реколекційна зустріч ( факультативно). Нічліг.

День 9:

Літургія. Сніданок.

Факультативна екскурсія до руїн палацу Мтоні.

Палац Мтоні це найстаріший палац на Занзібарі. Він був побудований для султана Сеїд Саїда. Назва Мтоні в перекладі означає “місце біля річки”.З описів в книзі дочки султана Сальме ми знаємо, що палац мав великий внутрішній двір, баню, мечеть і окрему частину, в якій султан жив зі своєю дружиною Аззой.
Палац мав високу оглядову вежу круглої форми, з вершини якої султан спостерігав за своїм флотом. До кінця 19 століття палац був покинутий, а в період Першої світової війни і зовсім частково розібраний з метою спорудити зі складових палацу склад боєприпасів. До наших днів збереглися лише частина стін і даху палацу.

Обід. Повернення в готель. Вечеря.Реколекційна зустріч ( факультативно). Ночівля в готелі.

День 10:

Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія на ферму морських водоростей.

На Занзібарі є кілька таких ферм, але тільки ця відкрита для туристів. Тут можна побачити як африканські леді садять і збирають водорості під час відливу, відчути місцевий колорит. На території ферми є спеціальний виставковий зал, в якому можна побачити як сушать і подрібнюють водорості, які продукти з них виготовляють. Кожен бажаючий може взяти участь в процесі посадки водоростей (морської капусти), а так само самостійно спробувати приготувати з неї, наприклад, скраб для тіла або іншу продукцію. В цьому Вам допоможуть працівники ферми. Саме тут можна купити водорості з перших рук, одночасно збагатившись знаннями про особливості їх вирощування.

Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт. Повернення до Києва.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання та харчування в готелі; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування з покриттям СОVID-19.

У вартість не входить: ПЛР – тест не потрібно!!!!, віза потрібна 50дол.

Вартість факультативних екскурсій приблизно: Спеції та Стоун Таун-75 $; Ліс Джозані і фабрика водоростей-75$; Бухта дельфінів і ліс Джозані-80$; Спеції та ліс Джозані-75$; Острів Прізон і Стоун Таун-80$ ; Nakupenda – острів, що зникає-100$; діти до 12 р – 50 %.

У вартість деяких екскурсій включено: обід з морепродуктами, прохолодні напої і пиво, купальні костюми, футболки, пляжне взуття / тапочки, рушники і сонцезахисний крем.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.