location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Мальовниче Поділля – Чернівці, Кам’янець Подільський, Бакота та Хотин

Україна – прекрасна. І кому, як не нам, треба це розуміти та поширювати? Але, щоб розуміти, потрібно пізнавати. Чи не так? Запрошуємо Вас у неймовірну духовну мандрівку чарівними куточками Західної України. Прекрасні Чернівці, історичний Хотин, казкова Кам’янець-Подільськиа фортеця і мальовнича Бакота. Приєднуйтесь! І Ви вкотре переконаєтесь, що наша країна – неймовірна!

1 день: Виїзд зі Львова.

Приїзд у Чернівці. Літургія, обід, екскурсія містом та університетом. 

Чернівці називають «Малим Віднем» – містом людей і книжок. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто. Пам’яток тут чимало, і дійсно важко визначитися з місцями, які варто відвідати у Чернівцях.  Першим місцем, яке необхідно відвідати в Чернівцях, є, безсумнівно, архітектурний шедевр – резиденція митрополитів Буковини та Далмації. Над її будівництвом трудилися найкращі віденські, чеські, буковинські майстри. Головним архітектором проекту став чех – Йозеф Главка.

На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Будівля стала впізнавана, часто з’являється у кінострічках. Кожен, хто побуває у місті, повинен її відвідати.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Поселення в готель.

Вільний час, прогулянка по вечірньому місту.

2 день: Сніданок в готелі. Переїзд до Бакоти (огляд скельного монастиря).

За легендою, Бакотський монастир заклав преподобний Антоній, який заснував Антонієві печери в Чернігові та Києво-Печерську Лавру. Щоправда, до наших днів із усіх келій та усипальниць збереглися лише кілька печер, у одній із яких розташована стара церква.

Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч людей, нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем. А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем.

Відпочинковий час в Бакоті.

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Заїзд на обід.

Екскурсія в Кам’янці Подільському. Літургія. Приватна вечеря та вільний час в місті.

У давньому місті Кам’янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто називають «квіткою на камені». Гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних мурів фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу. Проте гордістю та символом міста є старовинний Кам’янець-Подільський замок.


Фортеця стоїть на скелястому півострові у каньйоні ріки Смотрич, і вона входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Тут ви побачите православну дерев’яну Хрестовоздвиженську церкву, монастирі домініканського й францисканського орденів, вірменські та турецькі вежі 17 століття, вірменську Миколаївську церкву, а також мусульманський мінарет 17 століття.

3 день: Сніданок в готелі. Божественна Літургія. Переїзд до Хотина.

Хотинська фортеця – і досі одна із найгарніших архітектурних пам’яток України. Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі все одно залишились в історії.

У вартість поїздки входить: переїзд комфортабельним автобусом, 2 ночівлі в готелі, 2 сніданки, супровід гіда-екскурсовода, супровід духівника та керівника групи.

Додатково оплачується: екскурсії у містах (Чернівці, Кам’янець Подільський, Бакота) – 30 грн

У вартість поїздки не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти (факультативно): Чернівецький університет (загальний – 45 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.); Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн. ); Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.)