location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Мальовниче Поділля

Україна – прекрасна. І кому, як не нам, треба це розуміти та поширювати? Але, щоб розуміти, потрібно пізнавати. Чи не так? Запрошуємо Вас у неймовірну духовну мандрівку чарівними куточками Західної України. Прекрасні Чернівці, історичний Хотин, казкова Кам’янець-Подільськиа фортеця і мальовнича Бакота. Приєднуйтесь! І Ви вкотре переконаєтесь, що наша країна – неймовірна!

1 день: 

07:30 – зустріч групи, 07:45 – виїзд зі Львова (з вул. Винниченка). Приїзд у Чернівці

Літургія, обід, екскурсія містом та університетом. 

Чернівці називають «Малим Віднем» – містом людей і книжок. Банально, але, відвідавши його, ви закохаєтесь у це місто. Пам’яток тут чимало, і дійсно важко визначитися з місцями, які варто відвідати у Чернівцях.  Першим місцем, яке необхідно відвідати в Чернівцях, є, безсумнівно, архітектурний шедевр – резиденція митрополитів Буковини та Далмації. Над її будівництвом трудилися найкращі віденські, чеські, буковинські майстри. Головним архітектором проекту став чех – Йозеф Главка.
На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Будівля стала впізнавана, часто з’являється у кінострічках. Кожен, хто побуває у місті, повинен її відвідати.

Переїзд до м. Хотин. 17:30 – приїзд, екскурсія по фортеці. 

Хотинська фортеця – і досі одна із найгарніших архітектурних пам’яток України. Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі все одно залишились в історії.

20:00 – приїзд в Кам’янець-Подільський, поселення в готель.

2 день:

Сніданок в готелі, екскурсія по старому місту та фортеці.

У давньому місті Кам’янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто називають «квіткою на камені». Гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних мурів фортеці захоплює багатьох туристів з усіх куточків світу. Проте гордістю та символом міста є старовинний Кам’янець-Подільський замок.
Фортеця стоїть на скелястому півострові у каньйоні ріки Смотрич, і вона входить до складу історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Тут ви побачите православну дерев’яну Хрестовоздвиженську церкву, монастирі домініканського й францисканського орденів, вірменські та турецькі вежі 17 століття, вірменську Миколаївську церкву, а також мусульманський мінарет 17 століття.

14:00 – 15:00 – Літургія, час на приватний обід.

15:00 – 16:00 – Переїзд до Бакоти

16:00 – 17:30 – час в Бакоті.

Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області. Місцевість, де колись жили близько двох тисяч людей, нині вражає чарівними краєвидами, загадковими знахідками та унікальним скельним монастирем. А ще саме тут ви маєте можливість помилуватися Дністровським водосховищем.

За легендою, Бакотський монастир заклав преподобний Антоній, який заснував Антонієві печери в Чернігові та Києво-Печерську Лавру. Щоправда, до наших днів із усіх келій та усипальниць збереглися лише кілька печер, у одній із яких розташована стара церква. У релігійні свята тут і в наш час проводять богослужіння, на які приходять мешканці з усіх околиць. А недалеко від цієї печери на південній стіні монастиря можна знайти давній напис «Благослови Христос Григорія ігумена, що дав силу святому Михаїлу». Дослідники датують ці рядки 11 століттям.

17:30 – виїзд до Львова.

У вартість поїздки входить: переїзд автобусом, 1 ночівля в готелі, 1 сніданок, супровід духівника та керівника групи.

У вартість поїздки не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти (факультативно): Чернівецький університет (загальний – 35 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.); Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн. ); Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.)