fbpx
location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Новорічна зустріч Тезе у Мадриді

програма 1

Європейські Дні довіри – так називається сворідне свято зустрічі, на яке збираються від 30 до 60 тисяч молодих людей з усіх країн Європи, щоб в атмосфері любові й прийняття разом зустріти Новий рік. Приймаюче місто і країна відкривають для гостей двері всіх церков і парафій, а місцеві християни приймають паломників у свої родини.

Тезе у Мадриді – це вже 41-ша зустріч молоді, яку організовує французька екуменічна спільнота, і на цю зустріч запрошено ТЕБЕ!

1 день, 24 грудня:

Ранній виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Венеції.

2 день, 25 грудня:

Приїзд до Венеції. Літургія. Вільний час.

Переїзд на нічліг.

3 день, 26 грудня:

Сніданок. Переїзд до Мілану. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Мілан був заснований ломбардськими галлами в V ст. до н. е. В 292 р.н. е. став столицею Західної Імперії. В IV столітті був християнізований, а в 374—397 рр. був резиденцією Амброзіянського єпископату. В наш час Мілан є важливим індустріальним центром Італії. Під час екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії.

Нічний переїзд до Барселони.

4 день, 27 грудень:

Приїзд до Барселони. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, церкву Саграда Фамілія (ззовні) та інше.

Нічний переїзд до Мадриду.

5 день, 28 грудня:

Приїзд у Мадрид.

Мадрид – столиця та одне з найгарніших міст Іспанії. В місті багато храмів: Торре-де-Сан-Ніколас, Францисканський монастир Дескальсас-Реалес. Довгий час серед пам’яток Мадрида не було кафедрального собору, поки, нарешті, в 1993 році папа римський Іванн Павло II не освятив собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Кафедральний собор Мадрида побудований на тому самому місці, де раніше стояла мавританська фортеця Маджіріт, від якої і пішла назва іспанської столиці.

Програма Тезе:

Реєстрація учасників. Зустріч із парафією та сім’єю, що приймає.

Вечеря, вечірня молитва.

6-8 день, 29-31 грудня

Ранкова молитва у парафії, що вас приймає, маленькі групки ділення та зустріч з людьми, що залучені до життя місцевої парафії. Спільний обід.

Денна молитва у церквах міста.

Семінари у різних місцях на тему соціальної активності, віри, внутрішнього життя і художньої творчості.

8 день, 31 грудня:

Зустрічі по країнах.

Вечеря, потім вечірня молитва. Святкування Нового року на парафії, яка вас приймає.

9 день, 1 січня:

 

Участь у ранковій службі в місцевих церквах, святковий обід разом зі сім’єю, що вас приймає.

Завершення програми Тезе. Нічний переїзд до Марселю.

10 день, 2 січня:

Приїзд до Марселю. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Переїзд на нічліг.

11 день, 3 січня:

Сніданок. Приїзд до Ліону. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Нічний переїзд до Праги.

12 день, 4 січня: 

Приїзд до Праги. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Нічний переїзд до Львова.

13 день, 5 січня:

Приїзд до Львова.

Увага!!! Ті, кому ще не виповнилось 18

Молодь, віком до 18 років, повинна привезти формуляр, який підтверджує батьківську згоду. У формулярі вказується, що керівник группи (який повинен мати від 18 до 35 років) бере на себе юридичну відповідальність за них протягом зустрічі.

Перевірте, будь ласка, чи Вам не знадобиться подібний формуляр для виїзду з країни.

У вартість входить: 2 нічліги, 2 сніданки, переїзд автобусом єврокласу, супровід керівника та духівника групи, медичне страхування та в’їзд у Венецію.

У вартість не входить: реєстраційний внесок Тезе: молоді люди до 35 років –  орієнтовно 35 євро (вартість уточнюється); старші 35 років – орієнтовно 55 євро (вартість уточнюється), який включає проживання 5 днів/4 ночі у Мадриді (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт; екскурсії (факультативні) та кораблик у Венеції (факультативно): 30 євро за всі екскурсії та кораблик у Венеції (при умові участі в усіх екскурсіях та оплаті не пізніше як за 2 тижні до поїздки) або 8 євро за одну екскурсію (при умові участі у екскурсії не менше 10 осіб та оплаті за них не пізніше як за 2 тижні до поїздки); при взятті окремих екскурсій кораблик у Венеції – 8 євро.

Приєднуйтесь до групи в Facebook Рафаїл-Мадрид та отримуйте корисну інформацію про зустріч.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.