location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Паломництво до Меджугор’я + Плітвіцькі озера та італійська Венеція

Партнерський виїзд

На свято Вознесіння Господнього за григоріанським календарем ласкаво запрошуємо у паломництво, що поєднює фізичний відпочинок з духовним. Пропонуємо відвідати національний парк Плітвіцькі озера та перлину Адріатики – італійську Венецію, а відтак побувати у Меджугор’є – місці живої віри. Щороку цю місцину відвідують близько 2 млн паломників з різних країн світу! Приєднайтеся до них і ви.

1-ий день, субота (21.05.2022).

Виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд до Венеції.

2-ий день, неділя (22.05.2022).

Прибуття в Італію до казкової Венеції. Вільний час у Венеції, можливість прогулятися старовинними вуличками, відвідати центральну площу міста Сан-Марко, покататись на гондолі і просто відчути неймовірну атмосферу міста.

Рекомендуємо оглядову екскурсію містом – «Венеція – казка на воді» (15€).

Венеція є, мабуть, одним з найбільш незвичайних і привабливих міст нашої планети. Це місто сповнене чарівності і краси. Це унікальне місце прагне побачити власними очима практично кожен.Місто розкинулося на 118 невеликих островах між материком і Адріатичним морем. Його пронизують 160 каналів. Можна сказати, що Венеція стоїть на воді.Венеція – це суміш різноманітних архітектурних стилів, що додало місту неповторного вигляду.Куди б ви не пішли, вказівники неодмінно виведуть вас на одну з найкрасивіших площ — Сан-Марко – одну з візитівок Венеції.

Факультативна екскурсія: Прогулянка Гранд Каналом (30€)
Гранд канал – символ розкоші та величі Венеціанської республіки. З вод каналу вам відкриваються неймовірні види на історичні будівлі, кожна з яких має свою цікаву долю – понад 200 мармурових палаців, які будувалися впродовж 500 років – зачарують вас своєю красою.

Факультативна екскурсія:  Палац Дожів (26€), який відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Ззовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів .

Факультативна екскурсія:  прогулянка на гондолі (25€) Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам’ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво – управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду…

Переїзд до Меджугор’є

3 день, понеділок (23.05.2022).

Ранкове прибуття до Меджугор’є. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є.

Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.

Обід. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Божественна Літургія;
20.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.

Ночівля в готелі.

4 день, вівторок (24.05.2022).

Божественна Літургія. Сніданок.

Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Екскурсія до водоспаду Кравіца (вх.квиток 5-10€)

Обід

Можливе відвідування «Майчиного села»(села Матері) – заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.

18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Божественна Літургія;
20.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.


Ночівля в готелі.

5 день, середа (25.05.2022). 

Божественна Літургія. Сніданок. Піст на хлібі і воді.

Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо.Обід.Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Божественна Літургія;
20.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.

6 день, четвер (26.05.2022).

Божественна Літургія. Сніданок.

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є.

На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.18.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Божественна Літургія;
20.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі

7 день, п’ятниця (27.05.2022).

Ранковий виїзд до з Меджугор’є. Переїзд в Національний парк Плітвіцькі озера(11€ + вх. квиток). Вільний час, можливість насолодитись неповторною красою Плітвіцьких озер.

Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар’єри травертину і таким чином з’явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфозам були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.Також на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.

Переїзд в Україну

8 день, субота (28.05.2022).

Прибуття в Україну

У вартість входить: переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;-супровід священика і керівника групи;-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;-сніданки, обіди згідно програми. 

У вартість не входить: медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн  за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно); харчування, не передбачене готелями;-проїзд громадським транспортом; вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 € – обов’язкова плата); переїзд корабликом до Венеції 14€-екскурсія та вхідні квитки в національний парк “Плітвіцькі озера”; вхідний квиток на водоспад Кравіца (5-10 € – факультативно); приватні витрати.

Рекомендуємо взяти з собою: невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо); вервицю; парасолю/дощовик; ліхтарик.


Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.