location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Паломництво до Меджугор’є

На півдні Боснії і Герцоговини, неподалік берегів Адріатичного моря, розляглося невелике містечко Меджугор’є. І хоч немає тут на перший погляд чогось надзвичайного, щороку цю місцину відвідують близько 2 млн паломників з різних країн світу! Приєднайтеся до них і ви. Кажуть, після відвідин Меджугор’є, неможливо залишитися тим самим – це місце живої віри й особливих Божих ласк!

1 день:

Вранці виїзд зі Львів. Переїзд в Меджугор’є.

2 день:

Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель. Сніданок. Екскурсія.

Відвідання церкви cв. Якова, хреста Воскреслого Спасителя, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха, що багато трудився для місцевої парафії.
Вечеря. Вечірня молитовна програма у церкві. Молитва на вервиці. Літургія. Нічліг.

3 день:

Літургія. Сніданок. Молитва вервиці на горі Подбордо.

Можливе відвідування спільноти «Ченаколо», яку заснувала італійська монахиня – сестра Ельвіра Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей.
Вечеря. Вечірня молитовна програма у церкві. Літургія. Нічліг.

4 день:

Меджугор’є. Підйом на гору Кріжевац та Хресна дорога. Сніданок. Вільний час на придбання сувенірів.

Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливість взяти участь в молитовній вечірній програмі та Літургії. Ночівля в готелі.

5 день:

Раннє виселення з готелю. Переїзд до міста Марія Бистриця. Літургія.

Марія Бистріца — до XVI ст. на так званих Винних холмах знаходилася невеличка дерев’яна каплиця з чудотворною статуєю Бистрицької Божої Матері. Коли в 1545 році турецькі війська підійшли до села, місцевий священик переніс її до парафіяльної церкви і заховав на висоті хору. Згідно зі свідченнями, в цьому місці з’явилося незвичайне світло. Побоюючись, аби солдати не знайшли статую, священики вирішили замурувати її за вівтарем, але і після цього пресбітерій і церква наповнювалися яскравим світлом.

Після турецької окупації і повторного знайдення статуї у XVIII столітті на взгір’я почали прибувати паломники з навколишніх земель і мали місце численні зцілення. У 1998 р. санктуарій відвідав святий Йоан Павло ІІ.

Нічний переїзд в Україну.

6 день:

Прибуття до Львова.

Вартість поїздки: 150 €* + 200 грн. (можлива оплата в гривнях по курсу)

* вартість у гривні змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 3 ночі проживання в готелі, 3 сніданки, 2 вечері, 1 обід; переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить: екскурсії згідно маршруту; можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.