location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Гора Синай з відпочинком на морі в Єгипті

Це паломництво – неймовірне поєднання і пляжного відпочинку, і духовних екскурсій, і естетичного споглядання неймовірної краси Червоного моря, піщаних скель, єгипетських каньойонів та островів… У програмі передбачене сходження на гору Синай і відвідини давніх християнських монастирів Єгипту та інші факультативні екскурсії. Поїздка, що має всі шанси стати улюбленою!

День 1:

Виліт зі Львова. Приліт в Шарм-ель-Шейх.

Поселення в готелі  Grand Oasis Resort  4* – All inclusive – перша лінія (парасольки, шезлонги, матраци, рушники – безкоштовно), поруч корали, є піщаний вхід в море, понтон. На території є басейн.


Курорт Шарм-Ель-Шейх знають у всьому світі. Тут немає міста, де жили б місцеві жителі, натомість добре розвинена інфраструктура готелів і послуг для відпочивальників. Саме місто можна назвати пам’яткою, адже його створили спеціально для туристів. Але є і природні красоти, подивитися на які не відмовиться жодна людина! Синайські гори і, безпосередньо, гора Мойсея (гора Синай), монастир Святої Катерини з Неопалимої Купини, який знаходиться по сусідству – усе це і, навіть, більше можна буде побачити у цьому паломництві!


Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 2:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю (безкоштовні парасолі та шезлонги на пляжі та біля басейну). Обід.

Особливість Червоного моря полягає в тому, що в нього не впадає жодна річка, а річки, як відомо,  несуть з собою мул і пісок, істотно знижуючи прозорість морської води. Тому вода в Червоному морі кришталево чиста.

Факультативна оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом (тривалість орієнтовно 4 год.).

Можливість відвідати православний храм в Шарм-ель-Шейх.

Коптську катедральну церкву Всіх Святих спорудили 2010 року, вона розташована в районі Хайнур, між Наама Бей і Старим містом. За розміром церква зрівнялася з найбільша мечеттю міста Ель-Мустафа. Фрески та вітражі цього храму присвячені біблійним сюжетам і поєднують в собі безліч різних стилів. Розписували стіни два художники. І витратили на це всього два роки. 

Храм збудували виключно за пожертви віруючих. Зовні будівля не має золотих куполів і навіть чимось схожа на мечеть. Але хрести на куполах і леви, як символ християнства, абсолютно чітко позначають єдину в Шарм-ель-Шейх коптську церкву.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю (безкоштовні парасолі та шезлонги на пляжі та біля басейну). Обід.

Вечеря. Виїзд на гору Синай.

День 4:

Нічне сходження.

Перебування на горі. Молитва.

Рекомендовано мати з собою ліхтар та трекінгові палиці. (Старшим та особам з надвагою підняття на гору буде замінене на  рівновартісну екскурсію біля Синаю).

Гора Синай (вона ж гора Мойсея, гора Хорив) знаходиться на висоті 2285  метрів над рівнем моря на Синайському півострові в Єгипті. Саме на цій горі, згідно з Біблією, Бог явився Мойсею і передав Десять заповідей. На вершині гори підноситься православний храм Святої Трійці і невеличка мечеть. Під скелею є невелика печера, де, як вказано у Біблії, протягом сорока днів і ночей ховався Мойсей. На північному схилі гори розташовані православний печерний храм Пророка Іллі і його колодязь, а також православна каплиця Богородиці, з півночі біля підніжжя гори стоїть монастир Святої Катерини.

До гори Синай християни здійснювали паломництво з найдавніших часів. Від монастиря Святої Катерини на вершину йдуть дві стежки – коротка і довга, що з’єднуються біля вершини. Коротка стежка більш крута і важка. Це традиційний чернечий і паломницький шлях. Він налічує приблизно три тисячі сто сходинок, і пройти по ньому можна тільки пішки в денний час.

В останні десятиліття на гору щодня піднімаються від декількох десятків до декількох сотень чоловік в день, паломників і просто туристів, які приїжджають в основному з курорту Шарм-ель-Шейх.

Спуск до монастиря св. Катерини.

Монастир Святої Катерини (або Синайський монастир) — один з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV столітті в центрі Синайського півострова біля підніжжя гори Синай. Оборонна будівля монастиря зведена за наказом імператора Юстиніана в VI столітті. Монастир в основному населяють греки православного віросповідання.

Спочатку називався монастирем Преображення або монастирем Неопалимої Купини. З XI століття через поширення шанування святої Катерини, мощі якої знайшли синайські ченці в середині VI століття, монастир отримав нову назву — монастир Святої Катерини.

Повернення до готелю. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 5:

Божественна Літургія.

Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.

Екскурсія корабликом у відкрите море, відвідини 3-ох лагун, пірнання, щоб подивитись на корали (безкоштовно обладнання для пірнання – окуляри, ласти, трубка). Обід.

У 1869 році, коли був відкритий Суецький канал, води Середземного Моря влилися в Червоне Море і саме тоді почалася міграція підводної флори і фауни в обох напрямах. Червоне море – поза конкуренцією за різноманітністю коралів, підводної флори і фауни. Майже на 2 тисячі кілометрів тягнеться прибережна смуга коралових рифів.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 6:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7:

Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до кольорових каньйонів.

Катання на верблюдах, квадроциклах. Обід.

Кольоровий каньон – одне з найпопулярніших туристичних місць у Єгипті, що вражає своїми дивовижними майже марсіанськими пейзажами. Пісок, впитуючи дощ з металічними частинками, розфабував каньон фантастичними картинами, а вітер м’яко вирізав дивовижні візерунки.

Доїзд до каньону відбувається на джипах, сама ж прогулянка – піша. Туристів чекає подорож уздовж висохлого русла ріки зі спогляданням неймовірних пейзажів!

Повернення в готель.
Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8:

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт. Повернення до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання (в готелях поселення в 2-х та 3-х місних номерах) та харчування (all inclusive) в готелі; екскурсії на гору Синай, монастир св. Катерини; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: екскурсія в Єрусалим – вартість орієнтовно – 120 $ з особи (у зв’язку з карантинними обмеженнями ця екскурсія може не відбутися); екскурсія до кольорових каньйонів, катання на верблюді, квадроциклі + обід – 30 $ (при наборі групи від 15 осіб); морська прогулянка на яхті з дайвінгом і сноркелінгом + обід – вартість 30$ (при наборі групи від 15 осіб); оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом – 10 $ (при наборі групи від 10 осіб). Всі екскурсії факультативні.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.