location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Гора Синай з відпочинком на морі в Єгипті

Це паломництво дає можливість побувати на святій землі Старого Заповіту! На вас чекатиме неймовірне поєднання пляжного відпочинку, духовних реколекцій, естетичного споглядання неймовірної краси Червоного моря, піщаних скель, єгипетських каньойонів та островів… У програмі передбачене сходження на гору Синай (на ній пророк Мойсей розмовляв з Богом) і відвідини давніх християнських монастирів Єгипту та інші факультативні екскурсії. Поїздка, що має всі шанси стати улюбленою!

День 1:

Виліт зі Львова. Приліт в Шарм-ель-Шейх.

Поселення в готелі  Grand Oasis Resort  4* – All inclusive – перша лінія (парасольки, шезлонги, матраци, рушники – безкоштовно), поруч корали, є піщаний вхід в море, понтон. На території є басейн.


Курорт Шарм-Ель-Шейх знають у всьому світі. Тут немає міста, де жили б місцеві жителі, натомість добре розвинена інфраструктура готелів і послуг для відпочивальників. Саме місто можна назвати пам’яткою, адже його створили спеціально для туристів. Але є і природні красоти, подивитися на які не відмовиться жодна людина! Синайські гори і, безпосередньо, гора Мойсея (гора Синай), монастир Святої Катерини з Неопалимої Купини, який знаходиться по сусідству – усе це і, навіть, більше можна буде побачити у цьому паломництві!


Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 2:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю (безкоштовні парасолі та шезлонги на пляжі та біля басейну). Обід.

Особливість Червоного моря полягає в тому, що в нього не впадає жодна річка, а річки, як відомо,  несуть з собою мул і пісок, істотно знижуючи прозорість морської води. Тому вода в Червоному морі кришталево чиста.

Факультативна оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом (тривалість орієнтовно 4 год.).

Можливість відвідати православний храм в Шарм-ель-Шейх.

Коптську катедральну церкву Всіх Святих спорудили 2010 року, вона розташована в районі Хайнур, між Наама Бей і Старим містом. За розміром церква зрівнялася з найбільша мечеттю міста Ель-Мустафа. Фрески та вітражі цього храму присвячені біблійним сюжетам і поєднують в собі безліч різних стилів. Розписували стіни два художники. І витратили на це всього два роки. 

Храм збудували виключно за пожертви віруючих. Зовні будівля не має золотих куполів і навіть чимось схожа на мечеть. Але хрести на куполах і леви, як символ християнства, абсолютно чітко позначають єдину в Шарм-ель-Шейх коптську церкву.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю (безкоштовні парасолі та шезлонги на пляжі та біля басейну). Обід.

Вечеря. Виїзд на гору Синай.

День 4:

Нічне сходження.

Перебування на горі. Молитва.

Рекомендовано мати з собою ліхтар та трекінгові палиці. (Старшим та особам з надвагою підняття на гору буде замінене на  рівновартісну екскурсію біля Синаю).

Гора Синай (вона ж гора Мойсея, гора Хорив) знаходиться на висоті 2285  метрів над рівнем моря на Синайському півострові в Єгипті. Саме на цій горі, згідно з Біблією, Бог явився Мойсею і передав Десять заповідей. На вершині гори підноситься православний храм Святої Трійці і невеличка мечеть. Під скелею є невелика печера, де, як вказано у Біблії, протягом сорока днів і ночей ховався Мойсей. На північному схилі гори розташовані православний печерний храм Пророка Іллі і його колодязь, а також православна каплиця Богородиці, з півночі біля підніжжя гори стоїть монастир Святої Катерини.

До гори Синай християни здійснювали паломництво з найдавніших часів. Від монастиря Святої Катерини на вершину йдуть дві стежки – коротка і довга, що з’єднуються біля вершини. Коротка стежка більш крута і важка. Це традиційний чернечий і паломницький шлях. Він налічує приблизно три тисячі сто сходинок, і пройти по ньому можна тільки пішки в денний час.

В останні десятиліття на гору щодня піднімаються від декількох десятків до декількох сотень чоловік в день, паломників і просто туристів, які приїжджають в основному з курорту Шарм-ель-Шейх.

Спуск до монастиря св. Катерини.

Монастир Святої Катерини (або Синайський монастир) — один з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV столітті в центрі Синайського півострова біля підніжжя гори Синай. Оборонна будівля монастиря зведена за наказом імператора Юстиніана в VI столітті. Монастир в основному населяють греки православного віросповідання.

Спочатку називався монастирем Преображення або монастирем Неопалимої Купини. З XI століття через поширення шанування святої Катерини, мощі якої знайшли синайські ченці в середині VI століття, монастир отримав нову назву — монастир Святої Катерини.

Повернення до готелю. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 5:

Божественна Літургія.

Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.

Екскурсія корабликом у відкрите море, відвідини 3-ох лагун, пірнання, щоб подивитись на корали (безкоштовно обладнання для пірнання – окуляри, ласти, трубка). Обід.

У 1869 році, коли був відкритий Суецький канал, води Середземного Моря влилися в Червоне Море і саме тоді почалася міграція підводної флори і фауни в обох напрямах. Червоне море – поза конкуренцією за різноманітністю коралів, підводної флори і фауни. Майже на 2 тисячі кілометрів тягнеться прибережна смуга коралових рифів.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 6:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7:

Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до кольорових каньйонів.

Катання на верблюдах, квадроциклах. Обід.

Кольоровий каньон – одне з найпопулярніших туристичних місць у Єгипті, що вражає своїми дивовижними майже марсіанськими пейзажами. Пісок, впитуючи дощ з металічними частинками, розфабував каньон фантастичними картинами, а вітер м’яко вирізав дивовижні візерунки.

Доїзд до каньону відбувається на джипах, сама ж прогулянка – піша. Туристів чекає подорож уздовж висохлого русла ріки зі спогляданням неймовірних пейзажів!

Повернення в готель.
Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8:

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт. Повернення до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання (в готелях поселення в 2-х та 3-х місних номерах) та харчування (all inclusive) в готелі; екскурсії на гору Синай, монастир св. Катерини; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: екскурсія в Єрусалим – вартість орієнтовно – 120 $ з особи (у зв’язку з карантинними обмеженнями ця екскурсія може не відбутися); екскурсія до кольорових каньйонів, катання на верблюді, квадроциклі + обід – 30 $ (при наборі групи від 15 осіб); морська прогулянка на яхті з дайвінгом і сноркелінгом + обід – вартість 30$ (при наборі групи від 15 осіб); оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом – 10 $ (при наборі групи від 10 осіб). Всі екскурсії факультативні.

З правилами в’їзду можете ознайомитися за посиланням https://trip.gov.ua/?location=eg

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.