location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Перлини Середземномор’я

у вартість входять екскурсії

1день:

Ранковий виїзд зі Львова. Переїзд до Венеції.

День 2:

Приїзд до Венеції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. Протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

Переїзд на нічліг у готелі.

3день:

Сніданок. Переїзд до Мілану. Екскурсія. Літургія. Вільний час.

Протягом екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, побачимо Оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії, св. Назарія. У вільний час бажаючі зможуть відвідати музей техніки, Пінакотеку, а також прогулятися до перлин Мілану – старовинного цвинтаря, центрального парку і Гранд-каналу.

Нічний переїзд до Монсеррату.

4день:

Приїзд у Монсеррат. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

205

Тут знаходиться духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»).

7346_Fill_670_0

За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У Соборі щодня співає хор хлопчиків, які навчаються в монастирській музичній школі Escolania de Montserrat (заснована в XIII ст.), в монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.

Переїзд на нічліг до готелю.

5 день:

Сніданок. Приїзд у Барселону. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

барселона

Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, Королівський Палац, будівлі Гауді та інше. 

У вільний час можна відпочити на пляжі Барселонетта.

Переїзд на нічліг до готелю.

6 день:

Сніданок. Переїзд до Марселю. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Вузькі вулички, яхти в Старому порту, старовинні фортеці, Лазурні бухти – таким постає перед гостями Марсель. Також це місто вважають столицею Провансу. Символом Марселю вважається собор XIX ст. у нео-візантійському стилі Нотр-Дам-де-ла-Гард. Дзвіницю собору, висотою близько 60 метрів, увінчує золота статуя Діви Марії, яку видно з будь-якої точки міста. Місцеві називають базиліку La Bonne Mère – «Добра Мама», вважаючи її заступницею міста.

Переїзд на нічліг до готелю.

7 день:

Сніданок. Переїзд до Монако. Екскурсія. Відпочинок на морі. Вільний час.

Князівство Монако – це друга найменша за розміром, після Ватикану, суверенна держава, на березі Середземного моря. Неймовірні гавані, курорти та замки, чудові яхти. Ми побачимо собор св. Миколая, ботанічний сад, Князівський палац та торговий квартал. Також ми побуваємо на пляжі Лавротто.

Після обіду переїзд до Ніцци. Невеличка екскурсія по центру міста, кілька вільних годин перед від’їздом можна провести на пляжі.

Ницца-5

Ніцца – перлина узбережжя Франції. Чудова набережна-променад та надзвичайно чиста морська вода з кришталевим повітрям, зробили це місце найкращим курортом світу. Ми побачимо собор Сент Репарат, Сенат, Палац Комуни, а Старе місто зачарує нас гарними вуличками та милими краєвидами.

Переїзд на нічліг до готелю.

8 день:

Сніданок. Відпочинок на морі в курортному містечку Лідо ді Єзоло (Венеціанська рів’ єра).

Повернення до Львова.

9 день:

Вечірнє повернення до Львова.

Вартість паломництва*: 455 € + 200 грн.

*для осіб старше 70 років вартість паломництва становить 455 € + 300 грн.

У вартість паломництва входять: переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, 5 нічлігів зі сніданками у готелі, медичне страхування.

У вартість паломництва не входять: факультативні екскурсії (вхідні квитки, міський транспорт).

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.