location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Реколекції з відпочинком на морі в Туреччині

Місцями Святого Миколая

В цьому паломництві кожен з нас має можливість побувати і помолитися в тих місцях, де народився і провів своє життя Святий Миколай Чудотворець. Це неймовірне поєднання духовних реколекцій і відпочинку на морі, пізнавальних екскурсій та естетичного споглядання неймовірної краси природи.

День 1 : Збір групи, виліт зі Львова до Туреччини.

Приліт, трансфер до готелю, поселення в готель Selcukhan Hotel  4 * (Кемер).


Готель Selcukhan з видом на Таврські гори розташований в апельсиновому гаю за 100 метрів від пляжу. До послуг гостей відкриті басейни, сауна, номери з кондиціонером та власним балконом, безкоштовний Wi-Fi у зонах загального користування та сад, де можна відпочити та відчути освіжаючий аромат апельсинових та липових дерев.

У просторих відкритих і критих ресторанах готелю подають страви інтернаціональної кухні, а в барі біля басейну вам запропонують напої.

Обід. Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч.

Ночівля в готелі.

День 2 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі.

Обід.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 3 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі.

Обід. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія До Святого Миколая в м. Демре, Мірра в Лікії – 60 $. У вартість екскурсії входить: супровід гіда, кораблик тільки для нашої групи, вхідний квиток, обід, відпочинок в Лагуні. Якщо долучаємося до іншої групи, то вартість 50 $.

Ми́ра – стародавнє місто у Лікії, розташовувалося на південному заході Малої Азії, поблизу сучасного містечка Демре, провінція Анталія, Туреччина. Входило до складу Римської імперії та Візантії. Столиця римської провінції Лікія. Колишній центр Мирського єпископства. Зруйноване у VII столітті. Також — Міра, Мири (Міри) Лікійські

За античних часів була одним із найбільших лікійських міст, карбувала власну монету, фактично очолювала Лікійський союз.

У 43 році увійшла до складу Римської імперії. Єпископом Міри в добу правління імператорів Діоклетіана і Костянтина Великого був Святий Миколай.

Досі зберігся саркофаг святого Миколая, мощі з якого італійські моряки 1087 року вивезли до Барі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 4 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Відпочинок на морі.

Рафтинг в Туреччині (факультативно 15 $).

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 5 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в Памуккале ( 40 $ + вхідний квиток 12 $)

Памуккале́ — травертинові тераси, місцевість, курорт в Туреччині, розташований за 250 км від Анталії та за 18 км на схід від населеного пункту Денізлі. У цьому місці дія гарячих джерел, що містять окис кальцію, привела до утворення вапняних відкладень на скелястих травертінових терасах.

Вечеря.

Турецький хамам (факультативно 15 $)

Ночівля в готелі.

День 6 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Відпочинок на морі.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 7 : Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія в Анталію (20 $ )

Анта́лія заснована у 159 році до н. е. грецьким царем Пергама Атталом II У 133 році до н. е. місто було завойовано римлянами. Пізніше Анталія стала зимовою резиденцією імператора Адріана. Довгий час Анталія була власністю Риму, після — Візантії. Починаючи з VIII століття, після значного землетрусу, частих нападів арабів та морських піратів, відбувається економічний занепад міста. З XI ст. внаслідок нападів сельджуків на цих територіях поширюється іслам.

У 1207 році сельджуки завойовують Анталію та навколишні території. В період з 1321–1423 р. Анталія стає центром незалежного бейліку Хамід. У 1423 р. Анталію завойовують турки-османи.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

День 8 : Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер до аеропорту. Переліт до Львова.

У вартість входить: авіапереліт; трансфер згідно з програмою;  проживання 7 ночей в готелі, харчування All inclusive; супровід духівника та керівника; базове медичне страхування з франшизою.

У вартість не входить: Тест на наявність Covid-19, факультативні екскурсії, вхідні квитки в туристичні об’єкти, особисті витрати.

З правилами в’їзду можете ознайомитися за посиланням https://trip.gov.ua/?location=tr

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.