location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Рим з відпочинком на морі

Недаремно Рим називають Вічним Містом. Адже історія столиці Італії розпочалась 2,7 тис. років тому. А місто досі залишається по особливому прекрасним. Навкруги вимальовуються живі коллажі з базилік, фортець, фонтанів, площ, ринків і, звичайно, моря… Дорогою заїдемо у Марію Повч та Венецію .  Міста залиті сонцем та літом. Духовне паломництво збагатиться щоденними Літургіями, молитвами біля чудотворних ікон, мощей святих відомих храмів Європи.

1 день:

Виїзд зі Львова.

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

Прибуття у Венецію. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

venetsia

В дорозі до Вічного Міста Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. День розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками міста. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію цього міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка відбудеться літургія. Після літургії, матимемо вільний час, коли можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Також помилуватись красою зможемо, пливучи пароплавом по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на вечерю та нічліг  у готель біля Риму.

3 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсії Римом: Ватикан, площа та Базиліка Св. Петра, молитва біля гробу Св.Івана Павла ІІБазиліка Св. Івана в Латерано, Святі Сходи.

Rome_1400x600px

Переїзд на вечерю та нічліг у готель Hotel Principe****.

4-5 день:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі. 

Pliaji-Rima

Повернення на вечерю та нічліг у готель.

6 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсії містом: Базиліка Св. Павла (за Мурами) та Колізей (ззовні), Замок св. Ангела, Площа Навона, Фонтан ді Треві, Пантеон. 

17088

Вечеря та нічліг у готелі.

7 день: 

Сніданок. Переїзд до Асижу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

basilica-of-saint-francis-of-assisi

Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.

Переїзд на вечерю та ночівлю в готель.

8 день: 

Сніданок. Переїзд до Падуї. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

12325-wg-po-padua-basilika-justina-008

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись перед мощами якого приїжджають паломники зі всього світу.

Нічний переїзд до Львова.

9 день:

Повернення до Львова.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 6 нічлігів у готелях, 6 сніданків та 6 вечерь; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії; загальна вартість усіх екскурсій – 40 євро; туристичний збір у готелях (city-tax); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.