location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Рим з відпочинком на морі

Рим називають Вічним Містом його історія столиці Італії розпочалась 2,7 тис. років тому. А місто досі залишається по особливому прекрасним. Живі коллажі з базилік, фортець, фонтанів, площ, ринків і, звичайно, моря… Дорогою заїдемо у Марію Повч та Венецію, міста залиті сонцем та літом. А під час відпочинку на морі можна буде факультативно відвідати Падую та Мілан.
Духовне паломництво збагатиться щоденними Літургіями, молитвами біля чудотворних ікон, мощей святих відомих храмів Європи.

1 день:

Виїзд зі Львова.

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

Прибуття у Венецію. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

venetsia

В дорозі до Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших міст світу, у Венеції. День розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками міста. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію цього міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка відбудеться літургія. Після літургії вільний час, коли можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Також помилуватись красою зможемо, пливучи пароплавом по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг  у готель біля Риму.

3 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсії Римом: Ватикан, площа та Базиліка Св. Петра, молитва біля гробу Св.Івана Павла ІІБазиліка Св. Івана в Латерано, Святі Сходи.

Rome_1400x600px

Вечеря та нічліг в готелі.

4 день:

Сніданок. Літургія. Екскурсії містом: Базиліка Св. Павла (за Мурами) та Колізей (ззовні), Замок св. Ангела, Площа Навона, Фонтан ді Треві, Пантеон. 

17088

Вечеря та нічліг у готелі.

5 день:

Сніданок. Переїзд до Асижу. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

basilica-of-saint-francis-of-assisi

Асиж місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу: базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та базиліку Св. Клари.

Переїзд на вечерю та ночівлю в готель.

6 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Pliaji-Rima

Факультативна екскурсія до Падуї.

12325-wg-po-padua-basilika-justina-008

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, розташоване неподалік Венеції. За легендою, Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом багатьох століть, місто було важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись перед мощами якого приїжджають паломники зі всього світу.

7 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Мілану.

Milano

Мілан був заснований ломбардськими галлами в V ст. до н. е. В 292 р.н. е. став столицею Західної Імперії. В IV столітті був християнізований, а в 374-397 рр. був резиденцією Амброзіянського єпископату. В наш час Мілан важливий індустріальний центр Італії. Під час екскурсії ми відвідаємо Катедральний Собор Дуомо, оперний театр Ла Скала (ззовні); у храмах Мілану будемо молитись біля мощей св. Амброзія, св. Віктора, св. Наталії, св. Назарія.

8 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Нічний переїзд до Львова.

9 день:

Повернення до Львова.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 6 нічлігів у готелях, 6 сніданків та 3 вечері; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника та керівника групи; медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії; загальна вартість усіх екскурсій – €40 ; фікультативні екскурсії до Падуї (€15) та Мілану (€45); туристичний збір у готелях (city-tax); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.