fbpx
location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Різдвяний Будапешт, Відень та Прага

Казкова атмосфера Різдва, мільйони вогників, святковий настрій і Ви у Марія Повч, після цього – у Будапешті, потім у Відні а тоді й у Празі.  Уявили? А ми не тільки уявили, а й склали маршрут, замовили автобус та готелі і вже готові відправлятися у цю Різдвяну казку! Хто з нами?

1 день, 24 грудня:

Пізній виїзд зі Львова, перетин кордону, переїзд до Марія Повч.

2 день, 25 грудня:

Молитва біля чудотворної ікони в Марія Повч.
maria-powch1

Марія Повч – місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу копія чудотворної ікона Божої Матері. Ікона ця належить до так званих “плакучих” ікон. Сама Пресвята Богородиця привернула увагу цілого світу до цієї ікони 4 листопада 1696 р., коли люди на Богослужінні побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на цій іконі, і цей “плач” ікони Божої Матері тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила всі ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Божої Матері через цю ікону. Після того змінено назву села Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною, оригінал якої знаходиться у Відні. З часу написання ікони було три сльозіння у 1696, 1715, 1905 роках. Починаючи з першого сльозіння греко-католицький храм в Марія Повч невпинно притягує до себе спраглих до духовного поновлення зцілення душі і тіла паломників.

Переїзд до Різдвяного Будапешта. Екскурсія, Літургія, вільний час.

Сім красивих мостів зв’язують Пешт, Буду і Обуду – три історичні частини Будапешта, столиці Угорщини. Мандруючи містом, ми побачимо будівлю Парламенту, найбільшу в Європі, Собор св. Іштвана, освячений на честь першого короля Угорщини. У вільний час можна буде відвідати термали або здійснити прогулянку по Дунаю.

Переїзд на ночівлю в готель.

 

3 день, 26 грудня:

Сніданок. Переїзд до Відня. Літургія, екскурсія містом, вільний час.

«Серцем Європи» називають столицю колишньої Австро-Угорської імперії, а нині Австрії – Відень. Ближче познайомившись з містом, ми дізнаємося його історію. Побачимо Зимову резиденцію Габсбургів, династії, завдяки якій Австрія стала могутньою імперією; овальну церкву св. Петра зі смарагдовим куполом; Оперний театр – музичну Мекку не тільки Європи, а й усього світу. Після екскурсії можна буде скуштувати неповторну віденську каву і неймовірно смачний штрудель.

Переїзд на ночівлю в готель. 

4 день, 27 грудня: 

Сніданок, переїзд до Праги. Екскурсія, Літургія, вільний час.

Прага – столиця та найбільше місто Чеської Республіки. Значна частина будівель та споруд центральних історичних районів Праги — справжні витвори архітектурного мистецтва. Найвідомішими архітектурними пам’ятками є собор Святого Віта, будівництво якого велося понад 600 років, готичний Карлів міст збудований у XIV столітті з галереєю скульптур епохи бароко, астрономічні куранти на ратушній вежі (чес. Orloj).

Нічний переїзд до Львова.

5 день, 28 грудня:

Повернення до Львова.

Вартість виїзду: 165 євро + 200 грн (можлива оплата в гривні по курсу*)

* вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 2 нічліги у готелях зі сніданками, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на екскурсії – загалом 15 Євро. Можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.