fbpx
location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Свята Земля, Йорданія та Петра

Священна Земля світових релігій. Гори, які бачили Божих пророків. Море, яке пам’ятає Христа. Земля, де Бог з любові до нас приніс в жертву Свого Улюбленого Сина, і куди Христос повернеться у Славі. Свята Земля!

Унікальне паломництво святинями Ізраїлю та Йорданії – мандрівка неймовірними краями Близького Сходу. Приєднуйтесь!

Програма паломництва:

1 день:

Тель-Авів аеропорт – Ейн Карем – Вифлеєм

Збір групи в аеропорту. Переліт до Тель-Авіву.

Наше паломництво розпочнеться з церкви відвідин в Ейн Каремі, де Марія прийшла з візитом до св. Єлисавети і проголосила свій знаменитий “Магніфікат”. У нашу програму також входитиме церква св. Івана Хрестителя, що знаходиться на місці, де народився Хреститель. Відвідаємо печеру, де він і його матір ховались. Згодом ця печера стала місцем гробниці святої Єлизавети.

Ейн-Карем 01

Вечеря і нічліг в готелі в Вифлеємі.

2 день:

Оливна гора і гора Сіон

Після сніданку ми вирушимо на Оливну гору, щоб відвідати церкву “Pater noster”. Ця церква була побудована над гротом, де Христос, як вважають, вчив молитви Господньої. Насолодимося панорамним видом на Єрусалим,  пройдемо дорогою, якою Христос входив до Єрусалиму в Пальмову Неділю, відвідаємо каплицю Плачу Господнього, де Ісус плакав над долею Єрусалиму.

holy_land10

Далі рушимо до Гетсиманського саду і церкви всіх націй -“Базиліки агонії”, названої так на честь каменя в Гетсиманському саду, на якому Христос молився всю ніч, перш ніж він був заарештований. Після обіду переїзд на гору Сіон, де відвідаємо Церкву «Співаючого когута» – місце, на якому Святий Петро тричі відрікся від Спасителя. Потім завітаємо на місце Останної Вечері та до церкви Успіння Діви Марії.

Holy-Land_Jerusalem-Panorama1

Повернення в готель, вечеря і нічліг.

3 день:

Вифлеєм – Єрусалим

Після сніданку переїзд до Латинської парафії в Бейт-Сахурі. Розпочнемо неділю Службою Божою, а після обіду вирушимо на Поле пастухів, де Ангел Господній повідомив їх про народження Ісуса. Зайдемо в каплицю Ангелів. Після цього поїдемо на місце народження Ісуса – до церкви Різдва.

bethlehem2

Далі ми оглянемо Старий Єрусалим, зайшовши в нього через Ворота святого Степана. Відвідаємо церкву святої Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії, монастир Бичування, де римські солдати мучили Ісуса до Його розп’яття, пройдемо Хресною дорогою – Via Dolorosa, а потім вирушимо до храму Гробу Господнього.

holy_land2

Повернення в готель, вечеря і нічліг.

4 день:

Витанія-Єрихон-Кумран-Мертве море-Йорданія

Після сніданку вирушимо до Витанії, після чого переїдемо в Єрихон на літургію.

holy_land25

Після літургії попрямуємо до Мертвого моря і відвідаємо Кумран, де були виявлені сувої Мертвого моря. Проїхавши вздовж берегів Мертвого моря, зупинимось для купання та відпочинку.

dead-sea

Після відпочинку на Мертвому морі перетнемо кордон з Йорданією.

Переїзд в готель, поселення, вечеря і нічліг.

5 день:

Петра – Мадаба – гора Нево – Амман

01532132321

Після сніданку вирушимо до стародавнього міста Петри –  одного з нових семи чудес світу. В центрі міста Мадаба відвідаємо церкву святого Георгія, щоб побачити дивовижну Мадабську мозаїчну мапу.

Madaba_Jerusalem_Mosaic

Продовжимо день, заїхавши на гору Нево. Саме звідси Мойсей побачив землю обітовану незадовго до своєї смерті (Повторення Закону 34: 1-5). З гори відкривається чудовий вид на річку Йордан і Мертве море. Ввечері насолодимося екскурсією містом Амман.

Mt+Nebo_small

Поверннення в готель на вечерю і нічліг.

6 день:

Джераш – гора Тавор – Кана Галилейська – Назарет

Після сніданку ми залишаємо готель, щоб відвідати Джераш, а потім повернемось в Ізраїль.

Jerash.-Jordan2

Продовжимо день поїздкою на гору Тавор,  переїдемо до Кани Галилейської – місця першого чуда Ісуса Христа, де одружені зможуть поновити шлюбні обітниці. Далі нас чекатиме Назарет, базиліка Благовіщення, де Архангел Гавриїл з’явився Марії, а потім відвідаємо Храм святого Йосифа, джерело Діви Марії. Після цього вирушимо до Сепфоріса.

holy_land23

Переїзд в готель на вечерю і нічліг.

7 день:

Табха-Тиверія – Вифлеєм

Цей ранок розпочнеться з гори Блаженств, де Ісус виголосив Свою нагірну проповідь. Потім переїдемо до Табхи, щоб побачити Храм помноження хлібів і риби, а також Мінзу Крісті – церкву Первенства Петра, де Ісус Христос з’явився апостолам після Свого Воскресіння. Вирушимо до Капернауму, де Ісус жив протягом значного часу. Завершимо цей чудесний день прогулянкою у човні по Галилейському морю.

holy_land13

Переїзду готель на вечерю і нічліг.

8 день:

Виліт з аеропорту Тель-Авіва

Після сніданку переїзд в аеропорт Тель-Авіва. Повернення в Україну.

 

У вартість поїздки входить: cупровід священика; авіапереліт; всі трансфери згідно програми; проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками та вечерями; медичне страхування; екскурсії згідно програми; дипломований гід та супроводжуючий.

У вартість поїздки не входить: вхідні квитки згідно з програмою та чайові водієві і гідові (50 $ від особи); факультативні програми: обід з рибою Св. Петра (20 – 25 $ від особи); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Пропонуємо почитати корисні поради по зборах в Паломництво до Святої Землі

[facebook_pixel event_code=”ViewContent”]