location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Свята Земля з ночівлею в кібуцах та у бедуїнів

Священна Земля світових релігій. Гори, які бачили Божих пророків. Море, яке пам’ятає Христа. Земля, де Бог з любові до нас приніс віддав на жертву Свого Улюбленого Сина. Свята Земля! Цього разу ми вирішили додати до цього паломництва щось нове. Тому одну з ночей ми проведемо в унікальній ізраїльській комуні – кібуцах. А також заночуємо у бедуїнів! Тож це паломництво буде незабутнім!

Програма паломництва:

 1 день:

Зустріч в аеропорту, виліт до Тель-Авіва. Приліт в місцевий аеропорт. Трансфер на нічліг до готелю у Вифлеємі.

bethlehem3

2 день:

Сніданок. Переїзд до Єрусалима, Оливна гора, Монастир “Pater noster”. Панорама Єрусалима. Церква “Dominus Flevit” (“Сльоза Господа”). “Церква Всіх Націй” – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Церква “Співаючого когута”.

Панорама Єрусалима

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

3 день:

Сніданок. Вифлеєм, Храм Різдва Христового, Молочна печера. Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці, полн пастушків.

dsc_0888_birthplace_of_jesus21

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4 день:

Сніданок. Гора Фавор. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Храм св. Йосифа. Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць для одружених паломників.

holy_land15

holy_land11

Переїзд на вечерю та ночівлю до готелю в кібуці на березі Галилейського моря.

 

Кібуци – невеликі сільськогосподарські поселення – один із символів Ізраїлю. Вони побудовані на принципах соціальної рівності та взаємодопомоги на зразок усім нам знайомим колгоспам. Але зараз порівнювати ці два явища просто неприпустимо. Бо кібуци вийшли на просто неймовірний рівень розвитку. До прикладу, жителі кібуців – це лише 1,5 % усього населення Ізраїлю, та вони утримують 50 % усього сільського господарства і 6-7 % промисловості. Секрет кібуців у громаді, яка завжди була згуртованою і не боялась змін заради збереження своїх господарств.

Більше про ці унікальні ізраїльські комуни дивіться у сюжеті телеканалу ICTV

5 день: 

Снідано.  Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – церква Первенства Петра. Галилейське море. Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа.

holy_land13

Переїзд до поселення бедуїнів Kfar Hanokdim. Катання на верблюдах. Традиційна бедуїнська вечеря та чайна церемонія.

Бедуїни за своїм походженням є вихідцями з території сучасної Саудівської Аравії, які прийшли в пустелю Негев в VII ст. (На хвилі мусульманських завоювань). В даний час чисельність ізраїльських громадян бедуїнського походження наближається до 150 тис. Ізраїльські бедуїни поділяються на «південних» і «північних», значно різняться за своєю культурою. Менша їх частина (північні) протягом останніх 100-150 років осіла на півночі Ізраїлю (поселення Аль-Гейб, Заразір) і традиційно займається землеробством. Основна ж маса ізраїльських бедуїнів ( «південні») проживає в пустелі Негев і основним їхнім заняттям було і досі залишається кочове тваринництво (переважно вівчарство). Їх традиційним вбранням являє галабея, біла туніка, і куфия – головний убір з тканини і двома бавовняними обручами.

Нічліг у шатрі у бедуїнському поселенні біля гори Масада.

6 день:

Сніданок у поселенні бедуїнів. Відвідання Національного парку Масада.

Відпочинок на Мертвому морі.

Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у ріці Йордан.

holy_land19

За можливості відвідаємо місто Єрихон. Повернення до готелю у Вифлеємі. Вечеря.

7 день:

Сніданок. Вифезда – “овеча купіль”. Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Стіна Плачу.

holy_land26

holy_land16

holy_land1

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

8 день:

Ранкове виселення з готелю. Переїзд до аеропорту, виліт із Тель-Авіва. Закінчення прощі.

У вартість поїздки входять: Супровід священика; авіапереліт; всі трансфери згідно програми; проживання в 3*-4* готелях зі сніданками та вечерями; медичне страхування; екскурсії згідно програми; дипломований гід та провідник.

У вартість поїздки не входять: Вхідні квитки згідно з програмою та чайові обслуговуючому персоналу (50 $ від особи). Програма в кібуцах та бедуїнів – 25 $). Факультативні програми: обід “рибою святого Петра” (20 – 25 $ від особи); можливе одномісне поселення за додаткову оплату.

Документи, які необхідно буде надати для здійснення паломництва – тут .

Пропонуємо почитати корисні поради по зборах в Паломництво до Святої Землі.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.