location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Реколекції на морі в Китаї

"Католицька церква та інші релігії світу"

Паломництво в Китай – звучить дуже незвично і навіть кумедно. Але не робіть поспішних висновків, особливо якщо вийти за межі наших традиційних уявлень, Бог, який є Творцем Всесвіту, створив також і цю країну, і цю для нас екзотичну природу. І може на фоні двомільярдного населення Китаю, 20 мільйонів місцевих християн практично непомітні, але вагомі та цінні, щобільше, в таких обставинах проживання.
Реколекційні науки про пізнання ролі християнства серед інших народів, культур та релігій, а також шоденна Євхаристія стануть для кожного учасника духовною поживою та можливістю зростання. Скористайтесь нагодою!

День 1, 28.05:

Виліт з Києва (Бориспіль) о 6:10. Орієнтовна тривалість перельоту складає 15 годин.

День 2, 29.05:

Приліт о 01:00 на о. Хайнань. Трансфер (орієнтовна тривалість 2 год.) та раннє поселення у готель Wyndham Hainan Clearwater Bay Resort 5*. Готель розташований на першій береговій лінії, оточений ландшафтними садами з елементами південно-східного дизайну. Він знаходиться на території бухти Clear Water Bay (Бухта чистої води), яку називають другими Гаваями.

Сніданок. Літургія. Реколекційні науки “Католицька церква та інші релігії світу”. Відпочинок на пляжі або на території готелю. Тут знаходиться 2 відкритих басейни. Також безкоштовно можна користуватись тренажерним залом та волейбольним майданчиком на пляжі.

Острів Хайнань – єдиний регіон Китаю, що лежить в тропічному кліматичному поясі. 

Вечеря в готелі.

День 3-8, 30.05-4.06:

Літургія. Сніданок. Літургія. Реколекційні науки “Католицька церква та інші релігії світу”. Відпочинок на морі або на території готелю. За бажанням можна поїхати в м. Санья.

Місто Санья, або як його називають “Східні Гаваї”, є найпівденнішим містом острова Хайнань, відомим своїми тропічними пляжами. У місті є дві офіційно відчинені церкви – Хуншанська церква(що на зображенні) та церква Юнкун (або Риболовецька селищна церква). 

Давня ікона християнських святих у Китаї

Біблія на китайській мові

На острові Хайнань можна взяти участь в багатьох екскурсійних програмах. Рекомендуємо відвідати термальні озера Няньтянь (при групі 4-7 осіб вартість з особи орієнтовно – 90$), заповідник Острів мавп (при групі 4-7 осіб вартість з особи орієнтовно – 90$).

На острові Хайнань розташована ще одна примітна пам’ятка – унікальний курорт Чжуцзян Наньтянь, або, як їх в народі називають Термальні джерела. Наньтянь є одним з найпопулярніших місць в Китаї. Термальні джерела являють собою 67 басейнів насичених мінеральною водою з температурою від 30 до 60 градусів. Кожен з них має своє призначення – один містить в собі настої заспокійливих і розслаблюючих трав, а інший навпаки – містить кофеїн і надзвичайно бадьорить тіло і дух! Так само є басейни з рибками піраньями, які поїдають ороговілі шари шкіри, басейни з вином, молоком, з мінеральними елементами – фтор, кальцій, марганець, цинк. Басейни розташовані в тропічному парку серед кокосових пальм, надаючи цьому місцю особливий вид. Для дітей є великий басейн (неглибокий) з гірками на дитячих майданчиках.

Острів Мавп – єдиний в світі тропічний острів-заповідник, в якому мешкають близько 1500 особин макак-резусів. Він розташований на південно-сході острова Хайнань, в 14 км від міста Ліншуй, поруч з рибальським селом Сінцунь. У заповідник можна потрапити або на катері, або по найдовшій в Китаї надводної канатній дорозі, протяжністю 2138 метрів. Під час поїздки з кабіни відкривається мальовнича панорама морського узбережжя і рибальського селища, побудованого на воді. 

Заповідник розташований на території площею 10000 квадратних кілометрів, 95% якої займає тропічний ліс. У заповіднику для мавп побудований великий басейн, є гарячі джерела, в яких макаки приймають водні процедури. На вході в заповідник зазвичай “чергують” кілька макак з прапорами в лапах, вітаючи таким чином гостей Острова Мавп. Макаки абсолютно не бояться людей, підходять зовсім близько і дуже люблять фотографуватися з відвідувачами. Однак, не варто забувати, що мавпи – дикі тварини. Вони можуть бути агресивними і дуже нав’язливими, особливо, якщо “вирішать”, що у відвідувача є що-небудь їстівне. У спекотні дні мавпи влаштовують веселі ігри у воді і справжнісінькі змагання з плавання. 

Після відвідин заповідника можна провести час на великому піщаному пляжі і продегустувати страви з морепродуктів в ресторанчиках, розташованих прямо на риболовецьких плотах.

Вечеря в готелі.

День 9, 05.06:

Сніданок. Виселення з готелю. Виліт з Китаю о 03:00. Приліт до Києва (Бориспіль) о 11:10.

 

У вартість входять: авіапереліт, транфер, проживання в двомісному номері зі сніданками та вечерями, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість не входить: витрати на екскурсії.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.