location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Християнський відпочинок на морі Калабрії

Чіро Маріна – один з найпопулярніших морських курортів Італії знаходиться в регіоні Калабрії, на узбережжі Іонічного моря. Його територія, включає близько 16 км пляжу. Чіро Маріна впродовж тривалого часу зберігає за собою Блакитний прапор, що відображає чистоту та якість морської води і пляжу та Зелений прапор, як ознаку сприятливого пляжу для дітей Місто оточене виноградниками, оливковими гаями та полями.

1 день:

Ранковий виїзд зі Львова до Польщі, трансфер в Аеропорт. Переліт до Італії, Lamezia Terme. Трансфер з аеропорту до готелю (2 год). Поселення в готель Miramare 3*.

фото з www.daydreams.it

Відпочинок на морі. Факультативна екскурсія по Чіро Маріна та відвідини фабрики з виготовлення морозива. Ласування найкращим морозивом у Чіро Маріна.

2 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня факультативна екскурсія до Санта Севервина.

Санта-Северина – стародавнє середньовічне село, розташоване посеред мальовничого горбистого ландшафту між Іонічним морем і горами національного парку – заповідника Сіла.

Санта Северина – одна з перших християнських єпархій Європи. Місто було митрополичим осідком, безпосередньо залежним від Візантії. Санта-Северина була батьківщиною папи Захарії (понтифіка з 741 по 752 рік). У цьому селищі знаходяться давні християнські церкви, і грецька хрещальня.

Ще однією особливістю цього міста є величезна і могутня фортеця з численними укріпленнями, які впродовж історії кілька разів розширювалися і змінювалися у відповідності до потреб військової інженерії.

3 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Факультативна екскурсія до Капо Колонна, відвідини археологічного музею, молитва перед чудотворною іконою Богородиці.

Католицька церква збудована василіанськими ченцями між 11 і 13 століттями на честь ікони Богородиці Санта-Марія-ді-Капо Колонна. В ній знаходилась чудотворна грецька ікона Богородиці Годувальниці. У даний час оригінальна ікона знаходиться в Катедральному соборі у м. Кротоне.

До наших часів у археологічному парку Капо Колонна збереглась одна колона заввишки 8 метрів давньогрецького поганського святилища.

Факультативна екскурсія до фортеці в Ла Кастелла.

До найпривабливіших фортець Калабрії належить арагонський замок Ла Кастелла який перетворився на символом культурного туризму в регіоні. Фортеця оточена морським заповідником Капо Ріццуто завдяки цьому з замку можна насолоджуватися прекрасним видом на Іонічне море та мальовничу природу. У селищі знаходиться єдина парафіяльна церква збудована на честь відвідин Пресвятою Богородицею своєї тітки Св. Єлизавети.

4 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. Після обіду факультативне відвідання винних заводів та дегустація вин.

Місто Чіро Маріна відоме виробництвом різноманітних видів вина під маркою Чіро ДОК (Cirò DOC, а тому ще має назву «Міста Вина». У місті та його околицях  працюють близько 20 різноманітних заводів по виробництву вина. Вино виготовляється з місцевого винограду сорту Галіоппо Gaglioppo під трьома видами: червоне, рожеве і біле.

5 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. В другій половині дня факультативнна екскурсія по м. Кротоне.

Кротоне – одне з найдавніших міст європейської цивілізації. Представляє собою гравітаційний полюс тридцяти муніципалітетів, які в XV столітті отримали назву  Маркізіат Кротоне. У історичному центрі помилуватися численними палацами, оглянути різноманітні пам’ятки архітектури: палаци баронів, церкви та монументи. Це грецьке місто, засноване в 709-708 рр. до н.е. Однією архітектурних історичних особливостей м. Кротоне є Замок Карла V.

Особливо красивими архітектурними пам’ятками м. Кротоне є церкви ДʼУомо, Санта Кьяра, Сан Джузеппе, Палац Барракко, палац Галлучьо.

6 день:

Сніданок. Відпочинок на морі.

7 день:

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт до Польщі, трансфер автобусом до Львова.

Вартість: 300 євро + 200 грн. 330 євро + 200 грн + авіапереліт 200-230 євро (оплата в грн. по курсу) – при оплаті завдатку до 15 липня.

У вартість подорожі входить:

  • проживання 7 днів і 6 ночей на морі у готелі зі сніданками,
  • супровід керівника групи та духівника,
  • медичне страхування,
  • трансфери зі Львова до Польщі в аеропорт, трансфер в Італії до готелю.

У вартість подорожі не входить:

  • громадський транспорт у містах відвідання,
  • факультативні екскурсії згідно маршруту,
  • особисті витрати.

Для дітей молодше 12 років є знижка 25 євро.

Вартість факультативних екскурсій складає від 5 до 20 євро за екскурсію при мінімальна кількість учасників – 20 осіб.