location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Християнський відпочинок у Дубаї (ОАЕ)

Мандрівка в Об’єднані Арабські Емірати – можливість доторкнутися до загадкового ісламського світу. Чудова нагода побачити Дубай, що активно розвивається і постійно дивує туристів з усього світу та вражаючу столицю ОАЕ, місто Абу-Дабі з величними мечетями та унікальною природою.

Не забудьмо і про духовну складову паломництва. Щоденна Євхаристія стане можливістю для кожного учасника отримати духовну поживу і можливість зростання.


Давайте відкривати світ разом!

1-й день

Виліт з аеропорту Бориспіль до Дубай (19:50). Приліт в місцевий аеропорт о 02:00. Трансфер до готелю Al Khoory Atrium Hotel.

2-й день

Сніданок. Відпочинок на морі

Дубай – найбільше місто Обєднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), одне з найцікавіших міст у світі. Зараз це туристичний, культурний, економічний центр, що динамічно розвивається.

16:00 виїзд до Dubai Mall – найбільшого торгівельного центру.

Дубайський акваріум і Підводний зоопарк (вхідні квитки $15-20) 

Дубайський акваріум розташований в торгівельному центрі Dubai Mall. В ньому мешкають 33 тис. водних тварин, серед яких акули, скати та інші морські риби. Суцільна передня скляна панель акваріума в 2010 році була занесена в книгу рекордів Гіннеса як найбільша.

Фонтани

Музичний фонтан в центрі Дубая – один з найбільших та найвищих у світі. Його довжина становить 275 м, а висота струменів досягає 150 метрів, що приблизно дорівнює висоті 50-поверхового будинку. Фонтан підсвічений 25 кольоровими і 6600 точковими прожекторами. Відкритий в травні 2009 року.

The Dubai Fountain rises in a choreographed sequence of water, light, and music.

Бурдж Халіфа (квиток $40-45 дол – підйом на 124-125 поверх)

Хмарочос Бурдж Халіфа – поки що найвища споруда у світі, висотою 828 м (162 поверхи). Відкритий 4 січня 2010 року. Найвищий оглядовий майданчик хмарочоса розміщений на висоті 442 м.

3-й день

Сніданок. Екскурсія в Абу Дабі ($75) – столицю ОАЕ.

Мечеть шейха Заїда – найбільша мечеть в ОАЕ та шоста за розміром у світі. Навана на честь шейха Заїда бен Султана Аль Нахайана, засновника і першого президента ОАЕ. Одночасно молитися в цій мечеті може більше 40 тисяч віруючих. Спорудження мечеті завершено 2007 року.

Мечеть налічує 80 куполів, прикрашених білим мармуром. Основний заввишки 70 м і більше 32 м в діаметрі. Зовні мечеть налічує 1096 колон і 96 в основному молитовному залі.

  • Лувр – художній музей, відкритий 2017 року. До колекції Лувру Абу-Дабі увійшли експонати різних епох і цивілізацій, у тому числі картини Пікассо, Гогена, Мане, Магрітта, Белліні тощо.

Манґри – це ліси, які заселяють періодично затоплювані ділянки морських узбереж та гирл рік, і є захищеними зі сторони моря кораловими рифами чи дрібними островами. Манґри ростуть у солоній воді.

У Jubail Mangrove Park прокладені дерев’яні доріжки, побудовані над водою в манґрових заростях. Всього створено три маршрути: найдовший становить 2 км, а найкоротший – 1 км. Парк починає працювати з 09.00 до заходу сонця і на поточний момент є безкоштовним. Весь маршрут розділений на тематичні зони. Під час прогулянки можна спостерігати за рибами, крабами, птахами та іншими тваринами.

4-й день

Сніданок. Відпочинок на морі

Піша прогулянка по Дубаю: Старе місто історичний р-н Аль Фагіді, музей +залив Дубай Крик

Район Аль-Фагіді відомий Історичним кварталом із такими традиційними будівлями, як форт Аль-Фагіді XVIII ст., де тепер розміщено виставки Музею Дубая, присвячені пірнанню за перлинами.
Дім шейха Саїда-Аль-Мактума – колишня королівська резиденція, де зараз представлено старі фотографії та документи, а в Історичному й Дайверському селищах розміщено копії мазанок із гончарями та ювелірами за роботою.

5-й день

Вільний день.

6-й день

Сніданок.

Поїздка в Мусандам, Оман ($85) – 5-годинна прогулянка на дерев”яному кораблі “доу”, обід, плавання з маскою+трубкою і риболовля

Султанат Оман – держава, що межує з ОАЕ.
Мусандам – губернаторство в Омані. Славиться своїми дивовижними пейзажами на морському узбережжі, вузькі бухти тут нагадують норвезькі фіорди.

7-й день
Сніданок. Виселення з готелю о 12:00 

Відпочинок на морі, шопінг, факультативні екскурсії.

Переїзд до аеропорту

Виліт з Дубай о 03:20 (приліт в Україну о 08:10).

Повернення в Україну!

Факультативні екскурсії:

Круїз в світлі вогнів великого міста ($20-25)

  • Місто в місті, дубайська Венеція – Мадінат Джумейра 

Прогулянка на абрі (човні) з виглядом на Бурдж аль Араб (Парус) – 82 дірх = $23 (за бажанням, можна просто прогулятися)

У вартість поїздки входять: авіапереліт; проживання в готелі зі сніданками (6 ночей); трансфер аеропорт – готель – аеропорт; медичне страхування.

У вартість поїздки не входять: екскурсії; проїзд громадським транспортом або таксі; туристичний збір $13 за весь період проживання.