location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (067) 323-49-01, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Духовно-відпочинкова мандрівка до Єгипту (Хургада)

Країна найдавнішої в світі цивілізації, Єгипет, виглядає на перший погляд типовою ісламською державою. Але досить уважно озирнутися на вулицях, щоб із сотень незвичної форми хрестів, які, ніби квіти, розпускаються під спекотним сонцем, помітити ненав’язливу присутність християнської меншини. Запрошуємо і Вас разом із Рафаїлом відвідати цю колоритну та теплу країну!

1 день:

Виліт зі Львова. Переліт до Хургади (Єгипет). Трансфер з аеропорту до готелю Otium Pyramisa Beach Resort 5*.

Готель розташований прямо на березі Червоного моря. На території працюють 2 відкриті басейни, 2 дитячі, дитячий клуб і аквапарк. Гості можуть безпосередньо вийти до піщаного пляжу (перша лінія). До послуг гостей ресторан з обслуговуванням по меню, 5 барів і головний ресторан, де подають страви інтернаціональної кухні. Безкоштовно входять: рушники для басейну / пляжу; шезлонги / пляжні крісла; бар біля басейну.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

2 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

3 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія в Луксор  (орієнтовно 50$ з особи).

Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Луксор, раніше відоме як стародавнє місто Фіви, прекрасне місто єгипетського бога Амон Ра, є одним з найбільш затребуваних туристичних напрямків. Він почав полонити туристів, ще починаючи з греко-римських часів. Основні його пам’ятники це Луксор, Карнак, Хатшепсут і Рамзес III.
Саме місто складається з трьох частин: Луксор на східній стороні Нілу, місто Карнак і місто Фіви на західній стороні Нілу на протилежній стороні від Луксора.

Карнатський храм.

Корабликом по р. Ніл. По іншій стороні ріки можна відвідати плантацію бананів (за додаткову оплату); долину фараонів (у вартість входить спускання у 3 гробниці; гробниця Титутхамона за додаткову оплату); магазину-музею папірусу – тут можна побачити, як виробляється папірус).

Обід. Відвідини Колосів Мемона; алябастрової фабрики.

Повернення до готелю. Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

4 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

5 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до Єгипетської Венеції (вартість орієнтовно 40$). Кораблик до Венеції – Ельгуна. Пливемо дивитись на корали – плавання у відкритому морі (снорклінг). Катання на банані/таблетці. Обід на кораблику з морськими продуктами.

Пливемо у відкрите море, щоб подивитись на дельфінів. Рибалка.

Повернення до готелю. Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

6 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

7 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Факультативна екскурсія до коптських монастирів (вартість орієнтовно 50-60$ – залежно від кількості осіб).

На північ від Хургади в 250 км, на тлі красивих гір Східної пустелі, знаходяться два найстаріших монастиря – Св. Павла і Св. Антонія. Побувати в них і помолитись біля реліквій варто кожному, адже саме тут, на землі Єгипетській, багато століть тому з’явилося чернецтво. Тут жив Антоній Великий, що пішов в юності в пустелю і вів аскетичний спосіб життя. У нього з’явилися послідовники. Таким чином з’явилася перша християнська громада, а Св. Антоній вважається «батьком монашества». Після його смерті ченці заснували найдавніший християнський монастир.
Тут зберігаються рідкісні старовинні ікони, в їх число входить копія ікони Володимирської Божої Матері, і найдавніші письмена арабською і коптською мовами.
Інший монастир — св. Павла — заснований на місці відокремленої печери, де до кінця життя жив св. Павло. Згідно з легендою, преподобний за поживу мав лише воду і хліб, який приносили йому з волі Божої вороном. Над печерою знаходиться стародавня церква, на стінах якої у дуже хорошому стані збереглися  найдавніші фрески. До слова, тут знаходяться мощі св. Павла.

Відвідання печери, де жив св. Антоній останні 20 років життя.

Вечеря. Реколекційна зустріч. Ночівля в готелі.

8 день:

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

У вартість входять: авіапереліт; трансфер згідно з програмою; проживання в 2-місних номерах та харчування (all inclusive) в готелі; супровід духівника та керівника групи; базове медичне страхування та відкриття візи!

У вартість не входять: ПЛР-тест та витрати на екскурсії.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Години вильоту можуть бути змінені авіакомпанією.