location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Італія: велична і незнана

з відпочинком на морі в Пескарі

Зараз вже важко когось здивувати Венецією, чи Римом. А от знайти людину, що була на островах Венеції – Мурано, Бурано, Торчелло і Лідо набагато важче! Тому ми склали маршрут маленькими, проте неймовірно красивими та затишними містечками Італії, який пролягатиме вздовж узбережжя Адріатичсного моря. Та навіть серед них є ті, що вражають своєю історією! Наприклад місце євхаристійного чуда – Ланчано; або ж одна з найменших країн світу – Найсвітліша республіка Сан-Марино. Та ще багато-багато цікавого і незнаного! Тож поїхали разом відкривати Італію по-новому! 


1 день:

Виїзд зі Львова.

2 день:

Приїзд до Венеції.

Ви знали, що Венеція – це не лише Площа св. Марка та навколишні вулиці, правда? Тож тут розпочинається наша мандрівка островами ВенеціїМурано, БураноТорчелло і Лідо.

Говорячи про Венецію, ми не в останню чергу згадуємо знамените венеціанське скло, вироби з якого високо цінуються у всьому світі. А от побувати на батьківщині легендарних склодувів ви можете, відвідавши острів МураноЦе справжнє «місто в місті»: на Мурано навіть є свої церкви та палаци. Але туристів, звичайно, привертають не вони, а Музей скла і сувенірні крамнички, де можна відшукати витончені і дивовижно красиві вироби зі справжнього муранського скла. А ще лише за кілька євро тут можна потрапити в майстерню склодува і самому поспостерігати за процесом виготовлення крихкого дива!

Після цього завітаємо на острів Бурано. Це невелике поселення приваблює своєю неймовірно життєрадісною атмосферою, яку створюють фасади будиночків, ніби пряникових, пофарбованих у всі кольори веселки. Вважається, що такий незвичайний вигляд вулиці Бурано набули, щоб в туман рибалкам було легше орієнтуватися в пошуках суші. Зараз ця особливість Бурано навіть охороняється урядом – власникам будинків заборонено перефарбовувати їх без дозволу. А колір можна вибрати лише із затвердженого списку, щоб не порушити загальну гармонію.

 Торчелло. Колись цей острів був найбільш розвиненим у Венеціанській лагуні, і при його скромних розмірах тут проживало аж 20 000 чоловік. Зараз же – це тихе і відокремлене місце, де можна ненадовго сховатися від натовпів туристів. Тут залишились унікальні ранньохристиянські базиліки, багато з яких дійшли до нашого часу практично в первинному вигляді – з плином століть ці храми не піддавались реконструкції. 

Переїзд на о. Лідо.

Це острів завдовжки 11 км, який одним довгим боком повернутий до Венеції (з цього берега відкривається мальовничий вид на Венеціанську лагуну і, власне, Венецію), а з іншого боку – відкрите Адріатичне море. Уздовж майже всього цього берега тягнуться красиві піщані пляжі. Крім того, на Лідо є церква з мощами святого Миколая, де у нас ьуде літургія.

Переїзд на нічліг у готель.

3 день: 
Сніданок, переїзд до Равенни.

Равенна – місто з цікавою і багатою історією, справжня скарбниця мистецтва, історії та культури, відоме світу завдяки його мозаїкам. Вісім пам’яток пізньої Античності включені в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Але унікальним це місто роблять пам’ятки періоду древньої Візантії, які є одними з найбільш збережених в Італії. Крім цього місто відоме як місце смерті легендарного Данте Аліг’єрі – одне з найбільш таємничих поетів Середньовіччя, основоположника сучасної італійської мови.

Переїзд до Сан-Марино. 

san-marino

Сан-Марино, офіційна назва якого Найсвітліша республіка Сан-Марино, є однією з найменших країн світу, і розташована всередині Італії, на схилі гори Титано. Цікавим є те, що попри те, що більше 97% населення сповідують католицьку віру, у Сан-Марино відсутня єпископська кафедра. Історично склалося, що різні парафії в Сан-Марино були розділені між двома італійськими єпархіями, в основному — між єпархіями Монтефельтро та Ріміні.

Переїзд на нічліг у готель.

4 день:
Сніданок, переїзд до Лоретто.

Прекрасне місто Лоретто височіє в оточенні сільських пейзажів області Марке. Своєю славою він зобов’язаний храму, де зберігається і шанується Свята Хатина Богородиці (Santa Casa della Vergine Maria), священне місце, назване Папою Іванном Павлом II  «істинним серцем поклоніння Діві Марії в християнському світі».

Переїзд до Пескари. Відпочинок на морі.

У 155 км від Риму, на узбережжі Адріатичного моря, розкинувся мальовничий морський курорт Пескара. Це велике портове місто Італії, адміністративний центр регіону Абруццо. Пескара добре відома і улюблена як туристами, так і самими італійцями за цілюще повітря, прекрасні пляжі, протяжністю 18 км., цікаві пам’ятки. 

Переїзд на нічліг у готель.

 5 день:

Сніданок, літургія. Відпочинок на морі в Пескарі. Факультативні екскурсії до Монопелло та Ланчано.

Тут ми відвідаємо місце де у 8 столітті відбулось чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінились на Тіло і Кров у Ланчано.
Або ж відвідаємо містечко Монопелло. Відріз тканини з Манопелло розміром 17 на 24 сантиметри, містить зображення чоловіка з бородою. Після різноманітних дослідів стало зрозуміло, що зображення цілковито відповідає зображенню на знаменитій Туринській плащаниці, з тією різницею, що Туринська плащаниця містить фотонегатив зображення, в той час як на хустці зображення позитивне. За теорією, перед тим, як загорнути Тіло Христа у плащаницю, як про це пишуть євангелисти, учні прикрили Його обличчя невеликим шматком тканини. Саме ця тканина і зберігається в Манопелло.

 6 – 7 день:

Сніданок, літургія. Відпочинок на морі в Пескарі.

Нічліг у готелі.

8 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі в Пескарі. Переїзд до Верони.

Нічліг в готелі.

 9 день: Літургія, сніданок. Екскурсія Вероною, вільний час.

Верона — місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Тут знаходиться відома каплиця св. Франциска АссизькогоТакож побачимо величний Катедральний собор, Базиліку св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти.

Нічний переїзд до Львова.

10 день: повернення до Львова ввечері.

Вартість виїзду: 420 євро

У вартість поїздки входить: 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату;  Витрати на міський транспорт, екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 40 Євро, кораблик по островах Венеції – 25 євро.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.