location_on м. Львів, вул. Винниченка 22      phone (098) 006-77-98, (093) 877-98-93, (050) 211-97-02

Італія літаком: Рим, Неаполь, Сан Джованні Ротондо

з відпочинком на морі в Салерно

Для більшості людей Італія асоціюється з Венецією, Римом та Ватиканом. Та це далеко не все! Це і батьківщина багатьох улюблених святих, неймовірні морські узбережжя, стародавні міста, захоплююча природа та просто земля, з якої писали історію. 

У цьому паломництві поєднуються духовний відпочинок з фізичним, сучасні міста із стародавніми, високі гори із морськими узбережжями! І ми вже не можемо дочекатися, коли разом із Вами вирушимо у це чарівне паломництво! Ви теж?

День 1, 02-06, неділя:

Виліт до Риму.

День 2, 03/06, понеділок:

Приліт до Рима. Поселення в готелі та ночівля.
Сніданок в готелі. Екскурсія містом, літургія.

У цей день ми почнемо наше знайомство з вічним містом – Римом. Відвідаємо одну з найгарніших площ Рима, – площу Навона, античний храм всіх богів Пантеон, найвеличніший фонтан Рима, Фонтан ді Треві. Та найважливішим об’єктом для усіх буде резиденція Папи Римського – Ватикан. Ми потрапимо всередину Базиліки Св. Петра. Обережно! Вас може зболіти шия, бо захочеться розглянути всі розписи на стелі та стінах!  

Опісля пройдемось до замку Св. Ангела (ззовні).

Вільний час в Римі. Повернення на нічліг у готель.

День 3, 04/06, вівторок:

Сніданок в готелі. Екскурсія, Літургія, вільний час в Римі.

На другий день нашого знайомства з Римом ми  відвідаємо Базиліку Св.Павла (за мурами), Базиліку Святого Івана на Лятерані та славнозвісний Колізей (зовні).  Ще одним важливим та неймовірно цікавим пунктом нашої подорожі будуть Святі Сходи в Римі. 

За переказами саме цими сходами підіймався Христос на суд до Пилата. 28 мармурових сходинок, деякі з краплями крові, захищені дерев’яним каркасом. У Римі вони з 326 року завдяки св. Олені. Паломники повторюють сходження Христа цими сходами у тихій молитві навколішки. Стіни каплиці Святих Сходів прикрашають середньовічні фрески, що наче розповідають паломникам про останні години Христа та дозволяють супроводжувати Його в мандрівці від останньої вечері з учнями до моменту вознесіння. «В епоху Середньовіччя люди не читали, вони приходили до Церкви, бачили зображення і таким чином входили в атмосферу молитви та зосередження.» CREDO

 

Вільний час в Римі. Повернення на нічліг у готель.

День 4, 05/06, середа:

Cніданок, переїзд до Неаполя. Екскурсія, літургія, вільний час.

Неаполь – італійське місто, столиця адміністративної області Кампанії. Розташоване біля підніжжя Везувію, що ніяк не бажає заснути. Він поєднує в собі риси сучасного мегаполісу і пам’ятки археології під відкритим небом.

Факультативна екскурсія одним з наймальовничіших узбережь Італії – Амальфі (вартість уточнюється) або вільний час в Неаполі.


Повернення на ночівлю в готелі.

День 5, 06/06, четвер:

Сніданок, переїзд в Помпеї. Екскурсія, літургія.

Помпеї – місто, що застигло у часі. Це єдине місце, де можна побачити як виглядало життя та побут римлян першого століття!
Воно було знищене виверженням Везувію в 79 році. Виверження тривало вже два дні, коли через раптову зміну вітру на місто випала гігантська хмара палаючого попелу, причому це сталося зовсім несподівано – велика частина жителів була захоплена зненацька. Сьогодні Помпеї — це й невелике містечко, типове для півдня Італії, і велика археологічна територія на його околиці. Щось на кшталт музею під відкритим небом. Його унікальність полягає в тому, що вулканічний попіл “законсервував” архітектуру й побут давніх римлян саме в такому вигляді, як це було в ті прадавні часи.

Після екскурсії містом усі, хто не злякається піднімуться до самого кратера вулкану Везувій.

Вулкан Везувій – діючий вулкан, розташований на півдні Італії. Везувій – один з найвідоміших вулканів у світі. На території Італії відомо три діючих вулкана.
Крім Везувію це вулкан Етна, розташований на острові Сицилія в Середземному морі, і вулкан Стромболі на Ліпарськіх островах Тірренського моря. Вулкан Везувій – єдиний вулкан на території європейського континенту, всі інші вулкани Європи перебувають на островах.

Переїзд з Помпей до Салерно. Ночівля в готелі. Факультативно можна відправитись корабликом на о. Сицилія. (Вартість кораблика оплачується окремо).

День 6, 07/06, п’ятниця:

Для тих, що ввечері попереднього дня наважився сісти на кораблик, день розпочнеться в дорозі на о. Сицилія.

Сицилія – ​​найбільший острів Італії, який знаходиться біля носка «італійського чобота» і омивається водами трьох морів – Середземного, Тірренського й Іонічного. Сицилія відома завдяки архітектурним пам’яткам, великій кількості сонця, розкішній природі і прозорму теплому морю. Сицилія – ​​це хаос на вулицях і спокійні пляжі, прості села і чудові міста. Здається, вся Сицилія зіткана з протиріч. Араби, греки та іспанці залишили тут визначні пам’ятки, які необхідно побачити на власні очі.

Вільний день в Катанії, відпочинок на морі.

Нічне повернення в Салерно на кораблику.

На тих, хто залишився в Салерно після сніданку чекає не менш цікавий день у цьому містечку. Ви можете провести прогулятись вуличками міста, помолитись у Катедральному соборі Сан Матео, у якому знаходиться неймовірно красива крипта з мощами євангелиста Матея.

Після цього можете поніжитись на сонечку на березі Тірренського моря.

 

День 7, 08/06, субота:

Сніданок, переїзд до Барі.  Літургія. Вільний час.

9 травня 1087 року італійським купцям вдалося перевезти тіло святого Миколая з лікійського міста Міри в місто Барі (в Італії). У Барi зберігається документ, датований ХІІ ст., в якому докладно описано перевезення мощів Святого. У цьому місті також побудовано базиліку. У крипті цієї базиліки знаходиться гробниця святого Миколая з чудотворною іконою, яку 29 вересня 1098 р. освятив папа Урбан ІІ. Нинішню базиліку святого Миколая у Барі побудовано в ХІІ ст., однак крипта походить із 1098 р. Сторожами мощів святого Миколая є Отці Домініканці.

Переїзд до Сан Джованні Ротондо на ночівлю.

День 8, 09/06, неділя:

Сніданок,

Сніданок. Сан Джовані Ротондо. Літургія. Екскурсія. Вільний час. Час на приватну молитву біля гробу о. Піо.

Містечко на півдні Італії, Сан-Джованні-Ротондо, відоме насамперед тим, що в місцевому монастирі протягом багатьох років жив, молився, сповідав та відправляв Службу Божу легендарний стигматик святий о. Піо з П’єтрельчіни.  Там же знаходяться мощі святого.

За можливості зможемо відвідати Санктуарій Санта Марія-делле-Граціе, Базиліку Сан Піо (мощі св. отця Піо), музей отця Піо, де зберігаються його особисті речі.

Переїзд в аеропорт біля Риму. Виліт до Львова.

День 9, 10/06, понеділок:

Приліт до Львова.

 

Вартість виїзду: 500* євро + авіапереліт (230 євро) + 200 грн. (можлива оплата в гривні по курсу**)

* за умови формування групи від 30 осіб. При групі від 20 до 30 осіб ** вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

 

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 7 нічлігів у готелях зі сніданками, переліт прямим літаком зі Львова до Риму та у зворотному напрямку, переїзд автобусом єврокласу по маршруту, трансфер аеропорт-готель-аеропорт, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату; туристичний збір у готелях (city-tax) – 10 євро; витрати на міський транспорт, екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 50 Євро. А також факультативні виїзди до Сицилії та узбережжя Амальфі.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.