Коли світить сонце, над водоспадом завжди з’являється веселка, а коли місячне сяйво – вода сріблиться дорогоцвітами…

Водоспад Кравіце – це насправді кілька водоспадів поруч один одного, які впадають в таке чисте, що майже джерельне озеро – улюблене місце відпочинку хорватів, боснів та герцоговинців. Туди заїдемо і ми в нашому Меджугорському паломництві, адже водоспад від святині зовсім близько.

Кравіце є притоком однієї з найбільших річок країни – Неретви, і містить, крім зовнішнього, ще й підземний басейн. Звісно, це один з найбільших і найбільш вражаючих водних об’єктів країни. Загальна його довжина 51 км! Всю довколишню територію оголосили заповідником  – ще б пак, навколо розкинувся неземної краси та зелені каньйон.

Свого часу на цьому місці функціонували два млини, на сьогодні ж територію розробили більше як туристичну й рекреаційну зону – тут є де поплавати, позасмагати, поїсти і навіть покататися на човнику. Кажуть, найкращим часом для відвідування водоспаду є весна, коли, по-перше, він повноводний, а по-друге, рослинне оточення буяє всіма відтінками зеленого… Хоча осінь – не менш чудовий час. Як і будь-який інший, лиш би там…

Словом, паломництво до Меджугор’є – це шанс побачити Красу. В прямому й переносному значенні. Скористайтесь ним ТУТ.