hto-taka-mati-tereza-zapovd-molitva-mater-terezi_884Урочистості з нагоди канонізації Матері Терези з Калькутти триватимуть впродовж восьми днів у Ватикані – у Ювілейний Рік Божого Милосердя. Церемонія канонізації монахині, яка служила найбіднішим з бідних, відбудеться 4 вересня. Повну програму святкувань цієї події предствили Сестри Місіонерки Любові, засновницею яких є блаженна Мати Тереза.

У четвер, 1 вересня, в римському університеті “LUMSA” відкриється виставка, яка представить “життя, духовність і послання” Матері Терези. У другій половині дня, в Аудиторії св. Цецилії пройде сімейне свято “З бідними і для бідних”.

У п’ятницю, 2 вересня, в базиліці св. Анастасії відбудуться Св. Меси різними мовами, а після кожної з них можна буде вшанувати реліквії Матері Терези. Увечері в базиліці св. Іоанна Латеранського Папський вікарій для Римської єпархії кардинал Агостіно Валліні очолить молитовне чування, поєднане з Євхаристійним поклонінням.

У суботу, 3 вересня, о 10.00 на площі Св. Петра Папа Франциск проведе катехезу для учасників Ювілею: працівників і волонтерів благодійних організацій, а в другій половині дня в римській базиліці Сант-Андреа делла Валле можна буде почути ораторію Марчелло Бранцеці, написану на честь нової святої, вшанувати її реліквії і взяти участь в св. Месі.

Центральним днем урочистостей стане 4 вересня. О 10.00 на площі Св. Петра Папа очолить канонізацію Матері Терези.

У тому ж місці і в той же час, в понеділок, 5 вересня, кардинал Держсекретар П’єтро Паролін очолить Св. Месу подяки за канонізацію. На цей день випаде перший літургійний день пам’яті св. Терези Калькутської. У другій половині дня її реліквії будуть виставлені в базиліці св. Іоанна Латеранського і залишаться там до 6 вересня.

7 і 8 вересня реліквії нової святої будуть виставлені в храмі св. Григорія Великого. Також можна буде відвідати кімнату Матері Терези у місцевому монастирі.

Джерело: Католицький медіа-центр

Паламницький центр “Рафаїл” також приєднається до урочистостей, пов’язаних з канонізацією Матері Терези та запрошує всіх охочих у “Паломництво на канонізацію Матері Терези з Калькутти (автобусом)” з 01.09.2016 по 07.09.2016.

Читайте також: “Монахиня в сарі”

Читайте також

Травень 24, 2019 

Варто пам’ятати, коли їдемо в автобусі!

  У салоні автобуса заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж; На верхніх поличках у салоні автобуса не…

Квітень 18, 2019 

Пізнати себе. Як підготуватись до паломництва

Аби мандрівка принесла радість, потрібно подбати як про духовні, так і про практичні речі. Люди, які брали участь у паломництвах,…

Квітень 9, 2019 

Зі Львова в Ізраїль. Як потрапити у місце зустрічі трьох релігій

Вже у травні паломницький центр «Рафаїл» відправиться у мандрівку Святою Землею. Але це буде нестандартна програма. Цього разу паломникам пропонують,…

Березень 21, 2019 

Святі сходи без дерев’яної обшивки вперше за 300 років можна буде побачити цього квітня

Уперше за 300 років можна буде побачити Святі сходи без дерев’яної обшивки. Цю унікальну реліквію привезла до Рима свята Єлена….

Березень 11, 2019 

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2019

У вівторок, 26 лютого 2019 р., у Ватикані представлено Послання Святішого Отця на Великий Піст «Бо створіння очікує нетерпляче виявлення…

Лютий 27, 2019 

Папа Бенедикт XVI: «Я щоденно молюся за Україну»

Учора, 26 лютого 2019 року, у Ватикані папа-емерит Бенедикт XVI прийняв у своєму помешканні монастиря Mater Ecclesiae Блаженнішого Святослава Шевчука….