Як уже відомо, Папа Франциск відвідає Фатіму 12-13 травня з нагоди 100-річчя об’явлень Богородиці в португальському містечку.  Спеціально до цієї події португальські дизайнери розробили офіційний логотип, що стане візуально впізнаваним знаком для медіа.

З Марією паломник в мирі та надії” слова, що будуть лозунгом події.

“Новий графічний образ показує простоту стилю та ясність, які притаманні Папі Франциску”  зазначив отець, який є генеральним координатором візиту Папи.

Зображення наповнене Маріїними символами та включає шрифт притаманний португальській культурі. На логотипі серце з вервичних зерняток, увінчане хрестиком та напис: “Папа Франциск. Фатіма 2017». Всі символи наповнені значеннями. Серце – особливий знак Фатіми, звідки пішло почитання Непорочного Серця Марії. Цей символ теж ясно представлений на офіційному лого до 100-річчя об’явлень у Фатімі. Зернятка вервиці  ще один маріїний символ – заклик Богородиці молитися розарій. Окрім того величина серця більше акцентує на глибині Божого милосердя, ніж на стражданнях Сина за гріхи людей.

На плакаті, що інформуватиме про візит Папи, окрім логотипу та лозунгу, буде сама фотографія понтифіка усміхненого, з відкритою рукою для привіту. “Ми спробували оцінити фізичну та дружню близькість до Папи, який, посміхаючись, махає рукою в знак вітання та благословення”  говорить коментар сам автор плакату, Франциско Провіденс.

Ми нагадуємо, що Папа Франциск відвідає Фатіму 12-13 травня. Ви теж можете приєднатися до цього урочистого паломництва, або ж у зручнішу для вас дату.
Цікаво, що Папа Франциск відвідає Фатіму вперше, однак Діва Марія Фатімська “відвідала” Папу на два роки швидше: